Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

"TOP1" sojusz ucieka na urlopy..
Uciekają z frontu by chorągiewki mogły tam zrobić bunkier bo innaczej nie potrafią się bronić.
Jedyne co mogą podbijać to rozpadający się sojusz na drugim końcu i wyłapywać nieaktywnych.

Dziwne czasy nadeszły
przykład postu, który zestarzał się źle xd większość powracała z urlopów bo na nim faktycznie była w realnym życiu, to co miała grać w grepo zamiast cieszyć się życiem?XD
 
boli ich wielki niszczyciel
No skromniutki jesteś szkoda że wielki niszczyciel nie może nic podbić na pograniczu sił tylko na dalekich terenach gruzuje na klikaczy. Chwała tobie wielki murarzu niszczycielu mistrzu gradu na bocie. ludzie rezygnują to prawda bo grają po kilkanaście lat i takiego zachowania nie spotkali. Jaki cel miały z zaproszenia na DC żeby wszystkich obrażać. Takiemu zachowaniu musimy nie. Ciesz się z tego jaki jesteś super szkoda że tylko ty tak uważasz .
 
Super nie muszę komentować pokazujesz swoją klasę. Uważam że graczy mam narmalnych nie buraków. Przeszkadza tobie ktoś to blokujesz i tyle a ty patrzysz prowokować pisząc na priv po co to. Nauczono mnie pewnej kultury że np jak zaczynam rozmowy to nie atakuje osoby z którą pisze. Jeszcze sporo życia przez tobą naucz się pokory ja mam 17 lat więcej od ciebie i nie pozwolę nazywać moich graczy burakami dziewczyn też w nie odpowiedni sposób na głosowym. Tak jak widzisz idze ze mną pogadać na głosowym bo potrafię się zachować.
 
Czytać głosem niszczyciela - Co ty gadasz chlopie sam wszedless na dsc i gadales ze mna jak z dobrym kolega xD ja nikogo nie wyzywałem jesli ktos nie robił tego pierwszy XD Jestes wodzem niewychowanych ludzi ktorzy grożą zrobiniem mi czegos irl z powodu tego, ze ich bije w gierce xxddd pomysl sobie chlopie kto tu jest taki czy siaki
 
Do góry