Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

No tak, większość mu liże tyłek żeby błyskawicą nie oberwać - w sumie zrozumiałe, dlatego liczę że jednak coś z tej propozycji wejdzie w życie i Pan Colo będzie miał troszkę utrudnioną zabawe.
 

DeletedUser30330

Guest
CośekMan

brawo, przegrałeś nawet na najgorszym świecie w grepolis ;)
Ja tu trollowalem xd prawie jak tu na forum, nie mogłem wygrać ani przegrać, udowodniłem jedyni wyższość nad wami, oraz to że zabieram wiochę każdemu komu chcę, byrdol dostał 3:0 i się zabunkrowal jak słup xd, a sam nie straciłem ani jednej wiochy haha,. Nie licząc tych na banie, bo każdy potrafi nieaktywnemu zabrać wiochę.

Jak nisko upadliście, aby cieszyć się z zabranej wiochy gościowi który jest na banie xd
ps: Kacperek to slup
 

DeletedUser30330

Guest
jak Ty co serwer jesteś bity gościu
wszedłeś na jakieś lato, gdzie ogarniętych grajków można policzyć na palcach jednej ręki i coś się tasujesz
Gracz roku xddd(dosadne udokumentowanie poziomu tego forum i gry)

Weź idź kretki zbieraj bo zaraz do szkoły wracasz xd

A ciebie to mam na jedną dobrą akcję zrobionego, więc weź się schowaj i nie mów do mnie, z tak cienkimi graczami nawet nie rozmawiam.

Ciao słupie.
 
KRETKI ZBIERAJ XDD
gościu bym ci słownikiem oro zrobił, nadajesz się do stania w żabce na kasie i nic więcej, chociaż z takim nosem to mógłbyś grać w teatrze jako pinokio
elo

Pandosia oklep
Synopa oklep
Messyna oklep
Lato(XDDDDD) oklep
gdzieś jeszcze grałeś? I czy którykolwiek z tych serwerów dograłeś do końca?
już nawet Boguś jest lepszy, bo On na początku coś tam gra, a Ty od początku aż po kres swojej marnej przygody na danym świecie jesteś popychadłem.
Czekam aż wejdziesz na kolejny serwerek, żeby go przegrać.
Pozdro
 
Do góry