Ksi Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Łeeee.. a co to za wieczór kawalerski bez striptizu? No chyba, ze jakis pan się Wam będzie rozbierał, hehe ;-)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

hm.. banda facetów+ piwo+telewizor i mecz+ gril (karkówka/kiełbasa)+flaszeczki, i jakoś da rade wytrzymać bez kobiety w pobliżu ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

A kto normalny laskę na impreze zaprasza , jedynie na trolejbus inaczej po co
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

Poniosło mnie bo wkurza mnie fakt że ludzie zawsze wszystkich oceniają grupowo ;D
Tak zdecydowanie wolę jak są obie płci niż tak sami faceci xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Chyba każdy woli jak jest koedukacyjnie;) Choć już chodzą pogłoski o paradzie kleyów i linijek;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Ja tam linijką nie jestem.. prędzej kleyem ;)
A te flaszki, meczyki, grille itepe.. to szybko by Wam się znudziły i smutnym wzrokiem poszukiwalibyście białogłowych, hehe :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Oj tam zaraz znudziły. Facet jak się zajmie sportem, piwkiem to w dobrym towarzystwie nie musi myśleć "tylko o jednym". To kobiety myślą, że facet myśli "tylko o jednym";P A przecież np piłka nożna potrafi być naprawdę zajmująca:D Nawet jeżeli kobiety nie wiedzą co to jest "spalony" ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Ja tam wiem.. to wtedy, kiedy oni stoją pod bramką trzymając się za klejnoty, w przeciwnej drużynie wymieniają się koszulkami, kibice krzyczą sędzia kalosz, a sędzia daje żółtą kartkę i mówi.. jeszcze 3 i wylatujesz z boiska ;) hehe.. Toć to easy :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Ja tam wiem.. to wtedy, kiedy oni stoją pod bramką trzymając się za klejnoty, w przeciwnej drużynie wymieniają się koszulkami, kibice krzyczą sędzia kalosz, a sędzia daje żółtą kartkę i mówi.. jeszcze 3 i wylatujesz z boiska ;) hehe.. Toć to easy :p


Padłem ze śmiechu... ']

swoją droga nikt nie mówił że ten mecz musi być w meskim wykonaniu.. nie lepiej mistrzostwa świata piłki nożnej kobiet? opcjonalnie w siatkówkę ']

^_^
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

A to nie o to chodziło? ;) Może kolega Dark mnie uświadomi, hehe.. On na pewno wie co i jak ;) I oświeci niewiastę - ignorantkę.. chyba, że tutaj też pokasują nam posty.. a tak sympatycznie było :p Chciałam o Gwiezdnych Wojnach pogadać i się go spytać jak się czuje stojąc po ciemnej stronie mocy, ale ucięli nam temat.. ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

oj tam zaraz go od LV będziesz wymawiać... (LV- Lordos Vaderos)

a czy DS na Vadera się nadaje?? pomoc da się z nim przez telefon normalnie rozmawiać, więc znaczy że nie syczy jak przepalony wzmacniacz lampowy ;] :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

A to też słyszałam, że przez telefon nawet sympatyczny jest :p A Dartha Vadera to ja lubię.. Zawsze płaczę pod koniec 6 części.. Luk, ajm jor fader ;) I te wątki miłosne.. no przecież on to z miłości zrobił :) I zawsze chciałam mieć taką świecącą pałkę,żeby z bratem się lać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

zabawni jesteście w bliższym poznaniu tematu przezabawni co do SW owszem lubie LV to ciekawa postać
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Ksi Party

Wiem, wiem. Ja jestem bardzo zabawna.. gdzie nie pójdę tam mnie wyśmieją ;) Póki co udaję się na randkę z Morfeuszem.. koniec imprezy na dzisiaj :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Darkuś bo człowiek To nie tylko osobnik z grepolis,
Pozatymc zemu nie można czasem pobyć normalnie miłym, zabawnym z humorem...
tak by się oderwać od szarej nierzeczywistosci Grepolis... xD

@Redka
I zawsze chciałam mieć taką świecącą pałkę,żeby z bratem się lać

I już wiadomo że popęd do błyskotek zaczął się w b.młodym wieku...

Acz ja z Siostrzeńcem wykręcalismy świetłowki z pociagów. po 10-15 sztuk na osobe, i jazda do lasu się objać nimi... ;]
Wiecie jak fajnie czuć Takiego Headshota ?? heh, nie ma jak en przypływ adrenaliny xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Po przeczytaniu tego nasuwaja mi sie dwie mysli co do tej imprezy. Albo to bedzie hardcore imprezka albo lipa gdzie duzo sie napisalo a malo zrobi.
Tak czy siak mam nadzieje ze zostaniemy tak ze dwa miesiace do przodu poinformowani o miejscu i czasie tej imprezy. Chyba musze na benzyne zaczac zbierac.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

Dario lepiej ją kup teraz bo do spotkania pewnie po 8zł + za litr b/d ;X
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

ale widzę przycichło... ^_^

ŁOOSZ .... Sebciu zwariowałeś waszkę po 8zł??
Toż taniej będzie nygasa zawlec do ciągnięcia autka ;]
 
Do góry