***LEGION X*Fretensis***

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
LEG-X-fix-P1060092-copy.jpg

Witam serdecznie!

Mam ogromna przyjemność zaprosić Cie do sojuszu. Jesteś najlepszym graczem który nadal nie ma sojuszu? Bądź Twój obecny sojusz nie spełnia Twoich oczekiwań? Zapraszamy do nas właśnie takich szukam-najlepszych którzy wiedzą czego chcą od sojuszu. Do tego jesteś na morzu 54 bądź w okolicy. Nasz sojusz może narazie nie wygląda bardzo atrakcyjnie, ale z pewnością się to zmieni. Nie staramy się zrobić masówki, a raczej dobrać odpowiednich ludzi, ściśle wyselekcjonowanych. W trakcie gry wszyscy będą musieli się wykazać aktywnością, aby współpraca się należycie układała. Jesteśmy ludźmi, którzy poznali się na innych światach i zaprzyjaźnili. Jesteśmy również doświadczonymi graczami. Naszym celem jest opanować i w efekcie końcowym wygrać ten świat. Mamy do tego odpowiednie umiejętności, doświadczenie oraz środki.

Zapraszam do zadawania pytań. Wiadomości prywatne proszę wysyłać w grze do gracza C1MASOON

Pozdrawiam i życzę milej gry!

c1masoon​

***LEGION X*Fretensis*** zastrzega sobie prawa do przeprowadzenia rekrutacji oraz selekcji graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Taka mała ciekawostka historyczna: Legion X Fretensis został utworzony przez Oktawiana Augusta w 40 roku p.n.e. w miejsce Legionu X Equestris Juliusza Cezara. Symbolem obu jednostek był byk.
Hmn rozumiem, że zakładając sojusz o takiej nazwie chciałeś utożsamić się w pewien sposób z tą jednostką więc dlaczego herbem waszego sojuszu jest dzik? Zastanawiałeś się nad tym? :) Jak wiadomo dzik kojarzy się wszystkim ze świnią... Czy to oznacza, że to taki "świński", "sprośny" sojusz? Pisząc dosadniej - czy ja muszę być świnią by do was dołączyć? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Nie gram na tym świecie, ale znam lidera tego sojuszu. Zapewniam wszystkich, że gra pod sztandarem tego sojuszu będzie ogromnym wyróżnieniem i cechować ją będzie impet i rozmach. To jest wyzwanie dla wszystkich ceniących sobie intensywne granie, szczególnie off. Gorąco polecam.
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Zamiast nieudolnie naśladować historyczne jednostki nie znając nawet historii i symbolu może lepiej zmienić nazwę na DZIKI Z IMPETEM lub ŚWINIE Z IMPETEM :D Jeśli chodzi o motto sojuszu to postawiłbym na: Wielka ucieczka świń w drodze do ubojni ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

O proszę znalazł się hejter za dyche który swoją wiedzę opiera na słabych tłumaczeniach i nie znający ani troszkę historii rzymskich legionów.
Legion X fretensis jak byś kolego nie wiedział miał kola znaków zaczynając od Twojego byka przez statek do dzika.
Więc zanim zaczniesz następnym razem być mocnym w gębie sprawdź co nie co na temat o którym się wypowiadasz.
X Fretensis symbols were the bull — the holy animal of the goddess Venus (mythical ancestor of the gens Julia) — a ship (probably a reference to the Battles of Naulochus and/or Actium), the god Neptune, and a boar. The symbol of Taurus may also mean that it was organized between 20 April and 20 May.

pozdrawiam
c1masoon Korynt
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Tak czy siak byk był pierwszym i najczęściej używanym emblematem, a inne dziki itp. zostały nadane w późniejszym czasie. Sory ale taki symbol mnie zniechęca do waszego sojuszu bo chociaż pisząc tutaj tak nieładnie zachowałem się trochę świńsko to świnią się nie czuje :D Zmieńcie nazwę na dzikie wieprze to może będzie więcej chętnych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Nie będę się z Twojego powodu napinać tak jak Ty więc przestań gadać farmazony tylko zabierz się za rozwijanie swojej wiochy żebyś jej czasem szybko nie stracił przez nie uwagę.. I nie będziesz mi mówił co mam zrobić i jak ma wyglądać nazwa sojuszu..
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Zapraszam do zadawania pytań. Wiadomości prywatne proszę wysyłać w grze do gracza C1MASOON

Zaprezentowałeś sojusz to się wypowiedziałem na ten temat :D To nie jest powód by się napinać i mi grozić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

a czy ja się napinam teraz ? odpowiedziałem na Twoje bardzo trafne pytanie może zadane w dość nie typowy sposób więc uzyskałeś odpowiedz. A jakoś groźby w moich zdaniach nie umiem się doszukać tylko stwierdzam fakty.. poza tym jesteś troszkę dalej ale może kiedyś się spotkamy na morzach ;)
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Blisko jestem :D Będę wypatrywał kolona bo pewnie będziesz go na mnie szykował za moje posty ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

hahah nie jestem typem człowieka który nie umie przyjmować krytyki wyraziłeś swoje zdanie i ja je szanuje.. A żebym od razu się mścił bez przesady..
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Uhh to mi ulżyło, kamień spadł mi z serca :D Biorę się w takim razie za off bo tak się zrobiło miło, że aż def sobie na tym świecie daruję bo tu wszyscy przecież przyjaźnie nastawieni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Jak dla mnie zbyt "krzycząca", aż oczy bolą. Sporo błędów interpunkcyjnych, a tekst zlany, można by to ładniej doszlifować, popatrzeć po necie i zrobić z tego fajną prezentację. Co mi się podoba, treść jest dość miła i pozytywna w odbiorze. Poczytaj, pooglądaj inne prezentacje, dopieść i będzie całkiem fajnie. I litości, zmniejsz ten herb, bo działa jak płachta na dzika, tzn. byka :p
 

DeletedUser17253

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Nie rozumiem tych ludzi którzy czepiają się byle powodu ,herb to wizerunek wyłącznie tego danego sojuszu to ich pocztówka ,nas ma tylko zachęcić do wstąpienia w ich szeregi .Znam sojusz który zwie się "Szwadron Śmierci " ,a w tle ma husarzy -To też nie pokazuje prawdziwej historii ,ale to podobnie jak prezentacja w temacie ,była wizją autora.
Wiec wyluzujcie to tylko gra :)

Co do Prezentacji .

Mogła być lepsza ,ale lepszy rydz niż nic innym sojuszom nawet na forum luknąć się nie chce .
masoon- popracuj troszkę nad tą prezentacją ,proponują zrobić skromną prezentację w której będzie krótka wzmianka o waszym sojuszu oraz o rekrutacji.
http://c.wrzuta.pl/wi18852/21b4db92001139964d2dd4ac/0/bv4d111
Przewiń w dół i zobaczysz o co mi chodziło .To tylko moje zdanie i moja teoria więc się nie rzucać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

jakos malo przyciagajaca prezentacja,a ten sztandar kojarzy mi sie z skautami:p jednak mdg mialo najlepsza prezentacje,szkoda ze zmienili nazwe sojuszu,no ale ta tez nie jest zla
 
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

C1TUCHA.....jak to napisane na profilu....Założyciel i Przywódca Legionu. Zmienił sobie lekko nick, ponad rok temu był założycielem na świecie MY Sojuszu ***Praetorians*** o nicku TUCHAJ, mogę powiedzieć że zrzeszał dobrych graczy, aż do momentu gdy Grepo go tak pochłonęło,że o mało nie stracił wszystkiego(tu zachowam dyskrecję), po roku widać się otrząsnął i ponownie będzie się przeistaczał w Grepoholika, i myślę że zaś do momentu aż się coś nie posypie i będzie powtórka z rozrywki jak na MY.
Człowiek żądny władzy i idący do wymarzonego zwycięstwa po trupach......nie ma że boli. No i wszyscy muszą mu być posłuszni jak to przystało na Wielce im panującego Tatara Krymskiego Tuchaj Beja (poprawna pisownia Tuhaj-Bej).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

C1TUCHA.....jak to napisane na profilu....Założyciel i Przywódca Legionu. Zmienił sobie lekko nick, ponad rok temu był założycielem na świecie MY Sojuszu ***Praetorians*** o nicku TUCHAJ, mogę powiedzieć że zrzeszał dobrych graczy, aż do momentu gdy Grepo go tak pochłonęło,że o mało nie stracił wszystkiego(tu zachowam dyskrecję), po roku widać się otrząsnął i ponownie będzie się przeistaczał w Grepoholika, i myślę że zaś do momentu aż się coś nie posypie i będzie powtórka z rozrywki jak na MY.
Człowiek żądny władzy i idący do wymarzonego zwycięstwa po trupach......nie ma że boli. No i wszyscy muszą mu być posłuszni jak to przystało na Wielce im panującego Tatara Krymskiego Tuchaj Beja (poprawna pisownia Tuhaj-Bej).


teraz juz wiem czemu tutaj nie wchodze na to forum , zal czytac takie wypowiedzi...
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Peloponez, zabłądziłeś...? :D

Co do wypowiedzi krążącej w "sytuacji świata" (nie chce mi się tam już wracać i otwierać tematu dlatego odpowiem tutaj), zgadzam się z opiniami że to fake. Albo przynajmniej BARDZO podkoloryzowana historia. Sam uważam gracza Adaśko za człowieka o wątpliwej reputacji. Sam posiadał kilka kont za co był banowany, włącznie z globalem. Jego wypowiedzi nie brałbym na poważnie w jakikolwiek sposób. (jeśli ktoś chce sobie poczytać kolegę adasia to zapraszam na forum PI). Wracając do Casanovy, każdy z nas może o nim powiedzieć tyle co Wy o mnie, nie znamy go z reala i na tym dyskusję należy zakończyć o takich oskarżeniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry