LADONY

Czy jestes za przywroceniem starych parametrow ladonow ?

  • Tak

    Głosy: 10 50,0%
  • Nie

    Głosy: 11 55,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser8673

Guest
No to na starym może raz na ruski rok się sprawdzi, ale na nowym tragedia :p

No nie wiem czy na nowym się nie sprawdzi - nie testowałem ...
Wiem jedno, kiedyś ladon zabierał luda jak kolon i ten 1% do ataku za każdego ladona do max 10% siły ataku to było dno bo kto by dodawał do ataku prawie 2 k populacji w postaci ladona by podnieść sobie atak o 10% procków np.

Teraz zabiera 85 czyli 10 ladonów to 850 luda a daje 10% wiecej atak więc jakby tak do tego dorobić innej obstawy - wydaje mi się mało ale jak pisałem trza byłoby sprawdzić. Posprawdzać dla ogni ten % itp.
Jak pisałem wcześniej wydaje mi się, że jeszcze coś zmienią z tym ladonem.

Ja tam jestem otwarty na nowe jednostki i nie przekreślam ich od razu jak inni ;)
 

DeletedUser34448

Guest
No nie wiem czy na nowym się nie sprawdzi - nie testowałem ...
Wiem jedno, kiedyś ladon zabierał luda jak kolon i ten 1% do ataku za każdego ladona do max 10% siły ataku to było dno bo kto by dodawał do ataku prawie 2 k populacji w postaci ladona by podnieść sobie atak o 10% procków np.

Teraz zabiera 85 czyli 10 ladonów to 850 luda a daje 10% wiecej atak więc jakby tak do tego dorobić innej obstawy - wydaje mi się mało ale jak pisałem trza byłoby sprawdzić. Posprawdzać dla ogni ten % itp.
Jak pisałem wcześniej wydaje mi się, że jeszcze coś zmienią z tym ladonem.

Ja tam jestem otwarty na nowe jednostki i nie przekreślam ich od razu jak inni ;)
Myślę że śmiali mozesz zostać liderem innowacji grepo bo alfa sie wypalił.
 
No nie wiem czy na nowym się nie sprawdzi - nie testowałem ...
Wiem jedno, kiedyś ladon zabierał luda jak kolon i ten 1% do ataku za każdego ladona do max 10% siły ataku to było dno bo kto by dodawał do ataku prawie 2 k populacji w postaci ladona by podnieść sobie atak o 10% procków np.

Teraz zabiera 85 czyli 10 ladonów to 850 luda a daje 10% wiecej atak więc jakby tak do tego dorobić innej obstawy - wydaje mi się mało ale jak pisałem trza byłoby sprawdzić. Posprawdzać dla ogni ten % itp.
Jak pisałem wcześniej wydaje mi się, że jeszcze coś zmienią z tym ladonem.

Ja tam jestem otwarty na nowe jednostki i nie przekreślam ich od razu jak inni ;)
Do ogni na 100%, może do walców, ale wątpie 850 luda to sporo,
 
Status
Zamknięty.
Do góry