Kws-zjednoczeni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7106
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7106

Guest
483d-ghost-ship-poster_1600x1200_1600x1200

popekane-tlo-pod-logiem-apple_800x600
 

DeletedUser

Guest
Ciężko się to czyta... Kolory mi migają (jestem trzeźwy)

Podoba mi się ta grafika ze stateczkiem. Tego marmuru mogłoby nie być. Treść mogłaby być po prostu jako tekst na forum.

Stateczek fajny, fajny.
 

DeletedUser

Guest
Ładna czcionka chociaż kolory trochę nie wyraźne, obrazek też niczemu sobie choć mi do nazwy zbytnio nie pasuję:;)

Ale tak to bym chyba dał 7,5. Krótko zwięźle i na temat:)
 

DeletedUser

Guest
fajnie zrobione tylko to jest wszystko z neta ściągane tylko napis dodaliście i 2 obrazki połączyliście za wygład daje 5/10
 

DeletedUser7106

Guest
Nigdzie nie jest napisane że nie można ściągać obrazków z neta wiec nie powinno to robic żadnego problemu, ma dobrze wyglądać zawierać najważniejsze informację i to chyba osiągnąłem :]
 

DeletedUser

Guest
10/10 na początek bo pierwsza klasa grafika i na pierwszy rzut oka jest spoko, widac, że trzeba było miec pomysł i trochę pracy zostało włożone, ale:
-1 za brak morza(mórz) na których przyjmujecie
-1 za brak informacji z kim się kontaktowac
-2 za to, że jest jednak nieczytelnie, jeśli chodzi o kolory i czcionkę, która mi się podoba, ale jakoś muszę się za bardzo skupic, żeby coś przeczytac.

Więc daję 6/10
 

DeletedUser

Guest
xXdoogXx czy jakoś tak wiem że można z neta ściągać ale ja się trochę na grafice znam i to jest moja wypowiedź nie przejmuj się nie wygląda to źle , ale z neta wszystko i to mi się nie podoba:) Dla innych może się podobać ale nie dla mnie tam bardzo :)
 

DeletedUser7106

Guest
Ja niestety na grafice się nie znam wiec korzystam z istniejących grafik :] ktoś wspomniał że nie ma podanych mórz itp, nie podałem bo nie jest to wymogiem a napisać wystarczy do któregoś z członków sojuszu który przekaże to do przywódcy :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry