Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30330

Guest
Powiem tak.
Grając na wielu światach z różnymi graczami i sojuszami na różnych frontach itd.

Po tym co zaoferowali przeciwnicy na tym świecie, bo grałem po obu stronach, dość śmieszna sytuacja, uważam iż sojusz póki co to najgorszy sojusz przeciwko któremu grałem i jest to opinia obiektywna wielu graczy nawet w póki co, np. ikaxxo(myślę że ma podobną ocenę tego sojuszu).

Możecie wpisać graczy jak i sojusz w komnatę chwały jako najgorszy sojusz w historii tej gry, myślę że gorszego sojuszu który wytrwał do końca świata nie było.

Pewnie zapytajcie czemu? Jak to?
Wystarczy walnąć palika między graczy póki co wyłączyć apke i patrzeć jak topią się o własne wsparcia.

A więcej argumentów można zobaczyć na forum sojuszu Jeźdźców Rochanu, gracz dusiek wraz z Siopy zamiast bronić swoich miast fejkuja ludzi i skanują miasta niewiadomo po co, odwalają się tutaj tak dziwne rzeczy, że graczowi po 10 latach gry nawet się nie przyśniły rzeczy, które się tu odwalają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30428

Guest
ty mnie nie wywołuj do tablicy, bo fakt odszedłem, bo było za dużo słupowania, ale jest paru wartościowych graczy w póki co i życzę aby tych paru namieszało jeszcze na tym świecie :D:D
 
Do góry