League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszam wszystkich do gry w wciągającego RTS'a - League of Legends. Jeżeli chcecie odpocząć od przeważających RPG'ów, FPS'ów i gier przeglądarkowych - gorąco zapraszam!

Gra powinna spodobać się każdemu. Jeżeli już pobierzecie grę i się zarejestrujecie - piszcie do mnie! Mój nick to garox1.

Można ją pobrać na [URL="http://www.http://www.leagueoflegends.com/]tej[/URL] stronie. Instalka zajmuje 0,5.GB, a pobieranie jest bardzo wygodne, ponieważ istnieje możliwość zatrzymania i kontynuowania pobierania.

Tutaj macie kilka screenów:

league-of-legends-big-fight-main.jpg

6.jpg

league_of_legends_pc_39.jpg


Polecam! Naprawdę warto!
 

DeletedUser

Guest
Niestety nie dla mnie takie gry :) Ja wole spokojnie, zlecić budowę senatu i iść spać a nie lvl wbijać.
Jednak jeśli kogoś to interesuje to czemu nie.
 

DeletedUser

Guest
Mam kumpla co gra w World of Warcraf -(wow) a ta gierka podobna. i wyglada jak zombie:p
Nie ma czasu isc na piwo, te gry nie dla mnie:)
 

DeletedUser

Guest
Nie interesuję się MMORPG. A z gier którymi się interesuję i wymagają instalacji, to czekam na premierę Metro 2033.
 

DeletedUser

Guest
Niestety nie dla mnie takie gry :) Ja wole spokojnie, zlecić budowę senatu Lub Ratusza ;] i iść spać a nie lvl wbijać.
Jednak jeśli kogoś to interesuje to czemu nie.


;)) xD


lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
 

DeletedUser

Guest
League of Legends mmo

<Ciach - reflink>
Pewnie każdy z was słyszał kiedyś o WarCrafcie 3 i jego popularnym modzie zwanym DotA (Defense of the Ancients). Otóż twórcy tego moda zrobili wyodrebnili swoje dzieło i stworzyli z tego niesamowicie grywalną gre: League of Legends, czyli w skrócie LoL. Tak właśnie wyodrebnił sie(to pojecie istniało wcześniej, lecz było słabo kojarzone) coraz to bardziej popularny gatunek gier zwanych MoBA (Multiplayer Online Battle Arena).
O sukcesie tej gry na pewno świadczy ilośc gier, które pojawiły sie, i ciągle pojawiają po wyjściu LoL-a(Rise of Immortals, czy też zapowiadana przez Valve Dota 2), oraz ilośc graczy jaka gra w tą gre(około 4 milionów aktywnych graczy!).

No dobra, ale o co tu chodzi?

Cel gry jest prosty: zniszcz baze wroga(tutaj nazywanej Nexusem). Po jednej stronie mapy znajduje sie nasza siedziba, po drugiej, forteca przeciwnika. Aby sie do niej dostac mamy do dyspozycji 3 drogi, jednakże na każdej z nich rozstawione są wieżyczki, które bedą strzegły dostepu do twierdzy. Oprócz tego należy dodac ciagle pojawiające sie creatury(zarówno nasze, jak i wroga) które próbują zwalczyc sie nawzajem i dostac sie do Nexusa przeciwnika. Naszym zadaniem jest wspomaganie tych potworków (na początku gry, później to one wspomagają nas) tak aby osiągnąc nasz cel. I wszystko było by proste gdyby nie to że po drugiej stronie, nasi przeciwnicy- próbują osiągnąc to samo. Nie jest to zbyt skompilkowane, a niesamowicie wciągające. Gry odbywają sie w trybie 5vs5, lub 3vs3.

10190581.jpg


Warto również wspomniec o nowym, jeszcze świeżym trybie gry: Dominacji, który wyszedł całkiem niedawno(niedawno od wypuszczenia tej recenzji). Jest to niezykle krótki i dynamiczny tryb gry. Na mapie znajdują sie 5 baz, które możemy przejąc. Jeżeli mamy liczbe tych baz wieksza niż przeciwnik, punkty wroga(każdy na początku ma ich 500) zaczynają topniec, a gdy spadną do 0- wygraliśmy.

Ta gra jest poświecona rozgrywce drużynowej i bez niej nie ma co liczyc na wygraną.

Bohater

Na początku każdej gry wybieramy herosa, którym chcemy grac. Ogólnie dostepnych jest ponad 80 bohaterów(i ich liczba ciągle rośnie), lecz w danym tygodniu dostepnych jest ich 10, a co każdy wtorek, losowani są inni. Możemy również zakupic sobie herosa na zawsze za specjalne punkty, zdobywane za zwyciestwa lub porażki(wiadomo- za porażki znacznie mniej). Można ich również kupic za prawdziwe pieniądze, jednak na szczescie ta gra nie opiera sie na mikrosybskrypcjach w takim stopniu, że gracze z pieniedzmi > gracze bez peniedzy. Absolutnie nie! Tak naprawde jedyne co jest poza zasiegiem graczy bez gotówki, to skórki do bohaterów. Nic wiecej.

Jak już wspomniałm wcześniej ilośc bohaterów jest tu ogromna, wiec nie powinno dziwic, że mamy tu mnóstwo bohaterów, należących do jakieś klasy(assasin, tank, carry, support, etc).

Każdy bohater posiada jedną umiejetnośc pasywną, 3 różne, jeden Ultimate + 2 wybierane przez nas na samym wstepie gry. W każdej rozgrywce, zdobywamy doświadczenie, dzieki którym ulepszamy naszego bohatera, kupując mu nowe umiejetnosci, oraz pieniadze dzieki którym jesteśmy w stanie kupic przedmioty usprawniające naszego herosa.

Warto tu wspomniec o sklepiku, który został genialnie rozwiązany, tj zawsze pokazują nam sie itemy rekomendowane dla nas(dobry pomysł jak ktoś nie wie jeszcze co może kupic). Reszta przedmiotów posegregowana jest według kategorii(Atak, Obrona, Magia, Zaopatrzenie).

PODSUMOWANIE

Ta gra absolutnie mnie oczarowała. Ilośc bohaterów jaką nam oferuje, dynamika rozgrywek, emocjonujące tryby, a przy tym wszystkim jest zupełnie za DARMO!

<Ciach - reflink>

82145326.jpg

Źródło

Z postu usunięte zostały reflinki, a autor zarobił za nie warna. //Danielo381
 

DeletedUser

Guest
League of legends - Zapraszam do gry

No to od czego zaczynamy ? Po pierwsze wchodzimy na stronę LoL a konkretnie TUTAJ - [link]. Kiedy już wypełnimy wszystkie rubryki i wciśniemy duży czerwony guzik z napisem graj za darmo przejdziemy do następnej strony z której będziemy mogli ściągnąć grę. No dobrze już ją mamy odpalamy i co dalej ? Nie ważne czy jesteś weteranem DotA czy świerzakiem najpierw Tutorial.

Nie ma żadnego ale, jest potrzebny i znacznie ułatwia grę, po pierwszym treningu proponuje zagrać też drugi gra automatycznie nam to zaproponuję. Drugi tutorial to podstawowy tryb gry jednak zamiast ludzi gramy z AI (boty). Trening za nami więc nie ma co się obijać zagrajmy . Do wyboru mamy Normal 5 na 5, normal 3 na 3, Coop vs ai oraz Dominion.




Dla początkujących polecam 5 na 5. Kiedy już gra znajdzie nam zarówno sojuszników jak i przeciwników wybieramy postać.

To bardzo ważny element gry, zazwyczaj gracze decydują się na konkretny typ postaci i później z pośród tego typu zakupują postacie. Najlepiej na początku zagrać jak największą ich ilością i znaleźć swoją rolę i swojego ulubieńca. Nie można być dobrym we wszystkim przynajmniej kiedy się dopiero zaczyna.Tak więc do zobaczenia w boju przywoływacze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

ja też w to gram mam nick Norbert300 , poz. 13 a 20 wygranych , staczam tylko rundy Summoner`s Rift.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of legends - Zapraszam do gry

Gracz: Turk power 36lvl mój level to 30 gram na west serwerze
 

DeletedUser18037

Guest
Odp: League of Legends mmo

Na którym świecie grasz?
Ja na EU West (angielskim) :D
 

DeletedUser18037

Guest
Odp: League of Legends (LoL)

Ja w to gram od ponad roku z kilkoma kolegami i jak dotąd żadnemu się jeszcze nie znudziła :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry