[Nowość] Kusznik - nowa jednostka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17870
  • Data rozpoczęcia

Nowa dodatkowa jednostka lądowa

  • przyda się - jestem na TAK

    Głosy: 1 4,3%
  • wymaga poprawek - jestem na TAK

    Głosy: 1 4,3%
  • jestem na NIE

    Głosy: 19 82,6%
  • obojętne

    Głosy: 2 8,7%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser19187

Guest
Odp: Kusznik - nowa jednostka

Hmm... z tego co wiem kusznicy byli raczej ze średniowiecza, a tutaj dominuje starożytność. Do tego uważam, że nie potrzebne są nowe jednostki lądowe, jest ich już dużo. Dodałbym raczej nową jednostkę morską. Głos przeciw.
 
Odp: Kusznik - nowa jednostka

Ale grecy zakładali miasta kolonie więc musieli też tam jakoś dopłynąć

Tak Grecy zakładali polis ,ale nie statkami kolonizacyjnymi , bo cywilizacja nie była na tyle rozwinięta , a tak duży statek mógł osiadać na mieliźnie bo nie płynęli oni zbyt daleko .Wiedzy na ten temat nie mam zbyt rozległej aczkolwiek zakładam ,że były to galery z osadnikami lub coś w tym stylu.
Samo pojęcie statek kolonizacyjny bliższe jest odkryciom Kolumba i zasiedlaniu obu Ameryk przez ludy europejskie czyli wieki o wiele bliższe niż starożytne.Nie o sam statek mi jednak chodzi tylko o to ,że gdy ktoś tu da dobrą propozycję (nie twierdzę , ze ta jest taką jest w tej formie) to gdy nie ma argumentów pojawia się tekst gracza ,który ma więcej postów na forum niż zrobionych procarzy ,że "to jest złe , bo nie pochodzi z antyku".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kusznik - nowa jednostka

Nie jestem przeciwnikiem wprowadzenia nowości ale kusznik jakoś mi się nie podobał . A to dotyczące ilości procków i postów jeśli dotyczy mnie to nie wiesz ile czego mam bo nie grasz raczej ze mną na żadnym świecie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kusznik - nowa jednostka

Z jednej prostej przyczyny na Nie.

Mamy stanowczo za duzo jednostek i Team powinien automatycznie usuwac takie propozycje
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Kusznik - nowa jednostka

Niestety, ale chwilowo nie planujemy dodania nowych jednostek w grze.
Jednkaże zapraszam do dyskusji na temat nowych jednostek tutaj :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry