League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Marne usprawiedliwienie na taka licha farme:)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

A no właśnie że nie ;)
Jakoś tak dziwnie się złożyło, że od 2 lvla na jungli robie tylko buffy a tak chodzę gankować :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ja ganki robie tylko jak wiem, ze team coa umie.,feederom nie pomagam bo taki to nie pomoze i double bedzie.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

A ja wole zgankować i tak jakby ich od tego feedu powstrzymać :p
Wiesz, że będzie dodatkowe ip za granie ze znajomymi ? :p
Ja już sobie ekipe zrobiłem, bo warto, nagrody są sporeeeee :D
dodatkowe_ip.png
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

:O normali się to tyczy? już ide czytać. zarąbiście można zarobić jak wynika z tabelki!
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ten bonus ? tak, tyczy się normali :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Do niczego, nie daje wcale albo po kilka mieczykow.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Mi sporo dał :)
Z tego co wyczytałem na ten temat to grając z 5 osobami mam xx % szans że pomnoży mi przez 16
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Te Xx to ile?xD
Ja teraz kraze pomiedzy b4 i b3 no i pewnie znowu bedzie po tym meczu b4... A juz byla seria wyzej ale po co dac mi dobry team..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Prawie 2 tygodnie bez lola, a nooby wciaz takie same -.-
Bede bronze forever przez nich -.- 90% meczy trole lub afki, albo zeby bylo zabawniej trole i afki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Dla fanów LoL'a:

Ruszyło URF, jakie macie wrażenia? ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Że skąd dostałeś tą kayle? za co? Chodzi o te prezenty?

Ja się pochwalę, że w końcu udało mi się wyjść do silvera zwiedzając wszystkie bronzy po kolei od b5, do b1.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Że skąd dostałeś tą kayle? za co? Chodzi o te prezenty?

Ja się pochwalę, że w końcu udało mi się wyjść do silvera zwiedzając wszystkie bronzy po kolei od b5, do b1.

No od Riotu, co te prezenty były :p

To gratki, ja bym nie dał rady z b2 do silvera to może ale po kolei od b5, d b1 to za trunde.
Poza tym przestałem grac w lola, ze względu na to, że mam lepszą gierke cs:go a poza tym lol jest za darmo, przez to dużo dzieci też w niego grają, a do czego zmierzam chyba wiadomo ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Moja historia zaczęłą się od b4:D potem kilka razy b3 i seria do b2, później w dół do b5 i 0 lp, wypierdzielenie lola na jakieś 2 tyg z komputera i potem jakoś poszło b4,b3,b2,b3,b2,b1 i s5. Teraz same dzieci, nooby, afki i nie wiadomo co jeszcze i ciągle 0 lp. Jeśli coś wygram to daje mi od 11 do max 15 pkt, a za jeden mecz zabiera 27 :D Sprawiedliwość wszędzie taka sama:D
Skoro już nie grasz o gdzie utknąłeś? b2? czy coś źle rozumiem?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W sumie to mam konto od kolegi, i tam czasami wejdę, to gram w s2, ale na moim koncie w b2 :p
Poza tym, od czasu kiedy kupiłem jedną gre na steamie, koledzy mnie namawiają na kolejne, co prawda trochę kosztują, ale gry też są fajne :p A często na gry są promocje, dzięki którym można sporo skorzystać :p

Ja z lp miałem na odwrót :p za przegraną około 13 a za wygraną 20-25 :p Na Twoim miejscu bałbym się grać :p xd
Tu podam kolejny przykład dla którego w lola przestałem grać, osoba z którą wygrałem solo, mniejsza o to, bo solo nie pokazuje jak się współpracuje z drużyną, ale wiem że jestem od niej lepszy, mniej flamuje, mam lepsze staty, i potrafię się dogadać z drużyną (nie zawsze xd) a taka osoba po 10 rankedach wbija do s2/3 kiedy ja jestem w bronzie ;//
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

tjaa i się boję je grać, kilka dni temu dostałam aż 9 lp za wygraną!
A teraz standardowo daje mi do 15 punktów., le wyjść z bronzu to już nie lada wyczyn.

Jak wcześniej pisłam w lolu jak i wszędzie spawiedliwość pierwsza klasa!:D Nooby siedzą w silverach czy goldach, a tacy co powinni być wyżej meczą się w bronzach.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

I właśnie dlatego istnieje teoria że bronz to najlepsza liga ! :D xd

Wiem że to zależy od MMR, i np. ja grałem też rankedy w sezonie 4 a wtedy było o wiele trudniej wejść do silvera niż teraz, przez co mmr mam jakie mam, i dlatego dało mi bronze, a osobie która mmr nie miała, dało silvera :)
GJ riot

Ja na twoim miejscu spróbował bym zagrać rankedy w nocy, bo możliwe że będzie mniej dzieci :D za to więcej afków ^^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ostatnio rano było mało dzieci, najwiecej zaczyna się w okolicach 15. Wieczorem jjest już coraz lepiej.
Dzisiaj miałam mecz, przeciwny zed sie nie pojawiał, pokazał się na momen ale zniknął, poem ktoś od nas pyta się co z nim, a oni z tekstem, ze zed i mundo afkują bo poszli do pracy:D

Lepiej grać kiedy się nie ma wcale rankedów, niż jak się je już miało, zwykle lige w dół leeeeeeeeeeeeeeeecisz sobie
 

DeletedUser5

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Moja pierwsza penta, nie wliczając botów :D

1zh1saa.jpg
]​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry