Kupiłem 14000 tys złotych monet

  • Rozpoczynający wątek MrAiraki
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12095

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Oj zdziwił byś się...
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Te święta na grepolis to już w ogóle zdzierstwo, co się zaloguje to muszę zamykać jakieś "świąteczne" bonusy. Szlag trafia na miejscu.. a co do Ciebie, MrAiraki, lepiej się tak nie przechwalaj, tylko działaj :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

W sumie prawda =Alexik=, niestety masz rację... smutne ale prawdziwe ;/ Jednak nie było to jak pierwotne Grepo :) Tam złotko nie odgrywało aż takiej roli jak tutaj :) Teraz wygrywa nie najlepszy... ale najbogatszy...

co wy gadacie ludzie!!

zobaczcie proszę na świt JOTA --- grają tam ludzie bogaci?? wygrali ten świat ludzie bogaci?? wygrali ludzie którzy są super silni w tą gre?? NIE

wygrali ludzie którzy są waleczni, zgrani, zdeterminowani, ambitni i co najważniejsze mają zapał mają to czego ja nie mam.

żebym nie wiem ile kasy bym wydał nigdy nie pokonam takich ludzi co wygrali świat JOTE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Ta, tylko że gdy na jocie rozstrzygały się losy tego świata, panowała wersja 1.0 i kasa nie miała właściwie żadnego znaczenia. Przy ponad 100 miastach nic dziwnego że nikt nie skraca jak poje-_-ny wszystkiego.

Chodzi o to co się dzieje na nowych światach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Ta, tylko że gdy na jocie rozstrzygały się losy tego świata, panowała wersja 1.0 i kasa nie miała właściwie żadnego znaczenia. Przy ponad 100 miastach nic dziwnego że nikt nie skraca jak poje-_-ny wszystkiego.

Chodzi o to co się dzieje na nowych światach.

no to sobie zobacz na nowe światy które trwają więcej niż 3-4 miesiące i zobacz na topke

kase wydaje się tylko na poczatku potem już nikt kasy nie wydaje chyba że na premke
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

To wystarczy żeby zdominować swoją wyspę i otoczenie i niejednokrotnie pokonać lepszych od siebie, z którymi wygrywa się tylko dzięki większym zasobom złota.

Później sprawa nie wygląda tak pięknie: w każdej większej bitwie jest powszechne wysyłanie ogromów surki do największego "złotka", który skraca ile się da i dzięki temu wygrywa się wielkie bitwy - wojskiem które bierze się z tyłka w kilka minut.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Ci co wydają dużo kasy grają bardzo krótko a wygrywają Ci wytrwali

no ale to moje zdanie i Twoje znam doskonale hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Są też ci którzy w ogóle nie grają, bo nie chcą grać w grę z niezbalansowanym premium, gdzie w krytycznych sytuacjach zawsze wygra posiadacz większego złotka.
 
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

zobaczcie proszę na świt JOTA --- grają tam ludzie bogaci?? wygrali ten świat ludzie bogaci?? wygrali ludzie którzy są super silni w tą gre?? NIE

wygrali ludzie którzy są waleczni, zgrani, zdeterminowani, ambitni i co najważniejsze mają zapał mają to czego ja nie mam.

żebym nie wiem ile kasy bym wydał nigdy nie pokonam takich ludzi co wygrali świat JOTE.
__________________
******************************
Legion Ateński --- buuuuu

Może jotę wygrał "Wielki Legion Herosów- Ateński" ale styl w jakim to zrobil budzi co najmnniej niesmak . Jak nazwiesz unikanie walki i ucieczke wszystkich graczy z wyspy cudów na urlopy:( ????. Wygrali napewno najbardziej zdeterminowani i ambitni- ale czy waleczni ????
 

DeletedUser12095

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

manfred...
Znalazł się ten co bez premium gra...hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Są też ci którzy w ogóle nie grają, bo nie chcą grać w grę z niezbalansowanym premium, gdzie w krytycznych sytuacjach zawsze wygra posiadacz większego złotka.


Skoro nie podoba im się taka gra,to niech swoimi żalami nie uprzykrzają jej innym.

Ciągle widzę narzekanie na złoto,a na starcie świata Omikron te same osoby sypały z sakiewek jak najwięcej, byle tylko wbić się do topki.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

dokładnie zgodzę się z kolegą Iluzjonistą.

Omikron to przykład gdzie górują gracze którzy nie byli na początku w czołówce a teraz są którzy sumienne grają i zdobywają wioski.

Tylko im pogratulować - mowa o Iluzjoniście i o AdrianKiler
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Kolego niewielkie pojęcie to ty masz byłem szefem The last Legion na świecie "Eta" top 3 sojusz zniszczyliśmy cały sojusz jarmark a premium w grze sie przydaje i lepiej chyba je mieć niz nie :)

To jak się zwałeś na Ecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Samo złoto nie da takiej przewagi, ale w połączeniu z dopływem surki przez kompanów czy nazwijmy po imieniu - multikont, to już nie będzie mocnych. Na szczęście tacy nie wiedzą co to uczciwy smak zwycięstwa i po paru przejęciach miast szybko rezygnują z braku frajdy ;-) Kant nie daje takiej chęci do gry jak uczciwa rywalizacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Zawsze uważałem i dalej tak twierdzę, że w takiej grze jak grepo mogą wygrać jedynie miękkie fiutki* i ciepłe kluchy*, którzy to będą wegetowali rok, dwa a nawet 10 lat na tych serwerach, nic tu z waleczności oraz innych cnót nie ma.

*Przepraszam jeśli kogoś obraziłem, nie było to moim celem.

Owszem,znajdą się wegetujące osoby których jedynym zadaniem jest klikanie festynów,ale nie brakuje również takich,które im w tej wegetacji mocno przeszkadzają ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

dokładnie zgodzę się z kolegą Iluzjonistą.

Omikron to przykład gdzie górują gracze którzy nie byli na początku w czołówce a teraz są którzy sumienne grają i zdobywają wioski.

Tylko im pogratulować - mowa o Iluzjoniście i o AdrianKiler

ja natomiast uważam, że gdyby gracze z początków serwera grali nadal(mieli siły, zapał, bla bla bla) to iluzjonista byłby na tym samym miejscu na którym był na początku. po prostu im dłużej się gra, tym jest łatwiej. konkurencja staje się słabsza, ludzie z top odchodzą, oddają miasta itd. wystarczy pograć gdziekolwiek dłużej niż 6 miesięcy; po 1 miesiącu skopiować top50 graczy i 5 miesięcy później sprawdzić czy ktokolwiek z nich jeszcze gra. wnioski każdy niech wysnuje sam. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Owszem,znajdą się wegetujące osoby których jedynym zadaniem jest klikanie festynów,ale nie brakuje również takich,które im w tej wegetacji mocno przeszkadzają ;)

Tak, przeszkadzanie jest zazwyczaj na początku :) Później kluseczki rosną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

to iluzjonista byłby na tym samym miejscu na którym był na początku. po prostu im dłużej się gra, tym jest łatwiej. konkurencja staje się słabsza, ludzie z top odchodzą, oddają miasta

Wystartowaliście szybciej ode mnie, a ja nie poświęcałem w pierwszych dniach tyle czasu na grę.
Na starcie bardzo łatwo znaleźć się w topce i byliście tego przykładem, wystarczy siedzieć i klikać co 5 minut po surowce.

No cóż, jeśli to powód do dumy... ;)

Mieliście bardzo dobry skład, bo znaliście się z wcześniejszych światów.
Ja składałem swój sojusz od podstaw.
Proponowaliście mi przyłączenie się - odmówiłem.

Za szybko "tracicie zapał", a jak znikacie z jakiegoś świata to nikt nie może się znaleźć w topce bez tekstów typu : "niski poziom gry,ludzie odchodzą,bierzecie czyste miasta itp.".


W nowym roku życzę Wam tylko tego, byście w końcu znaleźli serwer, który zdominujecie na więcej niż dwa miesiące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Jakiś czas po tym jak zakończysz grę na omi, ktoś może napisać o tobie dokładnie to samo, co piszesz teraz o ówczesnej topce omikronu, która już skończyła grać. Z tym że takie gadanie do niczego nie prowadzi. W zależności od typa gracza, powtarzać się będą w koło te same argumenty, do znudzenia.

"Długodystansowcy" powiedzą że na początku nie chce im sie cisnąć, jakim to trzeba być geniuszem, żeby zarządzać wieloma miastami i będą miesiącami i latami wegetować na serwerach, przy okazji wyśmiewając "krótkodystansowców" którzy skończyli przed nimi. Z kolei ci drudzy powiedzą że na początku jest wyższy poziom i jest trudniej, że skończyli z powodu braku wymagających przeciwników, i będa się śmiać z nowej topki graczy, która wypłynęła dopiero po ich quicie... Obie strony mają trochę racji, oczywiście obie będą się wypowiadać tak, żeby wyszło że mają całkowitą rację, a przeciwnik to noob.

Tak czy siak, zgody między jednymi a drugimi nigdy nie będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kupiłem 14000 tys złotych monet

Yoch'a ?? To albo nie grał, albo był na ostrym kacu albo po prostu ktoś się pod niego podszywał :) Bo Yoch'a we własnej osobie byś raczej nie ruszył :p Nie uwierzę w to, puki sam Yoch tego nie potwierdzi tutaj :p

No chyba że walczyłeś z pseudo-jarmarkiem, bo tylko z nazwy a nie graczy ;) W tedy mogę uwierzyć że mogłeś go zniszczyć i zdeptać :p Ale rozwalić sojusz noobków chowających się pod dobrą marką i liczących że sama nazwa odstraszy to żadna sztuka :p



Marcinek, czekam :p Jak za starych dobrych lat :p <ps, wbijaj na theta, niedługo poszarzeję więc będziesz mieć wiosek od groma do przejmowania, tak jak lubisz :p>

Ja się do niczego takiego nie przyznaję, byłem założycielem Jarmarku i odszedłem przed wielką wojną z ET. Przykro mi było z powodu tej wojny, ale to już sprawka BULENA któremu oddałem berło. Jak teraz patrzę na członków sojuszu to przyznam się, że nikogo stamtąd nie znam, więc nie wiem kogo on tam pobił :)

wow... klękam przed wielkim pogromcą jarmarku ^^ Na pewno chłopaki na 'emeryturze' walczyli zaciekle ^^ Tylko sądząc po infantylizmie twoich pytań śmiem sądzić iż w starciu z osobami wypowiadającymi się tutaj obudziłbyś się z ręką w nocniku i bez wioch :p

ps: z jarmarkiem za swoich najlepszych czasów dostałbyś takie baty że wstyd było by cię się tutaj pokazać by o tym zaświadczyć ;) Pozdro w imieniu kolegów z jarmarku europa ;)

Mimo wszystko JARMARK mimo tego, że grają tam zupełnie obcy mi ludzie dalej istnieje, a ten legion jakoś niespecjalnie...

Kolego pamietasz wodza jarmarku za "swoich najlepszych czasów " to ja go zniszczyłem ;D

Opamiętaj się, bo błądzisz synu :)


Uffff... przejażeł prawie 300 stron przejęć Jarmarku i nie znalazłem, żadnego the last legion...

Potrzebowałem dnia, żeby odświeżyć umysł... :)
Byłą kiedyś taka sytuacja, że BULENOWI ktoś ukradł konto, a że bulen miał takie prawa to ten ktoś sojusz rozwiązał. Sprawa trafiła do supportu konto zostało odzyskane i z Jarmark Europa, powstał JARMARK EUROPA
. Zajrzałem w pierwszą wersję Jarmarku i ZNALAZŁEM.

Sojusz Airakiego nazywał się THE LOST LEGION i tutaj mam przebieg ich kolonizacji.
http://pl.grepostats.com/world/pl7/alliance/2058/colonizations

Nie dość, że byli chłopcami do bicia to jeszcze nie zabrali Jarmarkowi ani jednego miasta.
Uff, ale musiałem się namęczyć, żeby rozwiać ploty smarka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry