Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34424

Guest
To wejdź na nowy słupie, a nie zapraszasz żebym zaczynał od zera, podczas gdy Ty masz 40 miast, wojowniku od siedmiu boleści xD
haha , śmieszny jesteś, twoje konto z tego co widzę na Lato jest od dawna a nie obchodzi mnie że masz je tylko po to zeby rzucać błyskawice. jakbyś naprawdę umiał grać a nie tylko szczekać to byś na Lato mi pokazał swoje umiejętności . Idę grać dalej , bo znowu mnie wielki Kacperek zwyzywa od słupów .
 
Misiu, to Ty na każdym kroku próbujesz podkreślić swoją wielkość, więc na Twoich barkach spoczywa żeby to udowodnić :p
Jakbyś umiał coś więcej poza szczekaniem to tak, jak pisaliśmy kilka stron wcześniej, wszedlbys ze mną na nowy świat i tam pokazał umiejętności. :*
Daj znać jak zmienisz pieluchę i będziesz chciał gdzieś się zmierzyć. Strzała
 

DeletedUser34424

Guest
Na nowy wolałem Cię zanim wbiłem z ekipą i byłem z kimkolwiek ugadany, ale widząc Twoje śmieszne tłumaczenia byłem pewny, że nie wejdziesz
No i miałem rację :D
Ja się nie tłumacze przed nikim napewno nie przed słupem co poza grepo życia nie ma . Powiedziałem Ci chcesz grać na kilka światach sobie graj , ja od początku pisałem ze gram na 1 . Trzeba czytac wszystko , nie tylko to co się chce :) Bajo idę , niech ten temat będzie lepiej martwy jak był
 

DeletedUser30428

Guest
Macos co dla Ciebie znaczy, że szybko odpadłem?
Grałem dla przyjemności, a nie ma przyjemności kiedy gra się w 3 osoby przeciwko całemu sojuszowi, wtedy da się "szybko odpaść".
Transire mam nadzieję, że ktoś inny załatał tą dziurkę monotonii po moim odejściu :p
 

DeletedUser30428

Guest
współczuje transite,
mam nadzieje, ze kiedyś jeszcze zerwiemy noce. i ja będę niezadowolony, a ty pełen taczek.
 

DeletedUser34614

Guest
Panta farmo od kiedy Ty taki piskliwy?
Jak służyłes mi na lato jako farma i koledzy odbijali Twoje miasta kiedy ladowalem Ci kolony to cichutki byłeś. Co się zmieniło? Nikt już Cię nie farmi, zes taki mądry?
Nie rozśmieszaj mnie słupie, wbiłeś jednego kolona którego wycofałeś po 10 minutach . Farmą to jest i był twój sojusz. Powiedz gdzie teraz są twoje osady ? No właśnie dziwne że wszystkie u nas . Kto jak kto ale Ty piszczeć nie powinieneś bo szybko skończyłeś grę.
 
Do góry