Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

gold eco.jpg
Do giełdy też trzeba mieć czas lub szczęście. Złom kwestia gustu, bo są również inne efektowne sposoby bycia w topce, zależnie od sytuacji. Wszystkiego trzeba spróbować dlatego łączymy style, mieszamy gatunki, jak na imprezie trunki. Ja tam teraz wolę bez rozbijania przyzłocić trochę na starcie, aby później dojść i utrzymać się w topce.
 

DeletedUser27580

Guest
ciągle czekam i ciągle bawi :v
w9Cz62a.png
 
Sami panowie z innych światów tu piszą, nie wiem dlaczego, a tutaj na świecie ciekawe rzeczy się dzieją. Cały świat był przeciwko NGNL, koalicja się trochę rozsypała jednak, wielu graczy z topki pokończyło gry. Ciekawostka, że żeby być w topce na tym świecie wcale nie trzeba złota używać
 

DeletedUser34434

Guest
Sami panowie z innych światów tu piszą, nie wiem dlaczego, a tutaj na świecie ciekawe rzeczy się dzieją. Cały świat był przeciwko NGNL, koalicja się trochę rozsypała jednak, wielu graczy z topki pokończyło gry. Ciekawostka, że żeby być w topce na tym świecie wcale nie trzeba złota używać
a to gdzieś indziej trzeba złota żeby być w topce?
 
powinno być tak:

Maniuś szykuj kasę na jesień to pogramy trochę. Obecnie limit wydatków za top-5 do top-10 to kwota 2 tyś za 2 tygodnie
top-2 do top-5 kwota 4 tys na dwa tygodnie.
TOP-1 to koszt w granicy 5-6tyś zł chyba że akurat wszedł inny czubek do gry typu haszek to trzeba wydać ciut więcej :)

a tak swoją droga pozdrawiam haszka :)
Według tego to tak :D
 

DeletedUser34434

Guest
bbez wydawania złotóweczki było wbite top1 nysy więc nie zgodzę się. Chyba zemasz papcia muldzio za plecami to masz złotko ale też nic nie trzeba wydawać :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry