[Wyjaśnione] Limity serwerów i konta guest...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23832
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Może gdzieś to było, ale nie chce mi się szukać. Nie gram też jakoś bardzo długo i nie znam odpowiedzi na te pytania.

Jakie są limity graczy na serwerach ? ( Chodzi mi o dokładne limity przy każdej prędkości )

oraz kto i po co zakłada konta guest? No i dlaczego cześć z nich ma zero pkt rozbudowy, a inne są trochę podbudowane.
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Limity serwerów i konta guest...

Może gdzieś to było, ale nie chce mi się szukać. Nie gram też jakoś bardzo długo i nie znam odpowiedzi na te pytania.

Jakie są limity graczy na serwerach ? ( Chodzi mi o dokładne limity przy każdej prędkości )

oraz kto i po co zakłada konta guest? No i dlaczego cześć z nich ma zero pkt rozbudowy, a inne są trochę podbudowane.
smiley_emoticons_candle.gif

o ile się Łukaszu nie mylę pisali o tym w dyskusji
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
i a dokładnie spacio z Pichem pisał ale jak zwykle nie będę pisał kto bo znowu bana dostanę wziął gumke i pomazał no chyba że się ostały wpisy. Jeśli ktoś loguje się z mobila to zakłada to konto quest
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Limity serwerów i konta guest...

Jeśli chodzi o limit graczy na świecie, to zazwyczaj jest to 60 tysięcy podzielone przez prędkość świata. Czyli przy prędkości x1 - 60 tysięcy, x2 - 30 tysięcy, x3 - 20 tysięcy, x4 - 15 tysięcy. Zdarzają się pewne różnice, ale w większości światów tak to wygląda.

Konta guest tworzone są poprzez zalogowanie się w aplikacji mobilnej, wybierając opcję "nowy gracz". Nie wymagają rejestracji, można od razu rozpocząć grę, jednak w trakcie samouczka pojawiają się misje, w których należy wybrać swój nick, hasło oraz adres email.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Limity serwerów i konta guest...

Ok. To jeszcze troche brakuje zeby Farsale zapelnic :/
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Limity serwerów i konta guest...

Dodam jeszcze, że nawet jeśli limit nie zostanie zapełniony, to nowy świat prędzej czy później i tak wystartuje :) Pewnie potrwa to trochę dłużej, ale nie ma co się martwić.
 
Do góry