Kupiłem 14000 tys złotych monet

  • Rozpoczynający wątek MrAiraki
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam kupiłem 14000 złotych monet jak je najlepiej wykorzystać zeby szybko budować wioske od zera ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Może niedługo pojawi się opcja premium "kup gotowe miasto" to wtedy będziesz miał łatwiej :D
Albo kup sobie "ochroniarza" z topki he he
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Chodzi mi o szybkie rozwijanie sie jak na razie do okoła mnie nie ma zadnych dobrych graczy najlepsi mają po 500punktów a gracz z 3tys pun znajduje sie 15h ode mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Skracaj każdy czas budowy i rekrutacji do mniej niż 10 sekund. Jak ci braknie złotka powtórz czynność zakupu 14000 monetek. Następnie znowu skracaj. Serio, będziesz pro.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

A mozna kupic surowce za złoto ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Po co kupowałeś jak nie wiesz co z nim zrobić ??? Zrób jak napisał kolega wyżej . Buduj co się da i skracaj . Hahahahah
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Mając taką kasę to bym chyba cały świat podbił HAHA

jak to nie wiesz co z tym zrobić..? w sumie się nie dziwie mając takie bogactwa.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Witam kupiłem 14000 złotych monet jak je najlepiej wykorzystać zeby szybko budować wioske od zera ?


Powtórz czynność 5 razy :D
I ciesz się chwilą twojego wielkiego miasta...prawdopodobnie rywale z najbliższej okolicy już zacierają ręce że trafił mi się taki gracz ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Rywale sie skichają przy takim pro jak on :<

ten kolon w 10 sekund, coś pięknego ... :<
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

wszystko można kupić nawet głupotę a nie ją dostaje się gratis
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Ejjj nooo panowie :p Nie róbmy sobie jaj :p To chłopak buduje dla nas piękne miasta na przyszłość a wy mu tak piaskiem w oczy :p Trzeba go dopingować ^^

Więc kolego:

Buduj szybko akademię i senat, oraz na maxa kopalnie ^^

Zbadaj tam: kolona, podbój, falangę, taran, szybkie łodzie, koje, przebicie, straż miejską, rydwan, kawalerie, procarz, łucznik, statek ogniowy, biremę, łup, ceramikę ^^

Postaw: Łaźnie i Wieżę ^^

Buduj duuuuużo procarzy i mało deffa ^^
Rób masę ogników ^^

(będziemy dzięki tobie mieć dodatkowe pkt walki i piekne miasta ^^ Z góry dziękuję za farciarzy którzy je podbiją :p Bo chyba o tej grze niewielkie pojęcie masz :p )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Posąg lepszy. A co do reszty to co wyżej. I podaj swój nick w grze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Kolego niewielkie pojęcie to ty masz byłem szefem The last Legion na świecie "Eta" top 3 sojusz zniszczyliśmy cały sojusz jarmark a premium w grze sie przydaje i lepiej chyba je mieć niz nie :)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

wow... klękam przed wielkim pogromcą jarmarku ^^ Na pewno chłopaki na 'emeryturze' walczyli zaciekle ^^ Tylko sądząc po infantylizmie twoich pytań śmiem sądzić iż w starciu z osobami wypowiadającymi się tutaj obudziłbyś się z ręką w nocniku i bez wioch :p

ps: z jarmarkiem za swoich najlepszych czasów dostałbyś takie baty że wstyd było by cię się tutaj pokazać by o tym zaświadczyć ;) Pozdro w imieniu kolegów z jarmarku europa ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Zgadzam się wszystko można, kupić :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Kolego pamietasz wodza jarmarku za "swoich najlepszych czasów " to ja go zniszczyłem ;D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Kolego pamietasz wodza jarmarku za "swoich najlepszych czasów " to ja go zniszczyłem ;D



Kurde jaki "Niszczyciel".....dobrze ze ja juz tu nie gram ,nawet maniek by mnie nie uratowal .......teraz wiem czemu Yoch zrezygnowl z gry ;)

Ps. kupie sobie troche zlotka i tez zostane "Niszczycielem".....matus szykuj juz wioske do przejecia :D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Yoch'a ?? To albo nie grał, albo był na ostrym kacu albo po prostu ktoś się pod niego podszywał :) Bo Yoch'a we własnej osobie byś raczej nie ruszył :p Nie uwierzę w to, puki sam Yoch tego nie potwierdzi tutaj :p

No chyba że walczyłeś z pseudo-jarmarkiem, bo tylko z nazwy a nie graczy ;) W tedy mogę uwierzyć że mogłeś go zniszczyć i zdeptać :p Ale rozwalić sojusz noobków chowających się pod dobrą marką i liczących że sama nazwa odstraszy to żadna sztuka :p

Ps. kupie sobie troche zlotka i tez zostane "Niszczycielem".....matus szykuj juz wioske do przejecia

Marcinek, czekam :p Jak za starych dobrych lat :p <ps, wbijaj na theta, niedługo poszarzeję więc będziesz mieć wiosek od groma do przejmowania, tak jak lubisz :p>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Ludzie, też tak nie kozaczcie, bo chyba zapominacie jak ewoluowała (do tyłu) ta gra niedawno temu.

Gdyby dać nawet średniakowi, takiemu który rozróżnia off/deff i ma minimalne pojęcie jak farmić, powiedzmy 50000 monet, to każdego z nas zjechałby jak szmatę. Sad but true, w tej grze wygrywa ten kto wydaje więcej kasy, a "skillem" nie przekroczysz czasu budowy o 50-99,9%.
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

W sumie prawda =Alexik=, niestety masz rację... smutne ale prawdziwe ;/ Jednak nie było to jak pierwotne Grepo :) Tam złotko nie odgrywało aż takiej roli jak tutaj :) Teraz wygrywa nie najlepszy... ale najbogatszy...
 
Do góry