Ksi Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

moim zdaniem ognisko czy coś w tym stylu najlepsze...

Knajpa droga, do tego ludzie z poza naszych kręgów...

A licząc cennik w knajpie, taniej wyjdzie kupić wiecej alkoholu + jeszcze na kiełbaskę do ogniska starczy ;'] tudzież jakaś inną zagryzkę ']
A przy okazji bawiąc się w własnym gronie, obejdzie się bez przykrych spojrzeń podczas rozmów "ale tym kolonem nieźle mnie zrobiłeś, myślałem że to fejk, a nie klon+150SO " czy coś w tym stylu xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Patryk , no co ty , z doświadczenia alkohol+ognisko=(masakra)
Z doświadczenia powiem Ci że to zły pomysł i nie będzie dobrze emocje i wzajemne animozje po alkoholu uwidocznią się i skończy się to masakrą , w knajpach są ludzie i wiele osób ostudzi swoje zapędy poza tym jak miałbym przejechać 300 km to i na wóde w knajpie jeszcze znajde
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

to wszystko zależy ile osób 50 ci do knajpy nie wejdzie :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

obstawmy średnio 15 osób z sojuszu...
BSET,NL,RPG,WLT,CW, to już 75... ;]
stawiam że na upartego z 120-140 osób by wyszło... a gdzie RI? KM? RZYm? i reszta ekipy?? ;]
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

to trochę dużo xD Moze lepiej oddelegować tylko tych najfajniejszych? xD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Hmmm.. a ja się zaliczam do tych fajnych? Bo nie wiem czy się pakować ;-)
 
Odp: Ksi Party

redziu kochana - ciebie to pierwszą bym uściskała :)
............... z kobiet - hi hi hi hi

a tak serio - koniecznie musisz być :):)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

Skoro ja się pewnie wliczę do tego grona to ty byś się nie zaliczyła? Jakżeby tak można, oczywiście że ja jestem za twoim przyjazdem ;3
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Wszyscy nie muszą być.. NO poza wszystkimi Kobietami z Grepolis ;']:cool:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Ejjjj.. Ale to mam być tylko dlatego, że kobietą jestem? ;-) Gosiek.. same się spotkamy a chłopakom psikusa sprawimy ;-) Nikt nie napisał, żeśmy fajne babki.. ;-)
 
Odp: Ksi Party

redziu - może oni jeszcze po prostu o tym nie wiedzą :)
tylko nieliczni wiedzą , ale oni akurat nie są w tej chwili na forum - hi hi hi

a z Toba to bym nawet teraz się spotkała :) z tak fajną dziewczyną to nawet o 3 w nocy bym się spotkała :):)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Gosieńko kochana ja z Tobą również :p Jakbyśmy teraz wyjechały z domów.. i w połowie drogi się spotkały, to akurat 3 w nocy by była, hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

zależy gdzie mieszkacie, bo może się okazać że to 2 ulice dalej i b/d za 10 min ;)
I znowu wrzucacie wszystkich do jednego worka ;X Co za świat, skoro tak usilnie chcecie się odizolować to ja jestem za by przyjechali sami faceci,a kobiety niech sobie robią swój oddzielnie skoro tak traktują ludzi. Myślą ze każdy jest taki sam. Do tego biorą opinię jednej osoby jako opinię całości :X
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Sebuś.. Koteczku.. poluzuj stringi i się tak nie spinaj :p Tak jak Wy lubicie babeczki, tak my lubimy Was.. i imprezy koedukacyjne są najlepsze.. takie w jednym worku :p Hehe
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Haha, łoj Sebuś, to aż takie Cię fetysze dopadły... o_O

Redziu widzę spodobał Ci się pomysł z łaźniami koedukacyjnymi ;]
<łoj wydało się> xD:rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Redziu widzę spodobał Ci się pomysł z łaźniami koedukacyjnymi ;]<łoj wydało się> xD:rolleyes:

No wiesz.. nie raz do męskiej się latało, gdy w damskiej kilometrowa kolejka :D Raz miałam taką sytuację.. wychodzę z męskiej toalety.. patrzy na mnie koleś, ja na niego.. i.. on z tekstem, "zawsze wiedziałem, ze kiedyś Cię spotkam w męskim kiblu".. Mój kolega ze studiów to był, którego już kilka lat nie widziałam :p
 
Odp: Re: Odp: Ksi Party

to ja jestem za by przyjechali sami faceci,a kobiety niech sobie robią swój oddzielnie
hehehe - lepiej nie pisz tego głośno - bo reszta chłopaków Ciebie oskalpuje
impreza bez dziewczyn ? ? - ups... jak to się nazywa :) gay party :D

:eek: ok - już nic nie piszę ( w tym poście) hehehehe - bo zaraz mnie pogonicie za demoralizację młodzieży :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Ksi Party

hehehe - lepiej nie pisz tego głośno - bo reszta chłopaków Ciebie oskalpuje
impreza bez dziewczyn ? ? - ups... jak to się nazywa :) gay party :D

:eek: ok - już nic nie piszę ( w tym poście) hehehehe - bo zaraz mnie pogonicie za demoralizację młodzieży :)

To się nazywa Wieczór Kawalerski:D
 
Do góry