Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Podsumowanko Meefa wyjaśnia prawie wszystko. Jako, że świat się kończy, chciałem podziękować wszystkim graczom, którzy mieli udział w naszej przygodzie na tym świecie - bez naszych nemesis gra nie miała już tego smaczku, więc pozdrowienia dla Jeźdźców, szczególnie Transire, Macosa, Geforce'a, Jenry'ego, Slooke, aro, Wujka Turbo, którzy napsuliście mi swego czasu sporo krwi, ale bez was już wiało nudą. Grałem od pierwszego dnia na tym świecie, od początku w NGNL, więc podziękowania należą się też wszystkim graczom, którzy skończyli na którymś etapie grę, było ich naprawdę wielu. Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na innych światach :)
 
Wzajemnie MonTruffle
"bez naszych nemesis gra nie miała już tego smaczku" - szkoda, że pewne osoby z twojego sojka miały inne podejście i namówiły nas do rezygnacji z grepolis na stałe.

Jak nastaną czasy, w których zagrywki pokroju rzucanie błyskami/iluzji z drugiego krańca świata będzie zablokowane. To może kiedyś z Macosem wrócimy, a tak to aktualnie ta gra jest w opłakanym stanie, wystarczy jedne toksyczne dziecko, które nie ma co robić by zepsuć całą frajdę z gry. Bo wątpię by kiedykolwiek zabronili spam fejkami w godzinach nocnych.

Prawda jest taka, że to PatiSzaleto wygrało ten świat, nie ma co ukrywać. Proponuję by support dał im medal błyskawicy!
 
Do góry