Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Jak widzisz to nie moje wojsko więc nie mam się czego wstydzić straż jest i deff a że ktoś offa dał bez info nie moja wina. Usuń klikacza to nic nie zrobisz taki jesteś mocny jakos na neutralnym terenie nic nie możesz a palika będziesz gruzowac no klasa gracz. Brzydzę się gruzem
 

Załączniki

  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    78 KB · Wyświetlenia: 12
Wstaw kolona na synchro ładne twoje ( jak err0r klasa) albo zklinuj raz jak kot Feliks ( klasa gracz) to mogę zmienić zdanie o waszej grze narazie nic oprócz gruzu nie widzę. Widziałem tylko zamotanie jak wbijalem kolona, off zamiast na cofkę to 5 minut po leciał szczęście że masz kota Felixa. A teraz z oblędu gruzujesz palika zamiast offa trafić lub podbić to miasto ( wasz teren ) dodaj tu rapka z ładnego syncho będą brawa
 
tylko po co synchro na was jak wy nas wpuszczanie prawie na czysto XDD
np kieł "zawsze wchodzi na ataki jest aktywny " xddddddd
Podbij mu miasto na wyrównanym terenie na m 44/45 jak byś nie miał klikacza to nic byś nie zgruzowal nic.Dobra mistrze gruzu grajcie sobie a reszta graczy podziwia was za to. U mnie jesteście 0 za teksty do dziewczyny i innych graczy
 
Tak na statystyki spojrzałem to gracz niszczyciel jedyne miasta jakie podbil to te z rozbiorek w sojuszu/od siewcow i rycerzy czyli 0 oporu heeh :D
Niezle na czysto wchodzisz kolego drogi :p
 
Plus czekałem prawie 2 miesiace jak grałem na jakąś akcje na mnie i nic. Byłem sam na waszych terenach z jednym miastem i paką offa w nim, a obiecywałeś mi, że do czasu aż skończę grę zabierzesz mi miasto :(
 
Do góry