Lindos party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25484

Guest
Odp: Lindos party

Jest w ogóle jakaś administracja na tym forum?Będzie ten event bez premki,czy nie? (pytam się tutaj,bo kilka postów już tu usuneli czyli czytają ) :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Lindos party

Najlepsze jest to, że świat już jest chyba z 5h a sytuacja na świecie idalium wątek wciąż zamknięty ^^
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Lindos party

Najlepsze jest to, że świat już jest chyba z 5h a sytuacja na świecie idalium wątek wciąż zamknięty ^^

Ja rozumiem że mogą się zajmować tym nowym forum,ale forum nie zarządza tylko jedna osoba...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27755

Guest
Odp: Lindos party

Minionki są aktywne a ludzie mają tam ŚREDNIO 4 lata stażu w grep. Zaraz podbijemy część masówki z naszego morza a potem resztę świata:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lindos party

Kolejna deklaracja ale pożyjemy zobaczymy :eek:
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Lindos party

Minionki są aktywne a ludzie mają tam ŚREDNIO 4 lata stażu w grep. Zaraz podbijemy część masówki z naszego morza a potem resztę świata:)

88 osób w soju, dla mnie masówka ;d widać tam kilka dobrych nicków ale połowa z tego to słupy są, więc może nie rzucaj słów na wiatr, bo możesz sie na nich przejechać ;d
 

DeletedUser27755

Guest
Zobaczymy najwyżej z najlepszymi się odzielimy... Ale raczej wątpię
 

DeletedUser

Guest
Obiło mi się o uczy, ze Siła i Humor ma zawitać - prawda czy fałsz?
 

DeletedUser27449

Guest
Wątpię,skoro wygrywają Kosa to po co tutaj mają się przenosić ;p No ale nie wiem
 

DeletedUser

Guest
No też tak pomyślałem właśnie, ale może chcą spróbować na starym systemie. Bo na Lamia i Kos nowy, a gdzie jeszcze grali to już nie wiem :p
 

DeletedUser

Guest
No to prawda, ja wbiłem solo jako jeden z pierwszej 10 a drugiego dnia znalazłem 9999999 znajomych o_O
 

DeletedUser16770

Guest
no "bendzie" ciekawie. W szkole musialo byc ciekawie jak widac :D
 
Do góry