1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Lindos party

Dyskusja w 'Lindos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 27. Cze 2016.

1. ololinus

ololinus

o ty smieszku hihihihi

2. lysy890

lysy890

Patrząc na pierwszego boba na tym świecie o_O, można śmiało stwierdzić. że Polacy to jednak nie tacy biedni xD

3. KanapkaMocy

KanapkaMocy

obstawiam ze bedzie mial okolo 10miast do konca ochronki :D

4. Patrykob091

Patrykob091

Dodaj jeszcze,że każde full rozbudowane :D Nie wiem po co na maxa rozbudowywać o_O

5. jakubkrak

jakubkrak

Po to by być "naj" .. Nie wiem czy wie ale staję się tym samym łakomym kąskiem dla innych..

6. Patrykob091

Patrykob091

Przecież kupi obstawę miasta u kogoś za złoto :D No,ale jak sam pisał ma hajs to się bawi

7. vBoogo

vBoogo

Nie znam Mularda.Ale naprawdę czy was to aż tak frapuje jego osoba? To jego pieniądze , jak dla mnie to może nawet sprzedać dom i ładować w grepolis.Każdy może grać w taki sposób jaki mu się podoba lub jeszcze bardziej trywialna sprawa.Gra jak potrafi.Na tym forum mamy przykład typowej narodowej przywary zawiści.Proponuje trochę więcej dystansu względem siebie i innych.

Dariosh i Wojowniczka84 lubią to.
  8. Patrykob091

Patrykob091

No ja do niego nic nie mam :D Jak ma hajs niech baluję jego sprawa ;pp Tylko jestem ciekaw jak się na niego rzucą jak mu ochronka zejdzie,top 1 świata w pw ?:p

9. lysy890

lysy890

Tutaj nie chodzi o zawiść, czy zazdrość bo "on ma złoto". Chodzi tylko o sam fakt, że w kilka dni już ma tak rozbudowane konto na tym świecie xD Czysta ciekawość, że dochodzi do takich rzeczy. Sam osobiście gram na złocie, tylko, że sam przystaję jedynie na premce - bo? Bo to tylko gra xD

10. Nordiqa

Nordiqa Guest

Też jestem tego zdania, niech każdy robi chcę i gra jak chcę

11. king 10

king 10

Mulard to jest raczej dobry przykład na to ,że grepo to już nie jest gra

12. Thatbladej

Thatbladej

czy tutaj można cokolwiek napisać? co za chwile nie będzie usunięte?

13. piohunoxd

piohunoxd Guest

14. Gala0875

Gala0875

hmm miasto to może sobie kupić i 150 ,tyle ,że jak to się ma do graczy grających tylko na premce ,nie czas rozdzielić serwery na bogatszych i tych którzy nie ładują tyle kasy?jestem gotów płacić 20 złoty abonamentu co miesiąc ,byle nie było tam żadnego kupowania i skracania ,żeby każdy miał równe szanse ,a jedyne co się liczyło to tak jak kiedyś poświęcony czas i umiejętności,bo teraz liczy się tylko kasa .

z drugiej strony tyle surki skupuje ,że utrzymuje cały serwer :) ha ha

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6. Lip 2016
  15. Mati5243

Mati5243

jak dodasz dwa zera do oferowanej kwoty na miesiąc to moze się zgodzą :)

16. -Zero-

-Zero- Guest

Ale od zer to się proszę odstosunkować.

17. znanydarek66

znanydarek66

hmm miasto to może sobie kupić i 150 ,tyle ,że jak to się ma do graczy grających tylko na premce ,nie czas rozdzielić serwery na bogatszych i tych którzy nie ładują tyle kasy?jestem gotów płacić 20 złoty abonamentu co miesiąc ,byle nie było tam żadnego kupowania i skracania ,żeby każdy miał równe szanse ,a jedyne co się liczyło to tak jak kiedyś poświęcony czas i umiejętności,bo teraz liczy się tylko kasa.
    Popieram bo sam mam z tym delikatnie mówiąc problem. Nie /ciach/ kasą ale jako że - dyplomatycznie to ujmę - jestem względnie ogarnięty i we 3 osóbki w czas ochronki poskładaliśmy się dość sprytnie bez wspomagaczy (mam na myśli kasę) rzuciło się na nas jakieś barachło (taki tam sojusz - tyle że wieloosobowy) najwyraźniej poskładane z leniwych ludków za to zasobnych w kasę. Nie wydaje mi się to fair no ale współczesny świat nie należy do ludzi fair jeno do rozleniwionych i rozkapryszonych tępaków. Teraz mamy w 3 osóbki problem z sojuszem poskładanym z kilkunastu (o ile nie więcej) jakichś nygusów którzy za kasę kupują co chcą a co najciekawsze rzucili co się da na dwa miasta. Macie pojęcie do czego to doszło? Nygusy najzwyczajniej w świecie boją się inteligentnych ludzi ale że kasa /ciach/ roznosi więc stają na głowie coby mądrzejszych rozwalić. Konkluzja - zdaje się że nie jest to gra dla inteligentnych ludzi znających elementarne zasady strategii tylko dla zakompleksionych buraków z kasą. Smutne to i jakieś takie jakby przykre. chyba poszukam czegoś mądrzejszego bo to nie gra a licytacja... ech....

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3. Wrz 2016
  18. Hini

Hini

jakby to dyplomatycznie ująć:
    - grepo to gra zespołowa, i trzy osóbki raczej długo nie wytrzymają na serwerze, bo zawsze trafią na większą grupę, inteligentnych lub/i bogatych, albo po prostu jakkolwiek zorganizowanych. Jest to elementarna zasada strategii tej dość prostej gry.
    - osobiście nie dzieliłabym ludzi na inteligentnych lub bogatych i leniwych, gdyż bogaty aby dojść do bogactwa musiał się dorobić.A do tego potrzeba inteligencji i pracowitości.

19. BP712

BP712

Bogactwo mozna tez odziedziczyc, a nawet podobno wygrac :)

20. znanydarek66

znanydarek66

a co z artystami którzy kasę mają delikatnie mówiąc w /ciach/ natomiast to co mają w głowinach jest - hmm - ponad przeciętne? - Bez urazy i podtekstów. kiedy chcą się zrelaksować to co? mają wziąć się do łopaty?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3. Wrz 2016

Do góry