Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

W Norwegii jest taniej niż w Polsce xD
Wolisz złapać złoto z giełdy niż kupować, ale na podstawowe premki nie ma xD2 super giełda
Już lepiej było nie odpisywać niż napisać coś takiego
To bylo wtedy, zanim gielda wogole ruszyla na tym swiecie. Teraz dopiero ludzie wykupuja 40k drewna o 3 w nocy, a jesli chodzi o podstawowe premki to sorry ale bez eventu arcykaplanka do niczego nie przydaje sie na poczatku swiata.
 
Jemu chyba ktoś nadepnął na głowę...w Norwegii taniej niż w Polsce ale się ubawiłem...a w ogóle wiesz gdzie Norwegia?
A może Ty na zupkach chińskich z Radomia tam żyłeś a teraz wróciłeś do Polski i grasz kozaka jakie to masz siano...Naprawdę grepo przestawia w głowach.
 
ogólnie to jest przyjęte, że ceny przyrównuje się na zasadzie średnia krajowa/cena litra benzyny lub cena chleba.
w norwegii paliwo kosztuje 15,75nok za litr gdzie średnie zarobki dla osób niewykwalifikowanych w budownictwie wynoszą 198,30nok/h, daje nam to stosunek 12,6*.
W Polsce sami wiecie ile możecie zatankować za godzinę pracy.

*zarobki w brutto więc wynik trochę przekłamany
 
to nawet nie wiedziałem, i nie wiem jakie są stosunki rady z nimi, być może poprosili o pomoc ale to już nie do mnie.

psujecie gre tymi waszymi koalicjami, ale ważne zeby mieć mieczyki nie?


Znalazłem ciekawy fragment nawiązujący do poświecenia wszystkiego dla mieczyków... Zgadnijcie kto jest teraz w "Bez Nazwy" i sie na nie połasił :rolleyes::rolleyes:

Ciekawe jak szybko można popaść w taką skrajność ;)
 
Do góry