Lindos party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszam do rozmów o wszystkim i o niczym :) Po raz pierwszy w ankietach nie wybraliście prędkości x4 :D Znudziły się wam bardzo szybkie światy i chcecie urozmaicenia?
 
Odp: Lindos party

Pierwszy
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Lindos party

Hurra zaczęło się
smiley_emoticons_bravo2.gif


Co do ankiet to myślę że większość miłośników x4 siedzi na Edessie i Idalium :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Lindos party

WRESZCIE!

Stary system, wbijamy sie w centrum i robimy rozwałkę :D
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Lindos party

Jakieś zgrane ekipy wybierają się na Lindos ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser26453

Guest
Odp: Lindos party

Przed rozpoczęciem świata każdy jest "wymiataczem". Dobrze że można to zweryfikować później w walce.Aczkolwiek przez tydzień będzie można sobie domki pobudować.
 

DeletedUser27753

Guest
Odp: Lindos party

Siemka ja tak nie w temacie bo mialem przerwe swiat lindos 29czerwca startuje? jesli tak to o której godzinie?
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Lindos party

Światy najczęściej startują w godzinach 10-16,ale jak zawsze trzeba brać poprawkę na niespodziankę :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przed rozpoczęciem świata każdy jest "wymiataczem". Dobrze że można to zweryfikować później w walce.Aczkolwiek przez tydzień będzie można sobie domki pobudować.

Domki? Jeśli wejdzie tutaj topowy złotnik(co jest bardzo prawdopodobne) to w tydzień będzie miał maksymalnie miasto rozbudowane :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Lindos party

Thundres z idalium rzekomo zbiera ekipe słuchy mnie doszły. Możliwe, że zobaczymy także OZ z retimno bądź Gloriana z ekipą

W związku z takimi wpisami i pytaniami do mnie w wiadomościach prywatnych odpowiadam - Nie, nie wybieraMY się w sposób zorganizowany na ten świat

Z dwóch powodów.

1. Jest to świat wakacyjny a my w te wakacje moczymy tyłki na Lazurowym a nie gramy. Kasę mamy z 500plus bo uprawiamy dużo seksu bez zabezpieczeń wiec nas stać.

2. Nic takiego się na starym systemie nie objawiło od naszego ostatniego występu co by nas mogło do grania zmotywować.
Poziom na tym systemie raczej się znacznie obniżył.
Nie gra MyDyGy, znikł tez sojusz Rzepnia (czy jak mu tam było ;) ) więc po co?

Może ktoś pójdzie na handel a może nie ale to też indywidualne decyzje.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Lindos party

Czyli zostaje Thunder,chyba że Azir znowu będzie próbował Valhalie stworzyć :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Lindos party

Czyli zostaje Thunder,chyba że Azir znowu będzie próbował Valhalie stworzyć :)

Kolega niech ze mnie zejdzie bo nie tylko mi nie pykło na idalium, OZ też poszli tam na dno :p to system dla złotników, nie mój żywioł...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aczkolwiek coś tam stworzę :p
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Lindos party

Kolega niech ze mnie zejdzie bo nie tylko mi nie pykło na idalium, OZ też poszli tam na dno :p to system dla złotników, nie mój żywioł...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aczkolwiek coś tam stworzę :p
Ale to nie był żaden atak przecież,jesteś bardzo dobrym graczem...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Lindos party

Ale to nie był żaden atak przecież,jesteś bardzo dobrym graczem...

A to przepraszam, bo wypominają mi ludzie to nieszczęsne idalium.... Ale jak tutaj grać z ludźmi którzy non stop cisną na złocie igrzyska, skracają rekrutacje non stop i do tego siedzą mega dużo przed grą... No nie da sie po prostu, na nowym systemie jest tylko jedna walka, kto ma grubszy portfel i to mi sie w nim nie podoba...
 
Do góry