Leito1939

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32517
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32517

Guest
Obecnie nauka przyjmuje pogląd mówiący o rozszerzaniu się wszechświata. Moim zdaniem będzie to stale przesuwająca się granica pomiędzy czymś co obecnie nazywane jest ciemną materią jak i światem widzialnym to jest powstawaniu czasoprzestrzeni i wszystkich praw fizyki jakie rządzą wszystkim tym co widzimy. W tym temacie ufam środowisku naukowemu i bardzo wierze w ich teorie nad ktorymi pracują.
Sam osobiście nie czuję się na siłach aby prezentować ich stanowisko jednakże zachęcam gorąco do czytania wszelkiego rodzaju periodyków naukowych lub po prostu obserwacji kanałów na YT zajmujących się tego typu tematami. Osobiście polecam "Astrofaza"

Grepolis poznałem z reklamy telewizyjnej. To może być zaskoczenie bo niestety nie często są widziane, a szkoda. Uważam że odpowiednio skuteczna i częstsza kampania reklamowa mogłaby na powrót wskrzesić tę grę co przyczyniło by się do rozwoju gry jak i zwiększeniu zarobków innogames. Nie jestem przedsiębiorcą ale spokojnie wychodzę z założenia że jeśli coś nie jest reklamowane to o tym nie usłysze a w konsekwencji przyczyni się to do nie chybnego wymarcia tak fantastycznej gry.

Moja nazwijmy to kariera, zaczęła się stosunkowo nie dawno. Pośród tak wielu wyjadaczy jestem zwykłym rodzynkiem. Czas jaki poświeciłem tutaj jest trudny do określenia ale dla potrzeby konwersacji przyjmijmy że zaczęła się ona na Olincie (21 luty 2019) pamiętam że wystartowałem wtedy w barwach LCN. Dalsze losy raczej są znane. Dołączyłem do ekipy xxxx która to pozwoliła mi zasmakować prawdziwej gry. Nie dokończyłem wtedy tego serwera za co do dzisiaj skrywam do siebie samego wielki żal. W najtrudniejszych momentach nie powinno się zostawiać ekipy. Pod tym samym banerem wystąpiłem również na serwerze Abdera. Był to krótki lecz dynamiczny serwer którego również nie wygrałem. Od tamtego momentu miałem długą przerwę w której nie podejmowałem się żadnej gry. Obserwowałem jedynie serwer Messembria oraz Pegas na których można było czasem mnie zobaczyć.
Obecnie gram aktywnie w sojuszu "Lisy" na serwerze Dion. Wieżę że przerwę tutaj pasmo klęsk i w końcu będę mógł otrzymać gorąco upragnioną, przepiękną i błyszcząca, nic nie wartą wirtualną kornkie.

Czy jestem lepszy od BigKamila tego nie wiem. Nie wiem też kto kryję się pod tym pseudonimem artystycznym. Nie miałem okazji wdać się z tą personą w dyskusje.
 

DeletedUser32517

Guest
Mam 23 lata, 181 cm oraz 87,3 kg i jestem przed niedzielnym obiadem a więc waga może wielokrotnie wzrosnąć.

Mam parę takich ale styczeń 2k22 to są dość wąskie widełki czasowe i nie jestem wstanie powiedzieć czy dałoby ogarnąć na tyle szybko temat ze ślubem.
 

DeletedUser32517

Guest
Prawdę mówiąc zmieniłbym cyferki koło nicku bo wiele osób przez to się myli :)

To zależy o którym systemie mowa.
Na nowym systemie jest to gracz SugarFree. W każdym aspekcie
A jeśli chodzi o stary ciężko mi powiedzieć, nie grywam na tym systemie.

Przykro mi ale nie wysyłam zdjęć.
 

DeletedUser32517

Guest
Moich sukcesów w grze raczej nie było nigdy widać. Jeśli już jakieś były to miały one charakter organizacyjny.
Pamiętam jak na abderze prowadziłem event "Grepolympia" motywowałem graczy i na pewnym etapie wszystkie nasze trzy odłamy sojuszu po odpowiednim przerzuceniu graczy, zajęły pierwsze trzy miejsca. Zabraliśmy wtedy chyba bonusy do pkt walki Smerfom.
Do tej pory uważam że jest to najlepszy event z pośród wszystkich. Trzeba się wykazać współpracą przy czym dostajemy w zamian na prawdę fajną zabawę. Dobrze się bawię przy tego typu eventach
 

DeletedUser34448

Guest
Ile masz lat?

Wolisz blondynki czy brunetki?
Jakie mas poglady : liberalne, lewicowe czy prawicowe.
Jestes humanista vzy ścisłym?

Uwazasz że ASF ma stanowi faktyczny problem czy raczej to gra o rynek zbytu trzody chlewnej?
Co myslisz o obecnej sytuacji finansowej kraju?

Wakacje wolisz spedzac nad morzem vzy raczej w gorach?
Wolisz Polske czy cieple klimaty?

Ubierasz sie na dresowe czy ravzej elegancko?
Markowe ciuchy, czy nie ma znaczenia?
 

DeletedUser32517

Guest
1. Swój wiek podałem wyżej
2. Raczej brunetki
3. Uważam siebie za centrowca. Słucham obu stron konfliktu i buduję własną opinie. Staram się być najbliżej prawdy jaka by nie była.
4. ASF stanowi bardzo duży problem zwłaszcza w takich krajach jak nasz który niejako ma duży rynek tego typu.
5. Obecna sytuacja w kraju jest dla mnie bardzo niepokojąca. Bardzo tym się martwię i nie widzę jak dotąd dobrych rozwiązań tego fundamentalnego dzisiaj problemu.
6. Wakacje uwielbiam spędzać w miastach. Zwłaszcza starych miastach w których to jest wiele do zwiedzenia. Dla takich osób jak ja jest to nie lada gratka oglądać starą architekturę :)
7. Jestem ciekawym świata człowiekiem i uwielbiam wyjazdy zagraniczne. Więc raczej ciepłe klimaty które dają ciut więcej możliwości. Jednak najlepiej czuję się gdy jest pogoda angielska, rześkość powietrza to jest to.
8. Ze względu na styl życia są to raczej kreacje dresowe choć nie omieszkam przy nadarzającej się okazji założyć koszuli :)
9. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia, zakładam to w czym czuję się najlepiej. Nie przykładam do tego szczególnej uwagi
 

DeletedUser34448

Guest
1. Swój wiek podałem wyżej
2. Raczej brunetki
3. Uważam siebie za centrowca. Słucham obu stron konfliktu i buduję własną opinie. Staram się być najbliżej prawdy jaka by nie była.
4. ASF stanowi bardzo duży problem zwłaszcza w takich krajach jak nasz który niejako ma duży rynek tego typu.
5. Obecna sytuacja w kraju jest dla mnie bardzo niepokojąca. Bardzo tym się martwię i nie widzę jak dotąd dobrych rozwiązań tego fundamentalnego dzisiaj problemu.
6. Wakacje uwielbiam spędzać w miastach. Zwłaszcza starych miastach w których to jest wiele do zwiedzenia. Dla takich osób jak ja jest to nie lada gratka oglądać starą architekturę :)
7. Jestem ciekawym świata człowiekiem i uwielbiam wyjazdy zagraniczne. Więc raczej ciepłe klimaty które dają ciut więcej możliwości. Jednak najlepiej czuję się gdy jest pogoda angielska, rześkość powietrza to jest to.
8. Ze względu na styl życia są to raczej kreacje dresowe choć nie omieszkam przy nadarzającej się okazji założyć koszuli :)
9. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia, zakładam to w czym czuję się najlepiej. Nie przykładam do tego szczególnej uwagi
Mam jeszcze siele pytan. Ale pozwol ze coś zjem najpiew.
 
Do góry