Kupiłem 14000 tys złotych monet

  • Rozpoczynający wątek MrAiraki
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Chłopcami do bicia powiadasz...Grasz jeszcze na jakimś swiecie ?
 
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

MrAiraki
Nie kompromituj się już. Zostałeś zbombardowany wstydliwym linkiem i nie wiem skąd bierzesz wstyd żeby jeszcze coś dopowiadać.
 

DeletedUser

Guest
Mój sojusz nazywał się nie "THE LOST LEGION" tylko "The Last Legion" tego sojuszu poszukaj a nie jakąś kiczowatą podróbę wstawiłeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Może to i kiczowata podróba ja tam nie wiem. Wiem natomiast, że w tej kiczowatej podróbie jak byk twój nick widnieje. W twarz kłamiesz i jeszcze masz coś do powiedzenia ?

Nie pogrążaj się już bardziej, a będzie Tobie wybaczone.
Zajmij się swoją grą i swoim światem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Istniało na ETA przez pewien czas coś takiego jak the The Last Legion - z tego co pamiętam to trochę wojowało z Jarmarkiem utworzyli nawet koalicję z Piekielnymi legionami (ich szefem był chyba sosi1975) oraz Legionami Dionizosa -
Wszystkie te sojusze zniknęły z mapy dość szybko :) ich gracze którzy się w miarę wykazali zostali zwerbowani do Jarmarku reszta wycięta :) - część z owych legionistów (na przykład gracz elo arti) utworzyła spory sojusz - Cienie, który padł w wojnie z jarmarkiem i ET :) wcielenie niedobitków po cieniach do ET spowodowało wojenkę pomiędzy ET i jarmarkiem - ale to już historia...

Nie pamiętam żeby ktoś nam "wykończył" wodza za czasów naszej świetności :)

pozdrawiam weteranów Eta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Przedłużać wszystkich z Premium i być bobem budowniczym , a nawet brać wojsko. :D
 
Do góry