Kto walczy naprzeciw kogo ?.

  • Rozpoczynający wątek MaRiO1992
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

masz racje jestem ciagle na forum wejsc na chwile i napisanie czegos jest szczytem bycia ciagle . imponujesz mi . wyobraz sobie ze rozmawiam na pw chyba ze to tez za trudne
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

juz jej kiedys mowilem ze nie wie co to obiektywizm. i to ze nasz sojusz krocej istnieje no ale juz powiedziala sama ze nie wszystko rozumie wiec wybaczam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

juz jej kiedys mowilem ze nie wie co to obiektywizm. i to ze nasz sojusz krocej istnieje no ale juz powiedziala sama za nie wszystko rozumie wiec wybaczam
no cóż fanatyzm się tym charakteryzuje że brak ludziom dystansu i obiektywizmu
:cool:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Haidex, wypowiadałeś nam wojnę jako przedstawiciel PSO. Potem dokonaliście fuzji.

Komu Ty będziesz tłumaczył takie historie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Ja powiem o sojuszu Outlaw Fanatycy i akademia to wojna przeciwko TBC(tutaj jako tako nie ma żadnych takich typowych akcji,ale walki są)+Roma(cała)+Nieśmiertelni...
chyba pan restix zapomniał jak szybko skorzystalismy z zaproszenia do jego miasta:)
albo taka trauma to była ze wyparł to z pamięci hahahahahaha
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

chyba pan restix zapomniał jak szybko skorzystalismy z zaproszenia do jego miasta:)
albo taka trauma to była ze wyparł to z pamięci hahahahahaha

Oto przykład dystansu do gry :)

Macie traumy z jej powodu? Niedobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Oto przykład dystansu do gry :)

Macie traumy z jej powodu? Niedobrze.

czemu próbujesz mi wmówić coś czego nie napisałem???
to jest twoj sposób na merytoryczną dyskysję ???
ja przedstawiam fakt o którym zapomniał najwidoczniej restix,dlaczego??? powodów mozna się domyslac ale jak znam życie to pewnie tak samo jak jego wielka przywódczyni chce się chłopak wykreować na niepokonanego i nietykalnego zawodnika
i moim zdaniem przekłamuje rzeczywistość ...
a Ty robisz dokładnie to samo czyli za wszelką cenę wmówić ludziom że jesteście potega nie do podbicia :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Po pierwsze, nigdzie nie napisałam, że jesteśmy potęgą.
Po drugie, nie jestem żadną przywódczynią tylko szeregowym graczem.

Albo nie masz bladego pojęcia o tym co dzieje się na świecie Rho, albo celowo przekłamujesz rzeczywistość.

Możemy poznać nick ze świata Rho? Czy kolejny bohater, który wiele ma do powiedzenia nie mając odwagi przyznać się do tego pod jakim nickiem gra?

Ps. rozumiem zdenerwowanie, ale proponuję zachować spokój. Chyba, że dodanie jeszcze kilku znaków zapytania doda Ci animuszu :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

i przesylka specjalna


grot51 napisał:
[player]Sars[/player] napisał do mnie....
żeście się rzucili jak sępy :p
bierzcie bierzcie ;) mnie tam nie zależy jakoś na tym mieście co oblegasz ;)



czekam na Twoj ciekawy komentarz
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

nudna jestes juz ^^

Sądziłam, że dyplomata wielkiego sojuszu będzie miał coś konkretnego do powiedzenia.
Haidex, skończyły Ci się argumenty? A może tylko takich potrafisz używać?

i przesylka specjalna






czekam na Twoj ciekawy komentarz

Ano będzie taki, że w innym Jego mieści sami rozwaliliście sobie kolona. Bo to trzeba pamiętać że biremy powinny wchodzić po kolonie, a nie przed.

Sądzę, że masz dość tej dyskusji. A przynajmniej powinieneś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

mowie swoja osobista opinie o Tobie . a co ma bycie dyplomata do wyrazania swojej opinii jestem szczery
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

to będziemy liczyć znaki zapytania i bawić się w domorosłą analizę psychologiczną ???
gdybyście mieli podane struktury sojuszu to pewnie bym wiedział że nie jesteś w radzie czy innym podobnym tworze kierującym sojuszem
mój nick to Rho my world
i wiesz przez te twoje wpisy przemawia taka buta że z czystej ciekawości twojego spojrzenia dyskutuję z tobą bo naprawdę jestem ciekaw co przez Ciebie przemawia jak na razie to wyczuwam mnóstwo arogancji a nie rzeczowej rozmowy
z premedytacją chyba nie podejmujesz rozmowy na temat faktów bo przemawiają przeciwko twojej teori że związaliśmy się z romą ze względu na jej siłę
a gdybyś zwyczajnie spojrzała na mapę to byś szybko zweryfikowała swój pogląd
kiedy się odniosłem do faktu zabrania restixowi miasta też dziwnie to przemilczałas a cały czas się skupiasz na tym żeby odbić piłeczkę np
"macie traumy z powdu gry?" nie zacytowałem dosłownie ale oboje wiemy o czym mowa
ze wstawienia 4 kolonów to też widzę że masz pojęcie że nie zauważyłaś że z tych 9 kolonów to były 3 fejki
ale to małoistotne bo widzę że musi być zawsze twoja racja
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Podobnie, jak moja była o Tobie :)

Żeby offtopu nie było (ani pisania postu pod postem :rolleyes:) świat rho jest podzielony na dwie części, które ze sobą walczą.

Mimo wszystko, to chyba najnudniejszy świat na którym grałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

nie mam jestem troche zmeczony po 2 dniowej imprezie niedawo dotarlem do domu ide wlasnie pod prysznic a Ty nic ciekawego nie opowiadasz , procz tego ze ktorys ode mnie blad popelnil WoW gratuluje ale kolejne miasto dla nas wiec nic nie wnioslas. Swoja droga pamietam tego SD! czy jak mu tam jak grozil jak to zle bedzie ze dolaczylismy sie do wojny po czym skonczyl gre ;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

to będziemy liczyć znaki zapytania i bawić się w domorosłą analizę psychologiczną ???

A kto ją Wielki Wojowniku zaczął tekstami o braku dystansu do gry, traumach itd? Teraz przestaje Ci to pasować? To trzeba było pomyśleć przed rozpoczęciem dysputy na tym poziomie.

gdybyście mieli podane struktury sojuszu to pewnie bym wiedział że nie jesteś w radzie czy innym podobnym tworze kierującym sojuszem

Skoro tej struktury nie znasz, to uznać należy że celowo wprowadzasz w błąd pisząc, że jestem przywódcą. Na drugi raz, dla Twojej wiarygodności, radzę nie wypowiadać się na tematy o których pojęcia nie masz.

mój nick to Rho my world

A to witam :) Nawet jedna moja wioska jest nazwana na Twoją cześć :)

i wiesz przez te twoje wpisy przemawia taka buta że z czystej ciekawości twojego spojrzenia dyskutuję z tobą bo naprawdę jestem ciekaw co przez Ciebie przemawia jak na razie to wyczuwam mnóstwo arogancji a nie rzeczowej rozmowy

Bez komentarza, spójrz na swoje pierwsze "merytoryczne" wpisy w tym wątku.

z premedytacją chyba nie podejmujesz rozmowy na temat faktów bo przemawiają przeciwko twojej teori że związaliśmy się z romą ze względu na jej siłę
a gdybyś zwyczajnie spojrzała na mapę to byś szybko zweryfikowała swój pogląd

Związaliście się z tego powodu i z drugiego - wiary w kłamstwa aksona.
Trzeci powód to był zatarg o dwóch graczy.

