[Forum] Limit wiadomości w skrzynce.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

Czy potrzebne jest zwiększenie limitu w skrzynce?

  • Tak, do 500.

    Głosy: 4 18,2%
  • Tak, do 1000

    Głosy: 3 13,6%
  • Zniesienie limitu całkowicie

    Głosy: 10 45,5%
  • Nie jest to potrzebne.

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 5 22,7%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser15508

Guest
Witam, ciągle ktoś pisze, że brakuje mu miejsca w skrzynce, więc wyręczę każdego komu to przeszkadza i właśnie podaję propozycję zwiększenia limitu. 200 to według mnie troszeczkę za mało, dobry mógłby być limit 1000 wiadomości w odebranych i wysłanych łącznie, ewentualnie jeśli uznano by, że to za dużo, to równie dobrze można zwiększyć do 500. Lub jeszcze jedna ewentualność - zlikwidować go całkiem:)
Myślę, że chyba więcej rozpisywać się nie muszę:) zapraszam do komentowania i głosowania jak postawię ankietę:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Zagłosowałam na zniesienie limitu całkowicie.
Nie wiem czy forum to uciągnie, ale spróbować można :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Znieść limit antek chcieć antek dostać :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Mi to za bardzo nie przeszkadza więc głosuję na obojętne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Przyda się zdecydowanie go zwiększyć bo nie raz muszę kasować wiadomości po kilka razy dziennie. :D
Do 1000 będzie spoko ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Przyda się zdecydowanie go zwiększyć bo nie raz muszę kasować wiadomości po kilka razy dziennie. :D
Do 1000 będzie spoko ;)
Znam ten ból, kasujesz ciągle a wiadomości przybywa. Niektóre są takie, że chcesz je zostawić, więc ich kasować nie będizesz.

@Sisi, nei wiem czy uciągnie, to tylko luźna propozycja, jakiekolwiek zwiększenie tego limitu będzie tutaj idealne jak dla mnie, bo co chwilę widzę,że skrzynka pełna;/
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Na innym forum ostatnio chcieliśmy zmienić limity wiadomości i także je zwiększyć. Jednak u nas, po dłuższych dyskusjach postanowiliśmy przejść na nieco inny system wiadomości, a mianowicie "konwersacje". Dało nam to możliwość przejść z limitu 100 wiadomości, na 100 konwersacji, w których można sobie przesyłać wiele wiadomości (tam chyba jakiś limit tych wiadomości na konwersację chyba jest, ale to nie zmienia faktu, że wszystko jest bardziej przejrzyste...nie trzeba otwierać po kolei wszystkich wiadomości od danej osoby, aby coś znaleźć, tylko otwiera się daną rozmowę i przeglądając ją można wszystko łatwo znaleźć).

Także można się zastanowić nad taką zmianą także tutaj...oczywiście jeśli system pozwala, bo tutaj jest on inny, niż u mnie:/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

No w sumie dobra myśl. Mogłoby to wyglądać tak jak w grze, jedna wiadomość z jedną osobą i ludzie byliby szczęśliwsi :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

No i to jak. Świetny pomysł.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Do 500 powinno być ok :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Ooo, jest 500:D Póki co tyle wynegocjowaliśmy heh:D
Tak mnie troszke zdziwiło, że wiadomości przychdzą a przeca miałam 198:D Miła niespodziewajka:D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Limit wiadomości w skrzynce.

Owszem, póki co zwiększyłam limit wiadomości do 500, w związku z czym przenoszę propozycję do wprowadzonych w życie :)
 
Do góry