limit pkt.

Czy jesteś?

  • Za

    Głosy: 2 6,3%
  • Przeciw

    Głosy: 30 93,8%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser19540

Guest
Odp: limit pkt.

? Że CO ?
Widziałem różne propozycje, ale chyba dopiero ,gdyby coś takiego przeszło bym się całkowicie zniechęcił do grepo:
Skutkowało by to:
-Brakiem możliwości gry w sojuszu (jedni rozwijają się szybciej ,inni wolniej ,ale mogą się w podbojach wspierać)
-Brakiem możliwości przekazywania miast drogą "pokojową"
-Zepsuciem mechanizmu "Farm"
-Pułapką na późniejszym etapie gry (nie było by kogo podbijać)
-Zepsuciem ery cudów - później się zacznie i trudno będzie cuda odbijać...
Coś jeszcze by się znalazło ,ale chwilowo nie chce mi się więcej wymyślać.

Co do obrony przed silniejszymi ,to wszystko leży w aktywności... ja ,kiedy walczyłem sam przeciwko całemu sojuszowi na pi ,dawałem radę ,bo atakowałem ,gdy warto było i wybraniałem wszystko... Potem to wręcz oni mnie się bali a nie na odwrót :rolleyes:

Podsumowując: Najgorsza propozycja miesiąca/może nawet całej jesieni, kto wie....
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Bo jaki to ma sens jeśli gracz z np. 6k pkt. zostanie zaatakowany przez gracza z np. 35k pkt...

Sens podboju nooba i całkiem popierdzielonego w badaniach miasta, którego przerobienie będzie Cię kosztowało z 3 pkt. kultury lekko. To gra wojenna o ile dobrze pamiętam, a opcja morali już jest wystarczająco irytująca. BA to nie wszystko, przecież istnieje specjalny serwer dla takich graczy jak Ty! Bez możliwości podboju miasta od innego gracza. Tam sobie możesz spokojnie pobudować, zamiast zajmować się konstrukcją niedorzecznych pomysłów na FO. :D
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja beznadziejna.Ta gra polega na walce a limit spowodowałby zmniejszenie liczby wojen bo jeden soj powiedzmy przejmuje inicjatywę w wojnie i musi ją porzucić z powodu limitu.....Od gry fair play mamy morale !!
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Nigdy w życiu! ;P

Zapomnij o tym limicie. Jeśli coś się nie podoba to nie graj. Nawet może Cię atakować po 2 miliony, a ty nawet możesz 1000 punktów. Radzę to usunąć.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja odrzucona. Zdecydowany sprzeciw graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry