Lambda: Party 25/7

DeletedUser

Guest
Drodzy gracze,

Po długich rozmowach w gronie Mod Teamu zdecydowaliśmy, że należy wam się więcej "luzu".

Dlatego też chcąc wzmóc aktywność na forum chcemy abyście w działach świata mogli pisać dosłownie o czym chcecie!

Mamy nadzieję, że nie przysporzycie nam większych problemów i że możemy wam zaufać :)

Jednak musimy wam przypomnieć o regulaminie forum.
Przestrzegamy go tak samo jak do tej pory!

Czyli:

1. Nadal obowiązuje regulamin forum, Ci co go nie przeczytali niech go przeczytają chociaż raz, jest na prawdę łatwy i bardzo prosto go przestrzegać.

2. Obraza innego gracza = warn.

3. Wulgaryzmy = warn.

4. Rozmowa na temat administracji = warn.

5. Ciąg znaków typu " adagasd " = warn.

5. Nie zakładamy tematów o innych grach (tutaj zapraszam do działu "Inne gry")



Co możecie w takim razie?

Każdy z was może utworzyć swój własny temat (tematyka dowolna)

Możecie pochwalić się raportami z ataków, dosłownie możecie teraz wszystko oczywiście w granicach rozsądku.


Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni.


Główną "luźną" rozmowę prowadzimy w tym temacie.

Pozdrawiam,
Sq.


* 25 ustawione domyślnie :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

Coś cienko widzę ten nasz temat biorąc pod uwagę ilość osób lambdy aktywnych na forum... :/
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

Co ja założyciel jestem żeby zapraszać? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

Nie lepiej aby "Nadzorcy Lambdy" zorganizowali jakiś zjazd dla graczy? Piwko itp.? :p
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

O ile się nie mylę to zazwyczaj organizują to gracze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

Jakoś ci gracze z lambdy nie mają czasu nawet wchodzic na forum się dobrze bawic,no jak by to było forum plemion taka sama aktywnośc to by się działo :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

na lambdzie sami niedzielni grają i gimbusy w dodatku to co się dziwisz :p


Nie no zdziwiony to nie jestem jak tak to zabrzmiało :p A wiesz czemu tak jest lol ? Przez cuda świata heh,to trochę żałosne wprowadzac wersje 2.0 jak nie przyniesie to większych korzyści a lecz odbierze graczy.Jak wprowadzono tą wersje to 5 graczy skończyło grac w moim soju(już się zastanawiam ile skończyło na całym serwie) a co jest śmiesznego w ich zakończeniu to "Premium" > Nie wiem jak oni mogli wydawac 200 zł na 2 miesiące :D Ja nigdy nie zamówiłem premium i do tego jestem lepszy od nich XD
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

tyle gram na lambadzie i jestem tu 1-wszy raz :D
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

bo na lambadzie normalni ludzie grają:)) pewnie nikt z was nie wie jak dziala alram na telefon ale nie martwie się ja też nie wiem spie spokojnie
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Lambda: Party 25/7

Party, a tak cicho?
Ludzie rozruszajcie się trochę!
 
Do góry