Lindos party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21237

Guest
Patrząc na pierwszego boba na tym świecie o_O, można śmiało stwierdzić. że Polacy to jednak nie tacy biedni xD
 

DeletedUser25721

Guest
obstawiam ze bedzie mial okolo 10miast do konca ochronki :D
 

DeletedUser9983

Guest
Po to by być "naj" .. Nie wiem czy wie ale staję się tym samym łakomym kąskiem dla innych..
 

DeletedUser27449

Guest
Przecież kupi obstawę miasta u kogoś za złoto :D No,ale jak sam pisał ma hajs to się bawi
 

DeletedUser26453

Guest
Nie znam Mularda.Ale naprawdę czy was to aż tak frapuje jego osoba? To jego pieniądze , jak dla mnie to może nawet sprzedać dom i ładować w grepolis.Każdy może grać w taki sposób jaki mu się podoba lub jeszcze bardziej trywialna sprawa.Gra jak potrafi.Na tym forum mamy przykład typowej narodowej przywary zawiści.Proponuje trochę więcej dystansu względem siebie i innych.
 

DeletedUser27449

Guest
No ja do niego nic nie mam :D Jak ma hajs niech baluję jego sprawa ;pp Tylko jestem ciekaw jak się na niego rzucą jak mu ochronka zejdzie,top 1 świata w pw ?:p
 

DeletedUser21237

Guest
Nie znam Mularda.Ale naprawdę czy was to aż tak frapuje jego osoba? To jego pieniądze , jak dla mnie to może nawet sprzedać dom i ładować w grepolis.Każdy może grać w taki sposób jaki mu się podoba lub jeszcze bardziej trywialna sprawa.Gra jak potrafi.Na tym forum mamy przykład typowej narodowej przywary zawiści.Proponuje trochę więcej dystansu względem siebie i innych.

Tutaj nie chodzi o zawiść, czy zazdrość bo "on ma złoto". Chodzi tylko o sam fakt, że w kilka dni już ma tak rozbudowane konto na tym świecie xD Czysta ciekawość, że dochodzi do takich rzeczy. Sam osobiście gram na złocie, tylko, że sam przystaję jedynie na premce - bo? Bo to tylko gra xD
 

DeletedUser

Guest
Nie znam Mularda.Ale naprawdę czy was to aż tak frapuje jego osoba? To jego pieniądze , jak dla mnie to może nawet sprzedać dom i ładować w grepolis.Każdy może grać w taki sposób jaki mu się podoba lub jeszcze bardziej trywialna sprawa.Gra jak potrafi.Na tym forum mamy przykład typowej narodowej przywary zawiści.Proponuje trochę więcej dystansu względem siebie i innych.

Też jestem tego zdania, niech każdy robi chcę i gra jak chcę
 

DeletedUser26397

Guest
Mulard to jest raczej dobry przykład na to ,że grepo to już nie jest gra
 

DeletedUser19304

Guest
czy tutaj można cokolwiek napisać? co za chwile nie będzie usunięte?
 

DeletedUser10777

Guest
hmm miasto to może sobie kupić i 150 ,tyle ,że jak to się ma do graczy grających tylko na premce ,nie czas rozdzielić serwery na bogatszych i tych którzy nie ładują tyle kasy?jestem gotów płacić 20 złoty abonamentu co miesiąc ,byle nie było tam żadnego kupowania i skracania ,żeby każdy miał równe szanse ,a jedyne co się liczyło to tak jak kiedyś poświęcony czas i umiejętności,bo teraz liczy się tylko kasa .

z drugiej strony tyle surki skupuje ,że utrzymuje cały serwer :) ha ha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hmm miasto to może sobie kupić i 150 ,tyle ,że jak to się ma do graczy grających tylko na premce ,nie czas rozdzielić serwery na bogatszych i tych którzy nie ładują tyle kasy?jestem gotów płacić 20 złoty abonamentu co miesiąc ,byle nie było tam żadnego kupowania i skracania ,żeby każdy miał równe szanse ,a jedyne co się liczyło to tak jak kiedyś poświęcony czas i umiejętności,bo teraz liczy się tylko kasa .


jak dodasz dwa zera do oferowanej kwoty na miesiąc to moze się zgodzą :)
 

DeletedUser27844

Guest
hmm miasto to może sobie kupić i 150 ,tyle ,że jak to się ma do graczy grających tylko na premce ,nie czas rozdzielić serwery na bogatszych i tych którzy nie ładują tyle kasy?jestem gotów płacić 20 złoty abonamentu co miesiąc ,byle nie było tam żadnego kupowania i skracania ,żeby każdy miał równe szanse ,a jedyne co się liczyło to tak jak kiedyś poświęcony czas i umiejętności,bo teraz liczy się tylko kasa.
Popieram bo sam mam z tym delikatnie mówiąc problem. Nie /ciach/ kasą ale jako że - dyplomatycznie to ujmę - jestem względnie ogarnięty i we 3 osóbki w czas ochronki poskładaliśmy się dość sprytnie bez wspomagaczy (mam na myśli kasę) rzuciło się na nas jakieś barachło (taki tam sojusz - tyle że wieloosobowy) najwyraźniej poskładane z leniwych ludków za to zasobnych w kasę. Nie wydaje mi się to fair no ale współczesny świat nie należy do ludzi fair jeno do rozleniwionych i rozkapryszonych tępaków. Teraz mamy w 3 osóbki problem z sojuszem poskładanym z kilkunastu (o ile nie więcej) jakichś nygusów którzy za kasę kupują co chcą a co najciekawsze rzucili co się da na dwa miasta. Macie pojęcie do czego to doszło? Nygusy najzwyczajniej w świecie boją się inteligentnych ludzi ale że kasa /ciach/ roznosi więc stają na głowie coby mądrzejszych rozwalić. Konkluzja - zdaje się że nie jest to gra dla inteligentnych ludzi znających elementarne zasady strategii tylko dla zakompleksionych buraków z kasą. Smutne to i jakieś takie jakby przykre. chyba poszukam czegoś mądrzejszego bo to nie gra a licytacja... ech....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
jakby to dyplomatycznie ująć:
- grepo to gra zespołowa, i trzy osóbki raczej długo nie wytrzymają na serwerze, bo zawsze trafią na większą grupę, inteligentnych lub/i bogatych, albo po prostu jakkolwiek zorganizowanych. Jest to elementarna zasada strategii tej dość prostej gry.
- osobiście nie dzieliłabym ludzi na inteligentnych lub bogatych i leniwych, gdyż bogaty aby dojść do bogactwa musiał się dorobić.A do tego potrzeba inteligencji i pracowitości.
 

DeletedUser20177

Guest
Bogactwo mozna tez odziedziczyc, a nawet podobno wygrac :)
 

DeletedUser27844

Guest
Bogactwo mozna tez odziedziczyc, a nawet podobno wygrac :)
a co z artystami którzy kasę mają delikatnie mówiąc w /ciach/ natomiast to co mają w głowinach jest - hmm - ponad przeciętne? - Bez urazy i podtekstów. kiedy chcą się zrelaksować to co? mają wziąć się do łopaty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry