[Ulepszenie] Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

  • Rozpoczynający wątek Kratos?
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wgraniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 32 97,0%
  • Nie

    Głosy: 1 3,0%
  • Neutral

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser

Guest
Jak wiadomo, wielką zmorą aplikacji mobilnej jest trudne poruszanie się po forum sojuszu. Technicy gry wielokrotnie próbowali ulepszyć te miejsce, aby umożliwić graczom lepszy kontakt i szybsze reakcje na wspólne ataki, jednakże żadna na stałe nie poprawiła tej czynności. Gdy jest wielki spam w temacie, trudno przewinąć wszystkie wpisy, by ujrzeć co napisali ostatnio nasi sojusznicy. Proponuję zatem dodanie przycisku do gry mobilnej, umożliwiającego przewinienie wszystkich postów i dotarcie do ostatniego wpisu. Myślę, że taka funkcja bardzo przyda się użytkownikom Grepolis App. Na pewno poprawi się komunikacja i zagwarantuję szybsze ruchy ze strony posiadaczy urządzeń z androidem/iOS'em.

Czekam na opinię!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Jest to jedna z opcji, oczywiście. Jednak jak dla mnei, to forum na apce powinno zostać całkowicie zmienione, wręcz napisane od nowa. Na różnych telefonach, występują z nim różne problemy. Na jednym mam problem z pisaniem postów i wszystko podczas pisania działa jak na zwolnionych obrotach. Wezmę drugi telefon i na nim post na forum napiszę bez żadnego problemu...jednak tutaj temat złożony z 20-30 wpisów przesuwam na sam dół przez jakąś minutę, jak nie dłużej. A telefon ma o wiele lepsze parametry od tego pierwszego, a problem z przeglądaniem forum większy.

Jednak jak mam odpowiedzieć w tej ankiecie, to oczywiście jestem na tak. Przynajmniej w jakiś sposób można by przechodzić do ostatniego postu w miarę szybko.
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

no niestety, forum na aplikacji mobilnej jest jak najbardziej nieudane i jestem zawsze na tak jeśli coś ma poprawić jego działenie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Jest to jedna z opcji, oczywiście. Jednak jak dla mnei, to forum na apce powinno zostać całkowicie zmienione, wręcz napisane od nowa. Na różnych telefonach, występują z nim różne problemy. Na jednym mam problem z pisaniem postów i wszystko podczas pisania działa jak na zwolnionych obrotach. Wezmę drugi telefon i na nim post na forum napiszę bez żadnego problemu...jednak tutaj temat złożony z 20-30 wpisów przesuwam na sam dół przez jakąś minutę, jak nie dłużej. A telefon ma o wiele lepsze parametry od tego pierwszego, a problem z przeglądaniem forum większy.

Jednak jak mam odpowiedzieć w tej ankiecie, to oczywiście jestem na tak. Przynajmniej w jakiś sposób można by przechodzić do ostatniego postu w miarę szybko.

Wiele razu był poruszany temat o całkowitej zmianie forum sojuszu, lecz bezskutecznie. Powodem były prawdopodobnie zbyt duże prace przy naprawianiu forum. Jeżeli forum sojuszu nie może normalnie funkcjonować, postanowiłem dodać propozycję chociażby szybkiego przewijania tematów. A sam przyznam, że wielką zmorą jest także pisanie podczas wstawianiu wpisów na forach... i wiele innych, ale cóż poradzić gdy aplikacja jest jedynie pomocą drugorzędną i nie ma wiele funkcji, jak w wersji podstawowej na przeglądarkę.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego też, tak jak napisałem powyżej, jestem na tak.


PS: Z tego co pamiętam, to w toolboxie forum działało bardzo dobrze i większych problemów z nim nie było...także może trzeba odkurzyć tamte rozwiązania i zastosować je tutaj:) Skoro nie ma chętnych na poprawę aktualnego stanu rzeczy, to chyba warto wrócić do sprawdzonych rozwiązań?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to na Devblogu opisano planowaną całkowitą wymianę forum sojuszu w aplikacji. Tutaj możecie przeczytać co i jak oraz obejrzeć screeny. Nie mam jeszcze możliwości, by przetestować nowe forum, więc nie wiem czy funkcja z propozycji Kratosa się w nim znajdzie, ale jeśli nie, to na pewno zgłosimy taką prośbę do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Hmmm... bardzo mądra propozycja. :) Z całym szacunkiem oddaję głos na tak, nie raz ja mam takie problemy z przewijaniem postów, gdy w atakach jest ok. 150 starych wiadomości, które dawno zostały przeczytane.
 

DeletedUser20879

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

W wersji przeglądarkowej każdy temat na forum dzieli się na strony. Czemu wzorem tego nie może tak być w wersji mobilnej? Przycisk do na koniec wątku jest jakims rozwiązaniem ale co jeśli chcemy przeczytać coś w połowie?
 

DeletedUser24405

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

jestem "za"
 

DeletedUser25735

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

ja mam prostsze rozwiązanie tego problemu, mogłyby się posty pokazywać w kolejności od najnowszego, to by jeszcze bardziej ułatwiło sprawę a byłoby chyba łatwiejsze dla informatyków
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

A ja się Ciebie zapytam, jaki sens ma czytanie rozmowy od końca?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Propozycja została przekazana do projektantów gry.
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Może nareszcie nie będę się męczył z przewijaniem w dół
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry