KTOŚ USUNĄŁ MI KONTO- Brak reakcji supportu

  • Rozpoczynający wątek patryk21021983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. kto pomoże? Gdzie mam sie odwołac od decyzji supportu? Poniżej przedstawiam sytuacje ktora miała miejsce.
Do dnia 02.07.2012(przedwczoraj) logowalem się codziennie na koncie i spędzałem dużo czasu grając w GREPOLIS .Rozbudowałem swoje imperium do 26 miast. Wczoraj jak codzien chcialem się zalogować na swoim koncie i wyskoczyl mi komunikat błędne hasło, spróbowalem kilkukrotnie zalogować sie i nic.. Założyłem kolejne konto by móc napisać do supportu co się stało ze nie mogę się zalogować. Dostałem odpowiedż że moje konto zostało usunięte przez kogoś kto ma dostęp do mojego konta. Ja konta nie usunąłem i nikt nie ma dostępu do mojego konta. Ktoś musiał się włamać na moje konto(nie mam pojęcia jak) a support odpowiada mi że nie ma śladów włamania w związku z czym nie mogą mi pomóc. na mój email dostalem wiadomośc od grepolis o zmianie emaila na jakiś inny, zupełnie mi nie znany. Czyli ktoś jednak namieszał w moim koncie(zmienił email,hasło i usunął konto) Kilka dni wcześniej pisałem do supportu że nie mogę zaatakować jednego z graczy. Odpisali że z tym graczem współdziele łącze internetowe) odpisałem że jest to nie możliwe bo sam korzystam z internetu ale oczywiście nic z tym nie zrobili. teraz ktoś usunął moje konto ( oprócz mnie z tego co sie dowiedziałem jeszcze przynajmniej dwóm osobom tak zrobiono wczoraj) ale support umywa od tego ręce . Twierdzi że nie ma śladów włamania, a wydaje mi się że wystarczyło by sprawdzili adres ip.. z ktorego zostało usunięte konto. Czy ktoś miał podobną sytuację? do kogo można się odwołać na decyzję supportu która nie odpowiada na moje zgłoszenia od ponad doby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: KTOŚ USUNĄŁ MI KONTO- Brak reakcji supportu

Usunięcie konta trwa tydzień- siedem dni. Więc jakim cudem po 2 dniach nie miałeś konta?
Po 2 support coraz częściej olewa graczy.
Po 3 lepiej napisz to w innym dziale, np. błędy w grze lub pytania, bo tu raczej rzadko kto czyta.
Niestety ja ci nie moge pomóc. musi siewypowiedzieć ktos z adminów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: KTOŚ USUNĄŁ MI KONTO- Brak reakcji supportu

1. Usunięcie konta, jak wspomniano wyżej, trwa 7 dni i jest możliwość jego cofnięcia. Dodatkowo należy je zatwierdzić klikając w wygenerowany link, który jest wysyłany na konto e-mail.
2. Możliwe jest "usunięcie" konta wcześniej poprzez restart. Jednak w tym przypadku też należy potwierdzić tę operację linkiem z emaila.
3. Zmiana adresu email może być cofnięta linkiem wysłanym na adres e-mail.
4. Hasło można zmienić jedynie przy pomocy opcji przypomnienia hasła, gdzie link wysyłany jest na adres e-mail.
5. Współdzielenie łącza mogło zaistnieć w wypadku gdyby osoba niepowołana miała dostęp do konta już w tamtym momencie.

Jak widać głównym zabezpieczeniem konta jest konto e-mail. Gdy posiadamy takie samo hasło zarówno w grze, jak i na konto pocztowe, to bardzo łatwo utracić kontrolę nad swoim kontem w grze. Wystarczy podać komuś swoje hasło, wejść na jedną ze stron oferujących "darmowe złoto", zainstalować bota zawierającego keyloggera.
Niestety w takim przypadku pomóc może jedynie zgłoszenie sprawy na policję, gdyż z naszej strony w takim wypadku nie ma śladów włamania.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pozwolę sobie uzupełnić. Przed restartem konta przez osoby niepowołane chroni nas jedynie hasło do konta w grze, a email dodatkowo przed jego utratą na rzecz innego gracza.
 
Do góry