Leito1939

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32517
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32517

Guest
Do czasu w którym grałem bardzo dobrze, choć mogłem wiele rzeczy lepiej zrobić. Jednak tak jak wyżej napisałem żałuję że nie dograłem do końca. Było to samolubne posunięcie.

Może Wam wszystkim się wydawać że dużo czasu to pochłania ale tak nie jest. Mimo że w temacie Dion jest dość duży ruch nie stanowi to jakiegoś większego wyzwania. Przykładowo Gdy jem śniadanie mam wystarczająco wiele czasu aby udekorować każdy post lajkiem.

Przykro mi Mel, ale niestety nie pokażę. Pozostanie to w mojej sferze prywatnej.
 

DeletedUser32517

Guest
Są to moim zdaniem wszystkie ekipy obecne na serwerze Dion. Która z nich jest najlepsza na nowym systemie to się okażę.

To wszystko zależeć będzie od zaangażowania, pamiętaj jednak że ojcem wszystkich lajków jest Placek16 to on zapoczątkował tą wspaniałą tradycję którą należy podtrzymać. Przyuczanie do zawodu jest mozolne oraz praco chłonne. Trzeba nadkładać jakość ponad swój czas prywatny.
Ludzie potrzebuję lajków.

Jak już słusznie zauważyłeś niestety nie będę mógł Ci na nią dać. Nie jest to wynikiem mojego skąpstwa. Tutaj proszę abyś mnie zrozumiał.
Nauczony doświadczeniem nie udzielam kredytów z racji braku możliwości sciagania długów.
 

DeletedUser32517

Guest
On też zajmował się lajkowaniem? Myślałem że placek był pierwszym pośród wszystkich
 

DeletedUser6630

Guest
dlaczego wybrałeś grepolis grę która toczy się non stop czy masz udane życie osobiste ?

i ile kolonów na raz wybroniłeś ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Myśle że śmiało mogę się nazwać fanatykiem noktowizji.

Pomysł na nick wziął się z czasów gdy Mini Leito był zafascynowany wszelką aktywnością sportową od szachów począwszy do uprawiania parkour. Oglądałem wiele filmów typu Yamakasi, 13 dzielnica.
Gdy zakładałem konto, Leito wydawał się być naturalnym wyborem. Nadmienię tylko że nie mogłem wybrać swojego rocznika za tem musiałem dodać sobie lat wstawiając 1939.

Myśle że ocean jest niebieski ze względu na to że światło padające na cząsteczki wody odbija taką właśnie barwę światła. Dlaczego akurat jest to barwa niebieska niestety nie powiem. Najzwyczajniej tego nie wiem, aczkolwiek chętnie zainteresuje się tym tematem bo pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi :)

Ciężkie pytanie, i raczej trudne do ustalenia. Wydaję mi się nawet że wręcz nie możliwe.
Podczas formowania się naszej planety nasz układ planetarny na pewno byl jeszcze bardzo chaotyczny. Planeta była bombardowana przez wiele asteroid i myśle że zanim ukształtowała swoją aktualną rotacje musiało upłynąć wiele czasu za czym szło powolne powstawanie pór roku. Myśle że na przestrzeni krótkiego czasu pory roku zlewały się i były by bardzo trudne w określeniu. Tak ja to widzę.

Grę w Grepolis rozpocząłem… z braku zajęcia. Potrzebowałem czegoś dla zabicia czasu i jak się okazało trafiłem aż za dobrze.
Zależy o którą sferę życia osobistego pytasz. Z jednych jestem dumny i mogę się nimi chwalić z drugich już tak nie jest. Myśle że jak każdy człowiek mam swoje chwile szczęścia jak i problemy większe lub mniejsze.

Wydaję mi się że były to cztery kolony w jednym mieście. Co ciekawe od ekipy z którą grałem dwa serwery :)
 

DeletedUser35664

Guest
Chciałem kiedyś podjąć się tego zadania. Zależało mi szczególnie na reaktywacji konkursu „Maskotka Forum” jednak problem jest taki że chciałbym owy konkurs wygrać a w tym przypadku organizacja i wygrana takiego turnieju wydaje się być co najmniej śmieszna

Jednak mimo wszystko z tygodnia na tydzień mam coraz większe przekonanie iż FO nie zasługuje na kolory jakie chcemy mu jako gracze nadać. Jeśli nie które osoby usilnie utrzymujące szarość wolą aby tak to wyglądało to niech tak zostanie. Miejsc do zabaw nam nie braknie, piaskownic jest wiele.

Z tego też względu w najbliższej perspektywie czasu raczej nie zorganizuje żadnego konkursu
 

DeletedUser35664

Guest
Dzień dobry

Bardzo proszę nie spamować w moim temacie.
To jest temat w który odpowiadam na zadawane mi pytania.

Pozdrawiam
 
Do góry