Który system podboju wolicie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Który system podboju jest lepszy?


  • W sumie głosujących
    195

DeletedUser19924

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Czas okupacji zależy od prędkości świata np: jeśli świat ma prędkość 1x to okupacja trwa 12 godzin, więc na starym systemie nie zawsze może nam zaszkodzić kilka godzin nieobecności.

Jak ktoś Ci wbije z kolonem i ma dobrze dograne wsparcie, to już praktycznie masz po mieście...a na to i 2h to czasem aż zanadto czasu :) Na nowym systemie mogą Ci wbić bunt, atakować przez 11h59min wchodząc na czysto, a na sam bunt dostać kilka tysięcy birem wsparcia i zrobić psikusa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Zaczynałem na starym, ale zdecydowanie wolę nowy. Stary to zwykły "złodziej czasu". 2h można nie mieć dostępu do gry i już czasem jest po mieście. Dla mnie nowy system jest dla osób, które nie chcą być aż tak zależne od gry. Zawsze ma się te 12h na obronę. Nawet te kilka godzin nieobecności tak bardzo nam nie zaszkodzi. Stary system jest ciekawszy i więcej się dzieje, jednak koszt czasowy jest za duży.

zgodze się z tobą. Wczoraj nie było mnie 2h i po mieście bo każdy atak by był w bonusie nocnym i nikt nie mógł mi pomóc.Po za tym gadacie tu a jakiś taktykach na starym systemie ale wszystkie idą w łeb bo wystarczy wbić kolona przed bonusem nocnym kilkanaście wsparć po kolonie i nikt nie będzie chciał odbijać bo po co walić ataki w bonus nocny?
 
Odp: Który system podboju wolicie?

zgodze się z tobą. Wczoraj nie było mnie 2h i po mieście bo każdy atak by był w bonusie nocnym i nikt nie mógł mi pomóc.Po za tym gadacie tu a jakiś taktykach na starym systemie ale wszystkie idą w łeb bo wystarczy wbić kolona przed bonusem nocnym kilkanaście wsparć po kolonie i nikt nie będzie chciał odbijać bo po co walić ataki w bonus nocny?

Są opcje obrony miasta, jeśli kolon wpłynie do miasta sekundę przed bonusem: klin oraz cofka lub atak z innego miasta w tej samej sekundzie co wpłynięcie kolona.
 
Odp: Który system podboju wolicie?

Nie mówię, że ja je robię (proszę czytać ze zrozumieniem-niestety nie wszyscy to potrafią ), tylko napisałem, że występuje możliwość takiej cofki.
Sam dostałem taką cofką po kolonie niestety.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

zgodze się z tobą. Wczoraj nie było mnie 2h i po mieście bo każdy atak by był w bonusie nocnym i nikt nie mógł mi pomóc.Po za tym gadacie tu a jakiś taktykach na starym systemie ale wszystkie idą w łeb bo wystarczy wbić kolona przed bonusem nocnym kilkanaście wsparć po kolonie i nikt nie będzie chciał odbijać bo po co walić ataki w bonus nocny?

a co w przypadku jak nie ma bonusa nocnego? :)


aby poznać dobrze grepo należy pograć i na jednym systemie i na drugim. Dodatkowo polecam pograc też na innych serwerach a najbardziej na serwerze EN. Bo właśnie tam nie ma bonusa nocnego i gra się z całym światem.

Dodam że wg mnie najlepszymi graczami w grepo to polacy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24255

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

siemka osobiście wisi mi to bo umiem grać na tym i na tym ale dawno nie grałem na nowym więc głoś oddałem na niego :)

pytanie mam :)

kiedy wyjdzie ten świat? bo czekam z niecierpliwośćią :)
 

DeletedUser21586

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

nie ma watpliwosci co do podboju... stary przebija wszystko, wchodzi i w 15 minut masz kolona gotowego w czerwonej kropce :p

na nowym za dlugo trzeba czekac, gralem kilka razy ale mi nie wychodzilo, dlatego zdecydowanie stary system podboju :)
 

DeletedUser24638

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Wolę nowy :) Przy starym przy zdobywaniu miasta można stracić i offa i deffa. Ogólnie zacząłem z nowym i lepiej w nim mi się gra ;)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11844

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Gram na obu, jednak więcej satysfakcji i adrenalinki daje mi stary system
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser20734

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

hihi, najważniejsze by była fajna ekipa, a reszta to już mały pikuś :))
 
Do góry