---ku chwale Jarmarku

  • Rozpoczynający wątek Yoch
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Stadionowy Kolektyw Puszczalski
Zaprasza

610x.jpg

Oni już z nami grają, a Ty ?

Rekrutacja otwarta tylko dla graczy aktywnych min 6 dni w tygodniu.
Jeżeli takim nie jesteś nawet nie próbuj.

Pierwszym etapem powstawania naszego sojuszu jest Masówka, kolejnym jest selekcja. Jakie są kolejne etapy o tym już wewnątrz sojuszu.

Ja jestem wyznacznikiem punktacji jakie powinno posiadać miasto.
W chwili osiągnięcia przeze mnie pierwszego tysiąca punktów rozpocznie się selekcja 2000 3000 5000 itd. Selekcja regularna.Bezrefleksyjnym wyścigom na punkty mówimy nie, ale w początkowym stadium rozwoju to one są najlepszym wyznacznikiem.

Każdy kto będzie sporo odbiegał od mojej punktacji zostanie wyrzucony chyba, że ma jakieś mocne argumenty na swoją obronę i zamierza nadgonić straty.

Nie uznajemy greckiego klimatu, mitologii Parandowskiego ani innych udziwnień. Jakkolwiek nie przeszkadza nam to jeżeli ktoś to lubi. Przybyliśmy tutaj z Europy by zwyciężać, zabijać, kraść, zagrabiać, a nie by się utożsamiać z bandą starożytnych jaskiniowców.

Funkcjonujemy zorganizowanym forum z właściwym jego układem.
Wypowiadamy się składnie i poprawnie ortograficznie. Oczywiście nie każdy jest Bogiem ortografii i błędy które nie rażą za bardzo są akceptowane.

Ten sojusz będzie zdyscyplinowany i aktywny i próśb o przyjęcie oczekuję od osób, które się za takie uważają i interesuje je współpraca prowadząca do totalnej ekspansji kolonialnej grepoils.

Jest to jedyna gra MMO w jaką gram dlatego jestem w nią bardzo zaangażowany i takiego samego zaangażowania i traktowania sprawy poważnie oczekuje od członków Sojuszu.

Sojusz powstał na M56, ale jaki będzie jego rozwój to czas pokaże. Póki co najbardziej interesuje mnie taki układ.


55 65
56


Jeżeli jesteś gotowy przyjąć wyzwanie i sprostać tym niecodziennym wymaganiom. Myślisz że stać cię na to żeby być najlepszym, że to Ciebie będą gonić a nie będziesz gonionym. Znasz podstawy ortografii, a twój słownik nie ogranicza się tylko do wulgaryzmów to to zaproszenie skierowane jest do Ciebie.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4784

Guest
Czyżby koledzy z Eta się pojawili ?? Zaczyna się robić ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
hmm ... ;> sojusz sie rozrasta z tego co widze w grzee @_@ ;>
 

DeletedUser

Guest
Ano się doczołgaliśmy:) Nie tylko z Ety, ale w większości. Parę dni później niż start, bo ktoś się zawiesił, ale co tam. Damy radę, bo gramy ku chwale Jarmarku.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że ciekawy sojusz, wszystko "mądrze" napisane.

Przydało by się jakieś logo do tego i statystyki sojuszu.

6/10
 

DeletedUser5716

Guest
ilu graczy,
obecna średnia,
pk walki obrony i ataku itp.
 

DeletedUser

Guest
Zobaczyłem sojusz do rozwiną się dużo :] ZA opis daje 7/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry