Licznik ukończenia rekrutacji, budowy i badań

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Jestem na tak

    Głosy: 12 60,0%
  • Jestem na nie

    Głosy: 5 25,0%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich

mam propozycje aby kolo koszar, portu i akademii byly umieszczone liczniki ukonczenia pracy gdzie bedzie przedstawione za ile zrekrutuje sie ostatnia jednostka, wybuduje ostatni statek i zbada sie badanie
mam na mysli cos takiego jak mamy w tej chwili w sytuacji gdy rozbudowujemy jakis budynek (nie musimy wchodzic do senatu i sprawdzac za ile skonczy sie budowa bo wszystko mamy na wierzchu)

nie jest to duza zmiana wiec zrobienie tego nie zmieni gry a nam graczom zmniejszy ilosc klikniec i wydluzy zywotnosc myszki
 

DeletedUser

Guest
Zły pomysł to nie jest :p Tylko jak miałoby to wyglądać? bo jak np. budowałbym port i w tym samym czasie statki to nie wiedziałbym które jest od czego :p
 

DeletedUser

Guest
jesli ten licznik bedzie przylegal do lewej strony budynku i to obojetne czy to port, koszary czy akademia to nie powinienes miec problemow z orientacja ktory jest od czego
 

DeletedUser6038

Guest
Jak dla mnie to dobry pomysł - choć nie sugerował bym się żywotnością myszki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Licznik ukończenia rekrutacji, budowy i badań

Tego typu opcje dostępne są w wersji 2.0 (czas do ukończenia się zlecenia w koszarach lub porcie, jest dostępny na górnym pasku zadań). Wprowadzenie wszystkich niepotrzebnie zaśmieciłoby podglądy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry