Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Wbiłem byłem 1 h i stwierdziłem że do was nie dociera zaprosiliscie wszystkich żeby ich obrażać? A po drugie widzieć kto jest dostępny a kto nie myślicie że mi będziecie pisać wiadomości i innym massy czy są i wtedy atakować jak odpiszą dziecinada ja kończę rozmowę. Dodawajcie rapki z gruzu i to tylko wybrane będziemy bić brawo. Nie mam czasu na takie zagrania. Narmalnych graczy przepraszam za te wszystkie wpisy co tu widzicie ale inaczej się nie z takimi
 
Drodzy Państwo, to jest Forum Ogólne gry i nie wszyscy mają ochotę czytać agresywne, obraźliwe i niestosowne wpisy. Rozumiemy emocje, ale nie będziemy tolerować takich zachowań.
Forum ogólne czy gra takie odzywki są codziennością, ale skoro na wszelakie tickety support nie reaguje to się czują bez karni tacy delikwenci. Coraz to młodsze pokolenie które wchodzi na grę psuje ją takimi zachowaniami. Nie reagujcie dalej, pozwalajcie psuć grę a tak jak już raz napisałam Tobie, gracze zaczną usuwać konta.
 
Forum ogólne czy gra takie odzywki są codziennością, ale skoro na wszelakie tickety support nie reaguje to się czują bez karni tacy delikwenci. Coraz to młodsze pokolenie które wchodzi na grę psuje ją takimi zachowaniami. Nie reagujcie dalej, pozwalajcie psuć grę a tak jak już raz napisałam Tobie, gracze zaczną usuwać konta.
W ogromnej liście rzeczy, która tą gre psuje, na pewno "nieprzyjemne odzywki" są jedną z mniej istotnych spraw :p
 
Forum ogólne czy gra takie odzywki są codziennością, ale skoro na wszelakie tickety support nie reaguje to się czują bez karni tacy delikwenci. Coraz to młodsze pokolenie które wchodzi na grę psuje ją takimi zachowaniami. Nie reagujcie dalej, pozwalajcie psuć grę a tak jak już raz napisałam Tobie, gracze zaczną usuwać konta.
Jestem na tym forum od 9 lat.Od zawsze ludzie sie tu wyzywali i pewnie przez kolejne 9 będą. Zrzucenie odpowiedzialności na "młodsze pokolenie" to straszne uproszczenie sytuacji xd
 
Ja nigdzie nie napisałam że to tylko ten element powoduje psucie gry. Jest wiele innych aspektów tej gry gdzie młodsze pokolenie ja psuje i nie tylko oni. Odniosłam się tu tylko do wypowiedzi szanownej pani support o wyzwiska a w głównej mierze to właśnie te młodsze pokolenie nie jest nauczone kultury. Nie wszyscy bo i z nami grają z młodszego pokolenia, ale mają szacunek do innych i nie zniżają się do poziomu wyzwisk i poniżania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry