[Ulepszenie] kwestia szpiegowania - punkty walki

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie

    Głosy: 8 80,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.
Kwestia szpiegowania.
Wiadomo, można szpiegować gracza za różną kwotę (500, 1000, 10 000) z różnym skutkiem i albo szpieg "przejdzie albo nie. Jeżeli przeciwnik wybroni się przed szpiegowaniem za kwotę powiedzmy 10 000 sztuk srebra, to powinien otrzymać (moim zdaniem) powiedzmy 10 punktów walki. Przecież to też jest sztuka wybronić się przed przeszpiegowaniem.
Co wy na to?
 

DeletedUser27918

Guest
Ja na to że nie.
Po co?
10 pkt walki? Szaleństwo.

I...można szpiegować za różną kwotę, ale za 500 nie można.
 

DeletedUser19924

Guest
Dawno większej bzdury nie słyszałem...także nawet nie wytknę błędów
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Sztuką
Kwestia szpiegowania.
Wiadomo, można szpiegować gracza za różną kwotę (500, 1000, 10 000) z różnym skutkiem i albo szpieg "przejdzie albo nie. Jeżeli przeciwnik wybroni się przed szpiegowaniem za kwotę powiedzmy 10 000 sztuk srebra, to powinien otrzymać (moim zdaniem) powiedzmy 10 punktów walki. Przecież to też jest sztuka wybronić się przed przeszpiegowaniem.
Co wy na to?

To jest sztuka większa niż '' wybronienie '' miasta przed szpiegowaniem
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

Załączniki

  • kapusta.jpg
    kapusta.jpg
    330,6 KB · Wyświetlenia: 19

DeletedUser18203

Guest
Ja w tym sensu nie widzę.
Pkt. walki dostajesz za jednostki stracone jak i pokonane,ale ze surowiec pkt walki?troszkę fantazja poniosła,rozumie ze twórców ponosi,ale Nas lepiej juz nie ponosi.
 

DeletedUser17617

Guest
Hm, jak zwykle mi posty pokasowali, ja bym chcial jeszcze 10 punktow walki za dobre checi. 30k dorych checi na godzine rowna sie 30k punktow walki.
Przy dobrych checiach nie powinno uzywac sie zmyslow.

Hm, jak zwykle mi posty pokasowali, ja bym chcial jeszcze 10 punktow walki za dobre checi. 30k dorych checi na godzine rowna sie 30k punktow walki.
Przy dobrych checiach nie powinno uzywac sie zmyslow.
Racunek pomylilem, ale zapomnialem ile punktow mialoi byc za dobre checi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Jestem na nie, ponieważ umożliwiałoby to bardzo łatwe nabijanie sobie punktów walki. Stawiasz sobie z kumplem po mieście nastawionym na produkcję srebra, wrzucasz całe do jaskini i szpiegujecie się nawzajem.
Darmowe punkty.
 

DeletedUser27444

Guest
Fakt gildon ... ale dokładnie to samo możesz zrobić jak będziesz atakował kumpla szerkami a on ciebie ..
Też "darmowe" punkty ... jeszcze wsadź je w transy i puść bez ogni .. całkiem DARMOWE :D

Ale sam pomysł żeby pkt dostawać za szpiegowanie ciut nielogiczny jak dla mnie ... jestem na nie.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry