Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Kowal zarzucamy białą flagę i odwrót
Ja uważam, że wyniki eventu są probierzem zaangażowania graczy a to ich zaangażowanie przesądza o sile sojuszu a nie punkty eko. Zatem skoro Bez Nazwy chociaż wyraźnie w eko przeważa nad Head Hunters to przegrywając z nimi w evencie daje dowód słabości. Tak samo SIEWCY GROZY chociaż w punktach wielkości sojuszu są mocno za Alternative to w evencie teraz wyrażnie są przed nimi co też jest pewną prognozą na przyszłość.
 

DeletedUser35892

Guest
Ja uważam, że wyniki eventu są probierzem zaangażowania graczy a to ich zaangażowanie przesądza o sile sojuszu a nie punkty eko. Zatem skoro Bez Nazwy chociaż wyraźnie w eko przeważa nad Head Hunters to przegrywając z nimi w evencie daje dowód słabości. Tak samo SIEWCY GROZY chociaż w punktach wielkości sojuszu są mocno za Alternative to w evencie teraz wyrażnie są przed nimi co też jest pewną prognozą na przyszłość.
Tak, dlatego w dwóch na trzy konkurencje byliśmy pierwsi, i akurat w tych dwóch wygranych przez nas konkurencjach, dostawało się owiele lepsze bonusy niż te 40% do surki :)
 
Jeśli naprawdę uważasz, że skupienie "wszystkich topków" jest takie łątwe i nie wymaga pracy to polecam - zrób to sam.
Dobre ekipy tworzą się latami, a nie serwerami.
Zawsze masz opcje, że ktoś się wykruszy.Mają większe oczekiwania od graczy walcząc o najwyższe cele.
Biją się przeciwko koalicjom, a nie 1 vs 1.
Rzadko, który dobry gracz to potulna owieczka.Każdy ma swój charakter, bo inwestuje w tę grę masę swojego czasu i często środków.
Do tego nie wiesz jak się zachowa jak nie idzie,gdy się przegrywa i trzeba zacisnąc zęby.
Dlatego uważam, ze dobrej ekipy w serwer nie zbierzesz,nie przeselekcjonujesz, a jak spróbujesz to może to wyjść bokiem/
A tutaj jest to opisane jako super łatwe.
Nie mylcie masówek na początku, które mogą stać się dobrymi sojuszami z dobrymi ekipami grającymi ze sobą od lat.
Naprawdę Ci się jeszcze chcę młody? Kto o zdrowych zmysłach gra w tę grę jeszcze? Na palcach jednej ręki moge policzyć. Tak jak w życiu. Nie mam bladego pojęcia a się wypowiem. Po co Ty wgl wchodzisz w jakąś dyskusję? Tak jak ja kiedyś żeby podkręcić dymy? Zawsze mi się wydawało, że Ty chcesz być tym zbawicielem świata i merytorycznie do nich przemówić. Nie ma sensu. Czasami się zastanawiam czy takie osoby, które tu piszą te wypociny wgl funkcjonują w społeczeństwie. Trzymajcie się wszyscy i pamiętajcie: przestańcie grać już proszę Was, a jeśli nie możecie przestać bo nałóg czy coś to napiszcie nick i Wam to załatwię, Buziaki :*
 
Warto podsumować wyniki całego eventu by prześledzic zmiany w potencjale sojuszy.

Bieg hoplitów:
1. Bez Nazwy 3839,7 metrów
2. Head Hunters 3542,5
3. Bobownia 3533,9
Koalicję Bez Nazwy stac było przerzucić częśc graczy do Bobowni i tylko o włos przegrać drugie miejsce.

Łucznictwo
1. Bez Nazwy 119,63
2. SIEWCY GROZY 115,58
3. Head Hunters 114,33
W tej najważniejszej konkurencji niespodzianka, pojawili się SIEWCY GROZY o włos spychając Headów ale w sumie wszystkie trzy drużyny miały wyniki zblizone

Rzut oszczepem
1. Head Hunters 83,54
2. Bez Nazwy 81,77
3. Siewcy Grozy 67,15
W tej najmniej ważnej konkurencji Headzi w końcu wygrywają z Bez Nazwy

Wyścig Rywanów
1. Bez Nazwy 6110,20
2. Head Hunters 6038,7
3. SIEWCY GROZY 5998,9
W tej konkurencji bardziej niż o bonus chodziło o prestiż.
Do samego końca walka o pierwsze miejsce gdzie kazdy z trójki mógł wygrać.
Dwa pierwsze miejsca indywidualne zgarnęli SIEWCY GROZY
W ostatniej minucie Bez Nazwy przeskoczyło Headów.
Cała reszta daleeko od tej trójki.
 
gdzie wywiało Francuza z Bez Nazwy? XD
smiley-emoticons-sadnew.gif
 
Do góry