League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser18037

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Ja gram na serwerze EU West
Mój nick to : PIOTRG00 :D
30lvl-maksymalny :)
 

DeletedUser16237

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Widzę wielu fanów LoL'a.
Mnie także gra pochłonela i to juz 2 lata temu.
Lvl 30 Eu West . brakuje mi 14 postaci by mieć wszystkie. Zbieram jak pokemony :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Też gram w league of legends ( czytaj: lik of ledżer) , mam 4 poziom jedną wygraną EU West , kto mnie nauczy grać?
1 wygrana na Twisted Treeline.
 

DeletedUser16237

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Nauczyć sie najwygodniej na botach z innymi graczami. Szybko i efektownie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Też gram w league of legends ( czytaj: lik of ledżer) , mam 4 poziom jedną wygraną EU West , kto mnie nauczy grać?
1 wygrana na Twisted Treeline.

Wybacz mi, ale muszę :D nie lik of ledżer, tylko /li:g əv 'ledʒəndz/ wg brytyjskiej wymowy :p

Co do samego LoLa - nigdy nie grałam, a z chęcią bym spróbowała :) Zastanawia mnie tylko jak dobry komputer jest do niego potrzebny?
 

DeletedUser16237

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Zastanawia mnie tylko jak dobry komputer jest do niego potrzebny?

Wymagania Gra ma nie duże. Gra dobra lecz pochłania sporo czasu gdyż rozgrywka trwa od 20-40 minut. I niestety zniechęca początkujacych gdyż gracze zazwyczaj tobą "pomiatają" gdy dana "akcja" się nie uda. Mówię oczywiscie o trybie PvP.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

hehe możemy sobie myknąć jak coś zapraszam na Ts ;] Ja odstresuje się przy Amnesji to jest dopiero grał wczoraj krzyczałem jak mała dziewczynka przy tym ; ) Ewentualnie może być Skype .
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Tak jak kolega wyżej :D

Jezu, jaki ja 3 lata temu głupi byłem -_-
W League Of Legend zdecydowałem się zacząć grać w kwietniu 2012 roku, od tej pory mam ponad 450 winów w rozrywkach normalnych i 200 w rankedowych. Przyznam że wciągnęła mnie jak żadna inna. Tyle kasy co ja w nią wywaliłem... dziś właśnie kupię sobie jakiegoś skina, bo lubię szpamować :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Animko czemu tak twierdzisz ?;]
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Ew HON DOTA (ktore maja bardzo podobną fizykę gry ) . LoL swoja popularność zawdzięcza ogólne zasadzie HONA i DOTY i prostocie zasady gry i rzeczy ;] z tego co się orientuje to są 3 dominujące gry w tej dziedzinie bo Avalon Heroes pomimo odmiennego stylu a tej samej ogólnej zasady czyli 3 drogi i jungla nie przypadł większości ludzi do gustu no i grafikę ma gorsza pewnie to zadecydowało ale rozgrywka jest unikatowa misje dla każdej z frakcji i misje przejścia i zabicia bossa lobby heh . A argument ze jest wiele innych gier jest jak najbardziej właściwy do każdej gry hehe Ale jak ktos mowi gra na noobow to od razu widzę osóbkę która nie radzi sobie z niczym hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Chciałbym cię uświadomić, że LoL wyszedł wcześniej od HoN :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

możliwe ja grałem w lola przed sezonem 1 a w Hona tylko kila razy ale to nie zmienia faktu całokształtu mojej wypowiedzi ;] jak się wczytasz dokładniej zrozumiesz po co podaje te gry chodzi o podobieństwo a nie co wyszło wcześniej ^^ no i hon był płatny kiedyś
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

To się nikomu z mojej rodziny nie znudziło , ja muszę nadrabiać straty w tej grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Jeżeli temat dalej aktualny i ktoś szuka partnera do gry to polecam się :)
Nick: Makaron70
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Ja się zgłaszam na ochotnika. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Już lepiej pograć sobie w Rappelza <ciach>
tu przynajmniej możesz iść na piwko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

LoL jest fajny ale czasami jak jest lag to asz nerwicy można dostać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry