[Wyjaśnione] Legalne boty do grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8957
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15461

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Czy są jakieś legalne boty do grepolis?

Skrypty tak, ale tylko te, które są podane w tymże dziale. Bot to program, który jest stale zalogowany i np. reaguje na ataki, wysyła wsparcia i ataki, handluje, zbiera z wiosek itp. Jest to oczywiście zabronione i przeciwdziała im kod CAPTCHA.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Kod CAPTCHA w większym stopniu przeszkadza uczciwym, niż utrudnia bociarzom. Z pół roku słyszałem o botach, które same wpisują te kody.

A niektóre opcje botów (jak powiadomienie o atakach) są obecnie dostępne jako aplikacja grepo na srajfony.
Biorąc to pod uwagę - niektórzy czekają na wprowadzenie w przyszłości płatnych botów. By żyło się lepiej.

Póki co jest to jednak ostry nielegal.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Kod CAPTCHA w większym stopniu przeszkadza uczciwym, niż utrudnia bociarzom. Z pół roku słyszałem o botach, które same wpisują te kody.

A niektóre opcje botów (jak powiadomienie o atakach) są obecnie dostępne jako aplikacja grepo na srajfony.
Biorąc to pod uwagę - niektórzy czekają na wprowadzenie w przyszłości płatnych botów. By żyło się lepiej.

Póki co jest to jednak ostry nielegal.

Owszem, istnieją takie boty, lecz wymagają wiele pracy przy rozkodowywaniu obrazka, co zajmuje z 1 minutę.
Musi piksel po pikselu dopasować kształt i do czego jest podobny.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Z pół roku słyszałem o botach, które same wpisują te kody.

teraz jest to problematyczne bo pokazują obrazek - ale obecne boty informują Ciebie użytkowniku że wyskoczył obrazek i pędz ile masz sił w nogach do kompa byś wyklikał co trzeba aby bana nie dostac.

swoją drogą aplikacja na telefon jest dla mnie w 50% botem :)) przynajmiej tak działa - nie ma mnie przed kompem a robie co chce - idę spac a on mnie budzi że mnie atakują

czego chciec więcej haha
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

teraz jest to problematyczne bo pokazują obrazek - ale obecne boty informują Ciebie użytkowniku że wyskoczył obrazek i pędz ile masz sił w nogach do kompa byś wyklikał co trzeba aby bana nie dostac.

swoją drogą aplikacja na telefon jest dla mnie w 50% botem :)) przynajmiej tak działa - nie ma mnie przed kompem a robie co chce - idę spac a on mnie budzi że mnie atakują

czego chciec więcej haha

Najfajniejszy bot Grepolis :D
Szukałem czegoś o handlarzu i taki fajny temat wygrzebałem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Szukaj a znajdziesz ;)
Temat jak temat
Ale co to za frajda używać bota
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Legalne boty do grepolis

Odpowiedź na pytanie została już udzielona, więc zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry