Lamia - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ja zjadłem teraz kanapkę z serem(2 plasterki + taki z dziurami po myszy),szynką(2 plasterki taka fajna czysta cieniutka ale zapomniałem jak się nazywa)),pomidorem(3 plasterki a do tego sól z pieprzem) i sałatą(świeżo umyta),rzodkiewką(kilka) + do tego keczup(pudliszki) :D popiłem to napojem gazowanym i coś mnie uciska w żołądku :(


EDIT: a o maśle bym zapomniał :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jeszcze o chlebie zapomniałeś :p Kanapka z chlebem, to najlepsze co może być!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

AA no racja,bo jak bym tego nie napisał można by pomyśleć że to jakaś sałatka :p ale ja wolę chrupkie bułeczki ciepłe :) o 6;00 zawsze takie mam kiedy idę do pracy :) i robię szybko zawrotkę do domu zostawiam bułki moja budzi się o 7;00 i sobie już je :) a ja jadę do pracy
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

AA no racja,bo jak bym tego nie napisał można by pomyśleć że to jakaś sałatka :p ale ja wolę chrupkie bułeczki ciepłe :) o 6;00 zawsze takie mam kiedy idę do pracy :) i robię szybko zawrotkę do domu zostawiam bułki moja budzi się o 7;00 i sobie już je :) a ja jadę do pracy

Trzbea pamiętać żeby Cię atakować między 6 a 7 rano;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Hehe dobre pojadę po bułki a tu bunt xD
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Według moich danych dzisiaj na śniadanie Haszek zjadł:

4 kanapki z szynką
2 bułki z kotletem schabowym
14 wafelków cytrynowych
72 śmiejżelki

Wczoraj dostałam też wiadomość, że nie chciał wziąć witaminy c i rutinoscorbinu, ale to akurat może być plotka

PS. Grażynko, wielkie dzięki za info!

Dziś nie zjadłem śniadania - wszystkie środki pieniężne przeznaczyłem na nagrodę w konkursie "Największy idiota na serwerze"

Myślałem że wygram w cuglach, niestety nie załapałem się nawet do pierwszej dziesiątki. Dziwne... całe podium było obstawione przez jeden sojusz...
 

DeletedUser9820

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Z informacji, które do mnie napływają w tym konkursie pierwsze 10 miejsc zajęły wszystkie twoje konta.
Ps. Hipolit dzięki za info
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja pod żadna postacią nie lubię bigoooosu ;)

A ja czekam kiedy mnie dt zaatakuje
Na maturze sprawdzam sobie czy leci atak a tu nic :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Chłopie na maturze ? :p oszalałeś xD ktoś się może odwołać do tego jak nie zda egzaminu i będziecie wszyscy powtarzać egzamin dosłownie wszyscy :p bo była taka sytuacja ze ktoś od pilnujących osób sobie czytał gazetę i był od tego szelest jak przewijała strony :) a to się okazało że ktoś nie zdał i się do tego odwołał że to niby rozpraszało i co ? powtarzali :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Chłopie na maturze ? :p oszalałeś xD ktoś się może odwołać do tego jak nie zda egzaminu i będziecie wszyscy powtarzać egzamin dosłownie wszyscy :p bo była taka sytuacja ze ktoś od pilnujących osób sobie czytał gazetę i był od tego szelest jak przewijała strony :) a to się okazało że ktoś nie zdał i się do tego odwołał że to niby rozpraszało i co ? powtarzali :p


A co to matura ?
Nie po to szkoliłem od podstawówki przechowywanie rzeczy.

Nie to że sobie siedziałem na grepo tylko że nic nie przychodziło ;)

Ja zdawałem w małej szkole gdzie każdy każdego zna i nie zazdrości aby się odwoływać. Na matmie to taki ruch miałem że hohoho
Nie nadążałem podpowiadać.


A tak po za tym
Jak się bawicie tam na północy Mg itp. ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak... z tego co slyszalam chyba wpisami na fejsie

Widać coś im doskwiera
Grabar byłeś ostatnio u psychiatry ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Hej jak tam słychać głośno ? cicho ? tak wpadłem xD
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

spartaker weź się ogarnij nie znasz faktów a się wypowiadasz. Ja na fejsie do nikogo z grepo nie pisałem. Sytuacje może ci przybliży twoj kolega Bombi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

spartaker weź się ogarnij nie znasz faktów a się wypowiadasz. Ja na fejsie do nikogo z grepo nie pisałem. Sytuacje może ci przybliży twoj kolega Bombi.

To jest Ona
Nie spostrzegłeś się ?
 

DeletedUser9991

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

tak bombi to ona,najwyrazniej nie dokladnie czytales,przejrzyj konwersacje jeszcze raz
 

DeletedUser5722

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

spartaker weź się ogarnij nie znasz faktów a się wypowiadasz. Ja na fejsie do nikogo z grepo nie pisałem. Sytuacje może ci przybliży twoj kolega Bombi.

To może dla rozwiania wątpliwości wklej tą rozmowę, niech inni osądzą, chyba, że jednak masz coś do ukrycia?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

O co wam znowu chodzi? Robicie z igły widły? Ja tam sobie właśnie podgrzewam pizzę i chłodzę piwko, a wy tu się kłócicie o jakieś pierdółki :).

A zbaczając z tematu... a propos matury, ostatnio sobie zrobiłam zad. zamknięte z matematyki dla żartu... Boże przenajświętszy 4 lata na filologii i człowiek zapomniał jak się najprostsze zadania rozwiązywało... I po co to komu właściwie? Dzielenie wielomianów chociażby? (kochałam to, tak swoją drogą :p). Tym bardziej, jak ktoś się na humanistyczne kierunki wybiera...

PS. żeby nie było, miałam 92% z matury z matmy podstawowej i wygrywałam w swoim czasie konkursy matematyczne, więc darujcie sobie komentarze a propos przyszłości po kierunkach humanistycznych i o głupocie humanistów :p
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Może i można byłoby je załatwić na priv moja droga, gdyby nie to, że grabar jest w stanie pisać tutaj na forum, tłumaczyć się pokrętnie Bombi a nie napisze do osoby, do której właściwie powinien od razu napisać. Sam zainteresowany dowiaduje się przez pośredników o "skruszeniu" grabara, a żadnej wiadomości z jakimikolwiek przeprosinami nie otrzymał na priv na Grepo bądź na fb skoro i namiary na jego konto grabar zna.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Z igły ogromne widły. O jakim skruszeniu piszesz? Ja po prostu odpowiadam tym graczom którzy piszą do mnie z SiH. Tekst głupi, dwuznaczny ale bez przesady tam żadnych gróźb nie było, oczywiście będziecie się ich doszukiwać cały czas. Na fb nic do nikogo nie pisałem i nie będę a zobaczyć fb miałem okazje zobaczyć (tak jak spora część graczy) bo rozdawał na grepolis.
 
Do góry