1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Lamia - Party

Dyskusja w 'Lamia' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 14. Sie 2013.

1. Haszek.

Haszek.

Odp: Sytuacja na świecie Lamia

:) dobre!

2. DarthSid

DarthSid Guest

A ja zjadłem teraz kanapkę z serem(2 plasterki + taki z dziurami po myszy),szynką(2 plasterki taka fajna czysta cieniutka ale zapomniałem jak się nazywa)),pomidorem(3 plasterki a do tego sól z pieprzem) i sałatą(świeżo umyta),rzodkiewką(kilka) + do tego keczup(pudliszki) :D popiłem to napojem gazowanym i coś mnie uciska w żołądku :(

EDIT: a o maśle bym zapomniał :p

3. Ravereth

Ravereth Guest

Jeszcze o chlebie zapomniałeś :p Kanapka z chlebem, to najlepsze co może być!

4. DarthSid

DarthSid Guest

AA no racja,bo jak bym tego nie napisał można by pomyśleć że to jakaś sałatka :p ale ja wolę chrupkie bułeczki ciepłe :) o 6;00 zawsze takie mam kiedy idę do pracy :) i robię szybko zawrotkę do domu zostawiam bułki moja budzi się o 7;00 i sobie już je :) a ja jadę do pracy

5. Xavierix

Xavierix

Trzbea pamiętać żeby Cię atakować między 6 a 7 rano;)

6. DarthSid

DarthSid Guest

Hehe dobre pojadę po bułki a tu bunt xD

7. spartaker

spartaker Guest

Tylko że On jest poza naszym zasięgiem aktualnie

8. Haszek.

Haszek.

Dziś nie zjadłem śniadania - wszystkie środki pieniężne przeznaczyłem na nagrodę w konkursie "Największy idiota na serwerze"

Myślałem że wygram w cuglach, niestety nie załapałem się nawet do pierwszej dziesiątki. Dziwne... całe podium było obstawione przez jeden sojusz...

9. grabar06

grabar06

Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Z informacji, które do mnie napływają w tym konkursie pierwsze 10 miejsc zajęły wszystkie twoje konta.
    Ps. Hipolit dzięki za info

10. spartaker

spartaker Guest

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja pod żadna postacią nie lubię bigoooosu ;)

A ja czekam kiedy mnie dt zaatakuje
    Na maturze sprawdzam sobie czy leci atak a tu nic :(

11. DarthSid

DarthSid Guest

Chłopie na maturze ? :p oszalałeś xD ktoś się może odwołać do tego jak nie zda egzaminu i będziecie wszyscy powtarzać egzamin dosłownie wszyscy :p bo była taka sytuacja ze ktoś od pilnujących osób sobie czytał gazetę i był od tego szelest jak przewijała strony :) a to się okazało że ktoś nie zdał i się do tego odwołał że to niby rozpraszało i co ? powtarzali :p

12. spartaker

spartaker Guest

A co to matura ?
    Nie po to szkoliłem od podstawówki przechowywanie rzeczy.

Nie to że sobie siedziałem na grepo tylko że nic nie przychodziło ;)

Ja zdawałem w małej szkole gdzie każdy każdego zna i nie zazdrości aby się odwoływać. Na matmie to taki ruch miałem że hohoho
    Nie nadążałem podpowiadać.

A tak po za tym
    Jak się bawicie tam na północy Mg itp. ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widać coś im doskwiera
    Grabar byłeś ostatnio u psychiatry ?

13. DarthSid

DarthSid Guest

Hej jak tam słychać głośno ? cicho ? tak wpadłem xD

14. grabar06

grabar06

spartaker weź się ogarnij nie znasz faktów a się wypowiadasz. Ja na fejsie do nikogo z grepo nie pisałem. Sytuacje może ci przybliży twoj kolega Bombi.

15. spartaker

spartaker Guest

To jest Ona
    Nie spostrzegłeś się ?

16. lunidia

lunidia

tak bombi to ona,najwyrazniej nie dokladnie czytales,przejrzyj konwersacje jeszcze raz

17. croowab

croowab

To może dla rozwiania wątpliwości wklej tą rozmowę, niech inni osądzą, chyba, że jednak masz coś do ukrycia?

18. Ravereth

Ravereth Guest

O co wam znowu chodzi? Robicie z igły widły? Ja tam sobie właśnie podgrzewam pizzę i chłodzę piwko, a wy tu się kłócicie o jakieś pierdółki :).

A zbaczając z tematu... a propos matury, ostatnio sobie zrobiłam zad. zamknięte z matematyki dla żartu... Boże przenajświętszy 4 lata na filologii i człowiek zapomniał jak się najprostsze zadania rozwiązywało... I po co to komu właściwie? Dzielenie wielomianów chociażby? (kochałam to, tak swoją drogą :p). Tym bardziej, jak ktoś się na humanistyczne kierunki wybiera...

PS. żeby nie było, miałam 92% z matury z matmy podstawowej i wygrywałam w swoim czasie konkursy matematyczne, więc darujcie sobie komentarze a propos przyszłości po kierunkach humanistycznych i o głupocie humanistów :p

19. Dedix

Dedix

Może i można byłoby je załatwić na priv moja droga, gdyby nie to, że grabar jest w stanie pisać tutaj na forum, tłumaczyć się pokrętnie Bombi a nie napisze do osoby, do której właściwie powinien od razu napisać. Sam zainteresowany dowiaduje się przez pośredników o "skruszeniu" grabara, a żadnej wiadomości z jakimikolwiek przeprosinami nie otrzymał na priv na Grepo bądź na fb skoro i namiary na jego konto grabar zna.

20. grabar06

grabar06

Z igły ogromne widły. O jakim skruszeniu piszesz? Ja po prostu odpowiadam tym graczom którzy piszą do mnie z SiH. Tekst głupi, dwuznaczny ale bez przesady tam żadnych gróźb nie było, oczywiście będziecie się ich doszukiwać cały czas. Na fb nic do nikogo nie pisałem i nie będę a zobaczyć fb miałem okazje zobaczyć (tak jak spora część graczy) bo rozdawał na grepolis.

Do góry