kiedy się odniosłem do faktu zabrania restixowi miasta też dziwnie to przemilczałas a cały czas się skupiasz na tym żeby odbić piłeczkę np
"macie traumy z powdu gry?" nie zacytowałem dosłownie ale oboje wiemy o czym mowa

A cóż ja ma zrobić? Najpierw silisz się na wykłady psychologiczne, że brak mi dystansu do gry a restix przeżywa traumy, a potem oczekujesz dyskusji merytorycznej?
No chyba, że ma być tak jak Tobie jest wygodniej ;)


ze wstawienia 4 kolonów to też widzę że masz pojęcie że nie zauważyłaś że z tych 9 kolonów to były 3 fejki
ale to małoistotne bo widzę że musi być zawsze twoja racja

Oczywiście, że były to fejki, i w poście po 22 prosiliście o wstawienie wsparć po tych fejkach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Haidex, napisałam najnudniejszy a nie najtrudniejszy. Ale czy to jest istotne ;)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Związaliście się z tego powodu i z drugiego - wiary w kłamstwa aksona.
Trzeci powód to był zatarg o dwóch graczy.

wez widac ze malo wiesz o genezie podlaczenia sie do walki ale tak tlumacz sobie jak chcesz i zyj w swoim swiecie .
uwielbiam te Twoje pseudointelektualne wypowiedzi kazdy jakos odreagowac musi codziennosc


nie dziwie sie ze najtrudniejszy swiat Bycie NL w tym wieku + wydaje mi sie ze brak zaspokojenia = dziwne zachowanie ;d





wycacz ale mowilem ze jestem po imprezie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

A kto ją Wielki Wojowniku zaczął tekstami o braku dystansu do gry, traumach itd? Teraz przestaje Ci to pasować? To trzeba było pomyśleć przed rozpoczęciem dysputy na tym poziomie.



Skoro tej struktury nie znasz, to uznać należy że celowo wprowadzasz w błąd pisząc, że jestem przywódcą. Na drugi raz, dla Twoje wiarygodności, radzę nie wypowiadać się na tematy o których pojęcia nie masz.



A to witam :) Nawet jedna moja wioska jest nazwana na Twoją cześć :)
ok tu masz rację ywpowiedziałem się pochopnie



Bez komentarza, spójrz na swoje pierwsze "merytoryczne" wpisy w tym wątku.



Związaliście się z tego powodu i z drugiego - wiary w kłamstwa aksona.
Trzeci powód to był zatarg o dwóch graczy.
nie, tu się mylisz i żałuję że nie dociera do Ciebie że zatarg i właśnie wasza siła były głównym powodem że walczymy z wami a nie z romą ale chyba też i to nie dotrze pomimo że pozytywny sygnał powiedzmy uznania


A cóż ja ma zrobić? Najpierw silisz się na wykłady psychologiczne, że brak mi dystansu do gry a restix przeżywa traumy, a potem oczekujesz dyskusji merytorycznej?
No chyba, że ma być tak jak Tobie jest wygodniej ;)
istnieje coś takiego jak czytanie między wierszami, sarkazm, nie wiem czy potrafisz takie rzeczy rozpoznać ale każdy dojrzały dorosły człowiek nabywa tej umiejętności ...
gdybyś miała jakiś argument który by poparł restixa teorię że nic się nie dzieje to pewnie byś go uzyła niestety z braku powyższego uznałaś że lepiej mój sarkazm przeistoczyć w meritum dysksji w sumie łatwiej się dyskutuje o niczym



Oczywiście, że były to fejki, i w poście po 22 prosiliście o wstawienie wsparć po tych fejkach ;)
tak ale i tak całej prawdy nie poznasz :) a info na forum było praktycznie tylko formalnością bo jakoś trudno mi uwierzyć że w moamencie kiedy szły takie zmasowane ataki nikt nie wymyślił że idą kolony :) chyba że jesteście tak asekuracyjni że z każdą reakcją czekacie na info od ... wiemy kogo :)
 
Do góry