Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

ty na pukncie byrdola to masz obsesje :D no bo jak inaczej nazwać wymienianie go w co drugim poście i palikowanie obok niego
3 miesiące życia czy tam ile poświęciłeś na jakiegoś typa z gierki, którego nie znasz XD no mistrzostwo
a dojść do was nie chciałem ani przez chwilkę, spytajcie transire bo z nim gadałem codziennie :)
psycha siadła mocno, wasi gracze codziennie błagali wręcz o litość na privku

i do jakich "nas" jak ty dostałeś low kicka od nas i się spłakałeś do rohanów XD
 

DeletedUser34424

Guest
Nie masz argumentu to wyciągasz wpisy ? Jakoś sobie nie przypominam żebym był twoją farmą , wsumie to wgl nie pamiętam Ciebie na tym świecie. Grałeś miesiąc , posrałeś się w portki i zniknąłeś więc cichaj tam, bo jesteś cienias i bob zwykły :)
 

DeletedUser30428

Guest
Farmo każdy kumaty potrafi spojrzeć w statystyki i zobaczyć że straciłem 2 ostatnie miasta kiedy wszystkie inne oddałem swoim,
Nikt ich nie chciał to proste że nie chciało mi się ich pilnować i usunąłem apke.
Zdaje sobie sprawę że to było coś, zabrać mi nieaktywnemu miasto, ale żeby tak się tym podniecać? :p
Ps. Nie to co tobie wjeżdżało się kolonami w biały dzień, oczywiście nie na żywca bo farma to farma, czasem wejdzie, coś zbuduje, coś zrekrutuje i tyle z grania
 

DeletedUser34424

Guest
Farmo każdy kumaty potrafi spojrzeć w statystyki i zobaczyć że straciłem 2 ostatnie miasta kiedy wszystkie inne oddałem swoim,
Nikt ich nie chciał to proste że nie chciało mi się ich pilnować i usunąłem apke.
Zdaje sobie sprawę że to było coś, zabrać mi nieaktywnemu miasto, ale żeby tak się tym podniecać? :p
Ps. Nie to co tobie wjeżdżało się kolonami w biały dzień, oczywiście nie na żywca bo farma to farma, czasem wejdzie, coś zbuduje, coś zrekrutuje i tyle z grania
napisze to ostatni raz pajacu. Raz wjechałeś mi kolonem jak leżałem po zabiegu na głupim jasiu więć japa tam. Mogłeś zostać dłużej niż miesiąc ale pokozakowałeś i koniec końców rozpłakałeś się i znikłeś. nastepnym razem pokaż coś więcej niż opisy miast , sugerujące że masz maksymalnie 15 lat.
 
Do góry