Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Ja to tylko tu zostawię co do nie rzucania błyskawic :) a miasto które zgruzowałeś to brawo świeżo dziś przejęte także jest się z czego cieszyć :) bez odbioru.
1662657703313.png1662657739050.png
 
Chlopie napinasz się jak dziad na czereśnie a jesteś w BN tylko dla tego że c0mbat ma ciśnienie na mieczyki , 80% BN tobą gardzi i gdyby tylko mogli spuścili by cię w pewnym urządzeniu
to atałasz sie napina nie ja xd ja se na chilku gram i mam z tego frajde. a co do tego, że mną gardzą no ta no z pewnoscia tak jest, zwlaszcza gdy wysylam im więcej defa na okupki za 1 razem niż atalasz misiek i monia zbudowali na tym swiecie od jego startu wiec cichaj tam
 
Gram juz wile lat grało sie z róznymi graczami ale nikt tak nie grał jak ty prosisz gracza o niasto bo jestes w pakcie wprowadzasz sie na wyspe robisz bunkier zmieniasz strony--- piszesz ze oddajesz miasto (mysle spoko gosciu gra honorowo jak kieł) a nie on oszukuje zeby kolony potopic. i tak miasto znikło w 1 dzien . A dalej to juz cyrk tylku murki i Kot felix kolony wybrania (bardzo fajny gracz zreszta) a ty w panicie zamiast offem cofke robic to wysyłasz je gdzies. Koncze temat, ale musiałem go podjac bo piszac do moich graczy wykazujesz całkowity brak szacunku do innych. Miej troche pokory gruzuj dalej ale nie udzielaj sie w wiadomosciach.Dobrze wiemy ze Hertke to twoje multi tylko na innym necie zawsze razem was nie ma albo jestescie. Dziekuje juz nic nie pisze.. Ave wielki murarz niszczyciel!!!
 
Ty niszczyciel a pamiętasz jak do nas uciekłeś i cię vvv rozebrało?
Nie szarżuj, bo potem będziesz wypisywał o zapke na następnych serwerach xd
o zapke nie pisałem tylko wsm zeby sie pogodzic xd
A z vvv nie ucieklem bo wsm nie miałem przed czym? xD przeszedlem do was i dostalem bana za bota to sie zgadza. Stracilem chęci do gry i pusciłem kiere, tez sie zgadza ja temu nie zaprzeczam ale no teraz juz bana nie dostanw więc kiery nie puszcze.

Ale tak poza tym to co ciebie to sumie obchodzi?¿
 
Gram juz wile lat grało sie z róznymi graczami ale nikt tak nie grał jak ty prosisz gracza o niasto bo jestes w pakcie wprowadzasz sie na wyspe robisz bunkier zmieniasz strony--- piszesz ze oddajesz miasto (mysle spoko gosciu gra honorowo jak kieł) a nie on oszukuje zeby kolony potopic. i tak miasto znikło w 1 dzien . A dalej to juz cyrk tylku murki i Kot felix kolony wybrania (bardzo fajny gracz zreszta) a ty w panicie zamiast offem cofke robic to wysyłasz je gdzies. Koncze temat, ale musiałem go podjac bo piszac do moich graczy wykazujesz całkowity brak szacunku do innych. Miej troche pokory gruzuj dalej ale nie udzielaj sie w wiadomosciach.Dobrze wiemy ze Hertke to twoje multi tylko na innym necie zawsze razem was nie ma albo jestescie. Dziekuje juz nic nie pisze.. Ave wielki murarz niszyciel!!!
no no juz skoncz to biadolenie adrianek bo aż tu mozna wyczuć twoją bezradnośc xd ja i tak wszytskicg rzeczy tu nie wyciągam bo to juz wgl by było xd
 
to atałasz sie napina nie ja xd ja se na chilku gram i mam z tego frajde. a co do tego, że mną gardzą no ta no z pewnoscia tak jest, zwlaszcza gdy wysylam im więcej defa na okupki za 1 razem niż atalasz misiek i monia zbudowali na tym swiecie od jego startu wiec cichaj tam
I co z tego że wysyłasz im czegoś więcej niż inni zrobili ? Czujesz się nad ? Jesteś tylko cyfrą i zginiesz w odmętach serwerów , opuść sojusz i dawaj 1vs1 . Będę cię gniótł jak c0mbat kapustę w beczce
 
I co z tego że wysyłasz im czegoś więcej niż inni zrobili ? Czujesz się nad ? Jesteś tylko cyfrą i zginiesz w odmętach serwerów , opuść sojusz i dawaj 1vs1 . Będę cię gniótł jak c0mbat kapustę w beczce
no ludzsie chyba bardziej lubią tych ktorzy im bezintereosownie pomagają i są uzyteczni, niż ludzi ktorzy są afk 99% serwa i nic soba nie wnoszą xd
 
A to, ze bym sie chciał pogodzić no to idk czy takie dziwne xd ja dostrzegam swoje błędy i szybko sie ucze sooo ale no skoro taki wielki problem w klanie do mnie jest no to cóz xd plakac nie bede
 
Do góry