Kto walczy naprzeciw kogo ?.

  • Rozpoczynający wątek MaRiO1992
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Napisał luzdelsur Zobacz post
A kto ją Wielki Wojowniku zaczął tekstami o braku dystansu do gry, traumach itd? Teraz przestaje Ci to pasować? To trzeba było pomyśleć przed rozpoczęciem dysputy na tym poziomie.


tak przestaje mi to pasowac ale nie dla tego że jest niewygodna taka rozmowa tylko że jest o niczym powiedzmy na początek "znajomości" warto znaleźć wspólny temat a że grepek to całkiem wdzięczny temat to chyba moglibyśmy się na tym skupić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Nie wiecie i całe szczęście. Bylibyście bardzo zdziwieni ;)

pewnie tak bo zazwyczaj kretem okazuje się ten którego najmniej się spodziwamy nie przeczę a użyłem trzykropka bo nie chciałem uzywac wulgaryzmu :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

powiedzmy na początek "znajomości" warto znaleźć wspólny temat a że grepek to całkiem wdzięczny temat to chyba moglibyśmy się na tym skupić :)

To ciekawostka: to już się chcesz zaznajamiać? Cóż za odmiana :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

jak pewnie zauważyłas nam specjalnie nie przeszkadza ten wasz AS :)
a i tak moim skromnym zdaniem posiadanie kogoś takiego w przeciwnym sojuszu jest przeceniane
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

jak pewnie zauważyłas nam specjalnie nie przeszkadza ten wasz AS :)
a i tak moim skromnym zdaniem posiadanie kogoś takiego w przeciwnym sojuszu jest przeceniane

To prawda, nie przeszkadza. Podobnie jak i ... sam wiesz co ;)


nie będę nalegał skoro nie masz ochoty

Ochota na kwadrans przed próbą wstawienia kolona to byłaby wymuszona ochota :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

To prawda, nie przeszkadza. Podobnie jak i ... sam wiesz co ;)




Ochota na kwadrans przed próbą wstawienia kolona to byłaby wymuszona ochota :)

nigdy się do niczego nie zmuszam i kolonik mi nigdy nie przeszkadzał w dobrej relacji z kims z drugiej strony barykady
ba, powiem nawet że zdecydowanie wole stracić miasto na rzeczkogoś wobec kogo odczuwam sympatie :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

nigdy się do niczego nie zmuszam i kolonik mi nigdy nie przeszkadzał w dobrej relacji z kims z drugiej strony barykady
ba, powiem nawet że zdecydowanie wole stracić miasto na rzeczkogoś wobec kogo odczuwam sympatie :)

To które oddajesz? :p

I mam nadzieję, że nie obraziłeś się za konia.... to taki subtelny żart...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

To które oddajesz? :p

I mam nadzieję, że nie obraziłeś się za konia.... to taki subtelny żart...

mi daleko do obrazania się a twój zart został dosc dobrze przyjęty przez ogół i całkiem wesoło się nam zrobiło mogę Ci oddać 07 drakar za koński podryw :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

mi daleko do obrazania się a twój zart został dosc dobrze przyjęty przez ogół i całkiem wesoło się nam zrobiło mogę Ci oddać 07 drakar za koński podryw :)

Hmmm... ale ja nie chcę się wymieniać tylko powiększyć stan posiadania....

Wiem, wiem, zachłanna, zła kobieta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Zapomniałeś dodać, że nie jesteście naszym głównym celem. Daliście się kupić wydawałoby się silniejszemu. Trochę dziwne jak ten Wasz silniejszy obrywa, prawda? ;)

Z ostatniej akcji lania nas z 9 kolonów weszły 4 (w tym 3 do jednego gracza).

W jednym się zgodzić trzeba: "hehe" to trafny komentarz :)

Brawo co za wymowka:p Nie lepiej sie przyznac przy wszystkich ze TBC poprostu jest lepsze od was?
a i szkoda ze nie jestem blisko ciebie luz bo fajnie by sie z toba pisalo:p
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

a i szkoda ze nie jestem blisko ciebie luz bo fajnie by sie z toba pisalo:p

Jesteście lepsi, oczywiście :) Znajomość takich niuansów w tej grze, że odległość na mapie przeszkadza w pisaniu to rzeczywiście mistrzostwo.

Lepszych być nie może :)

zobaczymy jak szybko to miasto podbijesz:p ty niedobra dziewczynko nie dobra:p

A czy ja gdziekolwiek napisałam, że mam ochotę na TO miasto? X, przeczytaj jeszcze raz treść rozmowy, to miasto zostało mi zaproponowane :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

Jesteście lepsi, oczywiście :) Znajomość takich niuansów w tej grze, że odległość na mapie przeszkadza w pisaniu to rzeczywiście mistrzostwo.

Lepszych być nie może :)
jak bys byla blisko to by byl jakis temat a tak to niema:/ zaatakowala bys mnie:p
a tak to nie ma o czym pisac hmmm moze napisze wiersz o outlaw:) i dodasz go do profilu:D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

jak bys byla blisko to by byl jakis temat a tak to niema:/ zaatakowala bys mnie:p
a tak to nie ma o czym pisac hmmm moze napisze wiersz o outlaw:) i dodasz go do profilu:D

Niestety to już było :( z twórczości zainspirowanej przez aksona powstał już tomik :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kto walczy naprzeciw kogo ?.

heh może dostaniesz szansę i napisania o nas coś heh:)
 
Do góry