[Naprawiony] Kultura u Zarządcy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Dzisiaj od rana mieliśmy aktualizację. Dzięki niej możemy w agorze klikać pochody triumfalne od razu po zdobyciu 300 punktów. Już nie trzeba z tym czekać i to jest zmiana na plus. Jednak przy okazji wprowadzania tej zmiany ktoś chyba zapomniał o usługach Zarządcy i jego zakładce Kultura, gdzie można kliknąć od razu pochody we wszystkich miastach. A raczej można było. Po dzisiejszej aktualizacji mam coś takiego:
20hwm80.jpg


Jak chce kliknąć pochody triumfalne u Zarządcy, wyświetla mi się, że nie mam 300 punktów walki, tylko X, gdzie X stanowi pokazaną na screenie różnicę.

Według mnie mechanizm klikania pochodów triumfalnych u Zarządcy był powiązany z tym w agorze. Po zmianach w agorze chyba ktoś zapomniał przystosować kultury u Zarządcy...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Dzięki za informację, zgłosiliśmy dwa problemy z podglądem kultury - z opcją uruchomienia pochodów w jednym mieście oraz we wszystkich miastach.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

To jest jeden błąd zapewne i wynika z aktualizacji agory...tam zmienili i zapomnieli dostosować do tych zmian opcje u Zarządcy, który brał info z agory i się posypało wszystko:)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Oj przecież wszyscy wiedzą, że to kolejny chwyt marketingowy, żeby sloty nabijać igrzyskami nie pochodami :) :) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Nie wiem czym to jest spowodowane ale po tej aktualizacji troszkę nawigacja pomiędzy miastami się zacina czasem nieda się przełączyć na inne miasto, lub niby się przełączy ale jak coś załączymy do budowy/rekrutacji to tak naprawdę załącza się w tym poprzednim mieście... nie wiem jak to opisać..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Jeden błąd, jeden temat:) Jakiś czas temu ostrzeżenie dostałem na forum za to...ale jakbym miał coś na ten temat powiedzieć, to przechodzenie między miastami szwankuje i cuda różne się pojawiają...stronę trzeba odświeżać co chwilę.

PS: Choć nie wiem, czy to czasem nie jest spowodowane przez jakiś skrypt...po aktualizacji gry mogą one powodować różne błędy.
 
Odp: Kultura u Zarządcy

Nie wiem czym to jest spowodowane ale po tej aktualizacji troszkę nawigacja pomiędzy miastami się zacina czasem nieda się przełączyć na inne miasto, lub niby się przełączy ale jak coś załączymy do budowy/rekrutacji to tak naprawdę załącza się w tym poprzednim mieście... nie wiem jak to opisać..
U mnie jest to samo, muszę ciągle odświeżać stronę, inaczej nie zmienię miasta........idiotyzm.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Napisano 8.10.2015 o 11:27:

Nie wiem czym to jest spowodowane ale po tej aktualizacji troszkę nawigacja pomiędzy miastami się zacina czasem nieda się przełączyć na inne miasto, lub niby się przełączy ale jak coś załączymy do budowy/rekrutacji to tak naprawdę załącza się w tym poprzednim mieście... nie wiem jak to opisać..

Nie jestem pewna czy jest to powiązane, ale został zgłoszony błąd z przechodzeniem pomiędzy miastami po otworzeniu agory. Występuje od czasu do czasu, gdy agora zostanie otwarta, następnie zamknięta, a później próbujemy zmienić miasto za pomocą strzałek. Będę bardzo wdzięczna za informację, jeśli zauważycie czy otwarcie innego okna powoduje podobne problemy.

Tak jak napisał DonBeker, skrypty również mogą powodować błędy po aktualizacji, więc radziłabym je wyłączyć i sprawdzić czy problem występuje w czystej grze.


-----------

Napisano 8.10.2015 o 13:33:


Została wgrana drobna aktualizacja, która powinna naprawić błędy z festynami oraz z przechodzeniem między miastami. Jeśli mimo to zauważycie jakieś problemy, to proszę dajcie znać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

U Zarządcy mogę klikać pojedyncze pochody, a ciągle nie mogę kliknąć wszystkich na raz...czyli nic nie zostało naprawione:)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

dalej popsute.
ja chcę klikać wszystkie pochody na raz a nie każdy oddzielnie!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kultura u Zarządcy

Aktualnie wszystko działa...a przynajmniej właśnie normalnie,czyli na raz, zrobiłem 32 pochody:)
 
Do góry