Limit Aktywnych Misji

Chciał bym się dowiedzieć w jakim celu został ustawiony limit aktywnych misji na 3 ?
Na początku serwera/gry tych misji jest całkiem sporo i czas na wykonanie misji jest coraz większy to nie wiem czy to takie super rozwiązanie.
W późniejszym etapie tych misji jest mniej... to już nie robi to różnicy ale na początku by zebrać konkretnych bohaterów oraz dobicie ich do 20 poziomu zajmuje sporo czasu...
Chciał bym wiedzieć dla czego akurat 3 misje są ustawione co to ma na celu.
Pozdrawiam :)
 
zawsze był limit "wykonywanych misji" 3 max ...
powiem tak ... teraz jest lepiej
ponieważ nie jesteś ograniczony czasem do odbioru nagrody jak było wcześniej ...
misji z biegiem czasu w zależności od ilości punktów pojawia się mniej i trwają dłuuuuugo ...
no ale coś za coś ... nagrody również są odpowiednio balansowane za tę niedogodność ....

ilość misji ile może się pojawić uzależniona jest od ilości wysp z wioskami na których jesteś ;) ... 2 wyspy max 4 misje ... 3 wyspy 6 ... itd ...
 
ja wiem ale na początku tych misji jest potrzeba jak najwięcej i taki limit mocno moim zdaniem ogranicza i taki bez celowy troszkę zamiast pomóc w rozwoju to jednak masz dodatkowy hamulec... :p
 
ale i tak na początku jesteś ograniczony do 1-2 wysp no może 3 jak dobrze pójdzie jeszcze w trakcie ochrony :p ...
wtedy najszybciej misje wyskakuja zanim się rozwiniesz ... a później fakt jak krew z nosa ;)
aktualnie na Pandosi mam teraz 5 misji ;) 2 zrobione , 1 się robi i 2 w kolejce do wykonania ...
odpowiednie "zarządzanie" i zawsze będziesz mieć choć jedną na wykonanie :p a 2 czekające na odbiór nagrody w późniejszym terminie - zawsze to 2 sloty więcej do standardowego ekwipunku 20 slotów ;)

a tego czego brakuje to "zawsze" widocznego timera za jaki czas będzie kolejna misja ... a nie jak w tej chwili dopiero jak wszystkie znikną jest informacja o czasie w którym pojawi się następna
 
Wydaje mi się że jak nikt nie marudzi to nikt z tym nic nie zrobi bo nie widać problemu .. Troszkę wszystko zacofane .. można wiele tematów poruszyć i usprawnić :)
 
zawsze był limit "wykonywanych misji" 3 max ...
powiem tak ... teraz jest lepiej
ponieważ nie jesteś ograniczony czasem do odbioru nagrody jak było wcześniej ...
misji z biegiem czasu w zależności od ilości punktów pojawia się mniej i trwają dłuuuuugo ...
no ale coś za coś ... nagrody również są odpowiednio balansowane za tę niedogodność ....

ilość misji ile może się pojawić uzależniona jest od ilości wysp z wioskami na których jesteś ;) ... 2 wyspy max 4 misje ... 3 wyspy 6 ... itd ...

nie zawsze, jak wprowadzono misje wyspowe to był limit 4 :p nie wiem po co zmieniono na 3 ale chyba każdy się przyzwyczaił
 
dał bym 10 lajków zawsze jak mam gdzieś ognie i biremki to przydatne misje ale trzeba wysłać jednostki ... ktoś nie przemyślał tematu ew a dam taką niech się wkurzają na nas :D
 
ale marudy jesteście ;) a kto broni mieć więcej niż jedno miasto na wyspie :p
i tak poprawiono jedną rzecz ... tzn wysyłając jednostki liczone są nie jak było kiedyś od ilości jednostek a ilości mieszkańców przypadającą na jednostkę ...

przecież ta gra to dopiero by zamulała jak by miała sprawdzać czy miasto "morskie" czy też nie :p
osiedlasz się na wyspie z wioskami to nie buduj tam morskich lub miej dwa miasta :p
 
Do góry