[Wyjaśnione] Lądowa Strategia Bitewna (Złota)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
Nie rozumiem co ma Pan na myśli pisząc "całokształt".
Skoro Lądowa Strategia Bitewna daje dodatkowe punkty tylko za udział jednostek w ataku/obronie lądowym, to należy zakładać, że na tej samej zasadzie działa Morska Strategia - daje dodatkowe punkty tylko za zniszczenie określonych jednostek morskich.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Kolejne testy - w atakowanym mieście nie było żadnych jednostek z miasta, mur na poziomie 0 (zero).
Wszystkie jednostki w atakowanym mieście były moje (na wsparciu), miałam odpalone: Strategia Lądowa oraz Strategia Morska.

PS. proszę nie zwracać uwagi na moje talenty edytorskie, nie to w tym wypadku jest ważne... ;)

1. Atak morski ląd na łódkach bez obstawy morskich jednostek bojowych
- Atak (raport z konta właściciela miasta)
atak1.jpg

- Mój raport jako wspierająca
punkty dla wsparcia.1.jpg

###
2. Atak morski ogniami + puste transy
- Atak (raport z konta właściciela miasta)
atak2.jpg

- Mój raport jako wspierająca
punkty dla wsparcia.2.jpg

###
3. Ilość dodatkowych punktów walki (z obu Strategii) przyznanych za udział mojego wsparcia - w sumie po obu atakach
punkty1.png

punkty2.png
 
Pani Doroto ,
za mało tego wsparcia ... testy zróbcie na kilku tys lądu i birem ;) od różnych graczy (2-3) i minimum pół paczki ogni i mitów w ataku .
dla ułatwienia można jakieś proporcje zachować (dla 3 graczy wspierających ) 60% 30% 10% wsparcia od graczy
np kolejny podział dla urozmaicenia testów
gracz który wstawił same biremy , ląd , multi ...
i wtedy pokazać nam jak się rozchodzą te PW ... z ataków na jednostki lądowe i morskie ... przy różnych odpalonych strategiach ...
z 12 przykładów powinno wyjść ;)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Testy dotyczyły zasad przyznawania dodatkowych punktów walki.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sami sprawdzili resztę...
 
ja wiem ze grepo dalej jest w fazie testu(zeby uniknac eventualnych skutków prawnych)
ale mogli byscie wlasnie testować wiecej,mniej by bylo kopiuj-wklej :rolleyes: ;)
 
nie tylko świat testowy ale i narzędzia które umożliwią w kilka minut postawienie kilku miast i woja w nich aby przeprowadzić dane testy ..
ale takie zabawki tylko INNO ma ;)
ewentualnie nieskończona ilość surowców + produkcja wojska lub budowa / badania w 1sek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry