Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Meefo , pamiętaj że połowa waszej zbieraniny prosiła mnie o przyjęcie do sojuszu łącznie z waszym przywódcą byrdolem na czale także daruj sobie śmieszku. Pozdro

te, karierowicz :D
widzę, że najpierw przechwalałeś się kim to nie jesteś w grze i czego to nie zrobisz na tym Lato, a jak nie wyszło to teraz z rl opowieści kim to ty nie jesteś
jak już rzucasz takie wielkie słowa i budujesz swój wizerunek na przechwałkach to wypada, żeby potem tych słów dotrzymać, ale tam chyba jakieś kompleksy są grane
tak, wysyłałeś masy do nas z propozycją przejścia, ale zostały one obśmiane. Jedyny człowiek u was z charyzmą lidera to był Transire, Ty to tam mogłeś jedynie deffik wysyłać na okupacje mordo
tyle w temacie, każdy był taki wyszczekany, żerowaliście na naszych rozbiórkach przez 3 miesiące, a role sie na chwile zamieniły i szybka wysiadka. To samo się tyczy często wytykanych fejków - u nas duża część topki zrezygnowała przez wasze low zagrywki, ale jakoś już nikt tego nie pamięta i to my jesteśmy ci źli i znęcający się nad biednymi rohankami
oj podwójne standardy wjechały mocno
pozdrawiam
 
Cosek słupku pamiętaj, że rodzinki Ci nigdy nie obraziłem, tak jak Ty mi przed chwilą :>
Ciebie cisnę od dawna, podobnie jak Ty mnie i wszystko git, mi taki układ odpowiada, ale istnieją pewne granice, panie wyedukowany dorosły z zasadami. xD
Różnica jest taka, że osoby wartościowe, którym w życiu wyszło, nie przychodzą tu się tym pochwalić. Grepo to jedno, real to drugie.
Mitu cwaniakował, że świat wygrali 2 miesiące przed końcem, a jak sytuacja się odwróciła, to zaczął szukać wymówek.
Nikogo nie obchodzi powód, przez który skończył.
Chełpił się, jakby wygrał tę śmieszną ceratę, a jak było na koniec, to każdy wie xD
Skończ zgrywać obrońcę moralności, bo zarówno Ty jak i ja nie jesteśmy odpowiednimi osobami do tego typu działań :>

Buziak :^
 

DeletedUser34424

Guest
te, karierowicz :D
widzę, że najpierw przechwalałeś się kim to nie jesteś w grze i czego to nie zrobisz na tym Lato, a jak nie wyszło to teraz z rl opowieści kim to ty nie jesteś
jak już rzucasz takie wielkie słowa i budujesz swój wizerunek na przechwałkach to wypada, żeby potem tych słów dotrzymać, ale tam chyba jakieś kompleksy są grane
tak, wysyłałeś masy do nas z propozycją przejścia, ale zostały one obśmiane. Jedyny człowiek u was z charyzmą lidera to był Transire, Ty to tam mogłeś jedynie deffik wysyłać na okupacje mordo
tyle w temacie, każdy był taki wyszczekany, żerowaliście na naszych rozbiórkach przez 3 miesiące, a role sie na chwile zamieniły i szybka wysiadka. To samo się tyczy często wytykanych fejków - u nas duża część topki zrezygnowała przez wasze low zagrywki, ale jakoś już nikt tego nie pamięta i to my jesteśmy ci źli i znęcający się nad biednymi rohankami
oj podwójne standardy wjechały mocno
pozdrawiam
Tyle wiesz co zjesz. Jak wasze słupy pisały do mnie , żebyśmy się pozamieniali wioskami bo maja dość walki i chcą do nas przejsć to tego Ci już nie mówili ?/
 

