Który system podboju wolicie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Który system podboju jest lepszy?


  • W sumie głosujących
    195

DeletedUser

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

stary system rocks
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser26388

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Tylko i wyłącznie STARY
 

DeletedUser

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Stary system jest dla graczy ofensywnych. Nowy dla tych co wolą się bronić niż walczyć :D Dlatego zdecydowanie stary
 

DeletedUser26395

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

wole nowy, stary jak dla mnie pochłania zbyt duzo czasu... gra grą ale nie 24/24;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

new:cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

... ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Ja też zdecydowanie brak, na światach z podbojem jest zbyt niebezpiecznie :(
 

DeletedUser26404

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Zdecydowanie STARY system
 

DeletedUser20640

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Grałem na obu systemach zdecydowanie wybieram wyłącznie nowy,mam w nim większy komfort czasowy i odpowiada mi pod każdym względem.
 

DeletedUser23989

Guest
Odp: Który system podboju wolicie?

Lepiej odnajduję się na nowym, więc nowy :) chociaż ciekawe jak wyglądałaby gra na świecie bez podboju tylko wjeżdzasz kolonem i po sprawie???
 

DeletedUser20086

Guest
Gram już w Grepolis od bardzo dawna, z małymi przerwami, ale szczerze powiem, że zawsze grałem z nowym podbojem :)
 

DeletedUser22763

Guest
Nowy! I od wtorku wszyscy zwolennicy nowego systemu będą mieli okazje zacząć grę na świecie właśnie z tym systemem.
 

DeletedUser26155

Guest
stary był korzystniejszy wpadasz kolonem i bronisz a teraz wbijasz bunt i bunkier w kilka godzin :(
 

DeletedUser19924

Guest
Na nowym wbijasz 100 buntów (sojusz) i potem kolonami wybierasz gdzie chcesz polecieć...trochę ich pewnie będzie mniej obstawionych. A na starym jak już coś przejmujesz, to wyboru nie masz...tylko możesz bronić miast, gdzie kolony wbite. A jak nie dasz dobrego synchro ze wsparciami, a obrońca aktywny, to równie szybko jak wbiłeś kolona, tak szybko możesz go stracić. Na nowym możesz pozwolić sobie na kilka godzin nieobecności i tak miasta można nie stracić...a jak na starym Ciebie chwile nie ma i agresor wbije kolona, to po wstawieniu wsparć już wiele nie można często zrobić.

Każdy z tych systemów ma swoje plusy i minusy...
 
Do góry