DeletedUser30330

Guest
Cosek słupku pamiętaj, że rodzinki Ci nigdy nie obraziłem, tak jak Ty mi przed chwilą :>
Ciebie cisnę od dawna, podobnie jak Ty mnie i wszystko git, mi taki układ odpowiada, ale istnieją pewne granice, panie wyedukowany dorosły z zasadami. xD
Różnica jest taka, że osoby wartościowe, którym w życiu wyszło, nie przychodzą tu się tym pochwalić. Grepo to jedno, real to drugie.
Mitu cwaniakował, że świat wygrali 2 miesiące przed końcem, a jak sytuacja się odwróciła, to zaczął szukać wymówek.
Nikogo nie obchodzi powód, przez który skończył.
Chełpił się, jakby wygrał tę śmieszną ceratę, a jak było na koniec, to każdy wie xD
Skończ zgrywać obrońcę moralności, bo zarówno Ty jak i ja nie jesteśmy odpowiednimi osobami do tego typu działań :>

Buziak :^

Oj byś się zdziwił bardzo w wielu kwestiach co do mnie jakbyś mnie znał, ale do tego nie dojdzie i żyj sobie w tym świecie grepo.
Ja nie biorę na poważnie tego forum i jedynie prowokuje wybranych graczy i tyle. Nie pokazuje tu swojej osoby nawet w 1% więc nie możesz nic wiedzieć na temat mojej moralności.
Elo.
 

DeletedUser30330

Guest
te, karierowicz :D
widzę, że najpierw przechwalałeś się kim to nie jesteś w grze i czego to nie zrobisz na tym Lato, a jak nie wyszło to teraz z rl opowieści kim to ty nie jesteś
jak już rzucasz takie wielkie słowa i budujesz swój wizerunek na przechwałkach to wypada, żeby potem tych słów dotrzymać, ale tam chyba jakieś kompleksy są grane
tak, wysyłałeś masy do nas z propozycją przejścia, ale zostały one obśmiane. Jedyny człowiek u was z charyzmą lidera to był Transire, Ty to tam mogłeś jedynie deffik wysyłać na okupacje mordo
tyle w temacie, każdy był taki wyszczekany, żerowaliście na naszych rozbiórkach przez 3 miesiące, a role sie na chwile zamieniły i szybka wysiadka. To samo się tyczy często wytykanych fejków - u nas duża część topki zrezygnowała przez wasze low zagrywki, ale jakoś już nikt tego nie pamięta i to my jesteśmy ci źli i znęcający się nad biednymi rohankami
oj podwójne standardy wjechały mocno
pozdrawiam
Jesteś za słaby aby tutaj pisać, naucz się lepiej nie stracić wiochy na świecie z lepszymi graczami, bo mur ci nie wystarczy :)
 

DeletedUser30330

Guest
ty dalej się chwalisz że wioske komuś zabrałeś? XD screeny też dalej wysyłasz synchro? XD weź gościu pakuj walize
ale w sumie już spakowałeś
elo
Moim celem na tym świecie było podbijanie słupów takich jak ty, udało się.
Myślisz że nie wygranie świata mnie boli? Xd mi tam rybka kto wygra, te blaszki nic nie znaczą.
 

DeletedUser34424

Guest
Meefo gdzie byłeś ze swoimi mądrościami w październiku jak jechaliśmy was tak , że kazdego dnia ktos od was gre kończył bo nie wytrzymywał ?? Sam pewnie myślałeś żeby grę skończyć. Tyle w temacie ode mnie. Akcję roku 2020 uważam za odbijanie przez byrdole kolona co mu Cosek wsadził, wyzłocenie paki procków zeby zbić przed wsparciami bo mu cofkę 50 sekund do tyłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Jak to gdzie był, szukał wymówki aby do nas dołączyć, przecież oni tylko fejki potrafią wysyłać, a jak ktoś poleci atakiem na wyspie frontowej to potraktują to jak fejk i będą fejkowac xd cyrk reprezentujesz, sam bałeś się kokonem do mnie wjechać i fejki wysłałeś. Oj dziecko.
 
Do góry